زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۱۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انتخاب یکی از گرایشهای معماری -سیستم های کامپیوتری یا پیاده سازی سیستم های دیجیتال

ارسال:

firestar1367 پرسیده:

انتخاب یکی از گرایشهای معماری -سیستم های کامپیوتری یا پیاده سازی سیستم های دیجیتال

با عرض سلام ، ادب و احترام خدمت تمامی کاربران عزیز مانشت

این اولین پست من در مانشت هست امیدوارم که در مکان نامناسبی پستمو نذاشته باشم . در صورتی که اینجوری بود به بزرگی خودتون باید ببخشید .

شرمنده مزاحمتون میشم من تو کنکور ارشد ، دولتی روزانه دانشگاه اصفهان گرایش معماری کامپیوتر قبول شدم بعد الان دانشگاه اصفهان اومده واسه معماری دو تا گرایش گذاشته که ما باید یکیو انتخاب کنیم و بر اساس اون گرایشی که ما انتخاب می کنیم خودشون یه سری درسایی رو برای ما انتخاب کردن که ما اون درسارو بخونیم .
این دوتا گرایش به صورت زیره :

۱ . معماری ( سیستم های کامپیوتری )
۲ . معماری ( پیاده سازی سیستم های دیجیتال )

داخل گرایش سیستم های کامپیوتری در مورد شبکه صحبت می کنن و تو پیاده سازی سیستم های دیجیتال مباحث بیشتر الکترونیکی هست .

به نظر شما انتخاب کدوم گرایش بهتره برام که هم آینده بهتری داشته باشه و هم از پسش بر بیام و هم این نباشه که هیچ فایده ای برام نداشته باشه و بیشتر مسائل تکراری مطرح بشه که شاید خیلیاشو تو کارشناسی خوندم و چیز جدیدی نباشه و مهمتر از همه بازار کار هست

ضمنا درسم خوبه و علاقه ندارم مسائل گرایشم خیلیییییییییی الکترونیکی بشه

حالا به نظر شما بهتره کدوم گرایشو انتخاب کنم با توجه به شرایطی که گفتم ؟

اینم دروسی هست که برای این دو گرایش توی ترم اول ارائه دادن شاید بتونه بیشتر بهتون کمک کنه تا دقیقا متوجه زمینه های کاری دو گرایش بشید

معماری ( سیستم های کامپیوتری )

۱ . ریاضی مهندسی پیشرفته در معماری کامپیوتر
۲ . مدل سازی و تحلیل شبکه های کامپیوتری
۳ . معماری پیشرفته
۴ . سیستم عامل پیشرفته

معماری ( پیاده سازی سیستم های دیجیتال )

۱ . مدل سازی سخت افزار
۲ . آزمون و طراحی آزمون پذیر
۳ . VLSI پیشرفته
۴ . حساب دیجیتال

با توجه به این شرایط که گفتم اگه بتونید کمکی تو انتخاب بهتر گرایش بهم بکنید ازتون ممنون میشم

با تشکر

پیروز و سربلند باشید
انرژی مثبت، در تاریخ ۲۲ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۱۱ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

منتقل شد.

نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

firestar1367 پاسخ داده:

کمک فوری در مورد انتخاب گرایش در معماری کامپیوتر

از نظرات متعدد دوستان کمال تشکرو دارم ممنون

۰
ارسال:

Bache Mosbat پاسخ داده:

خودتون جواب خودتونو دادین، وقتی میگین علاقه ندارین الکترونیکی بشه درسا، بهتره سیستم و شبکه رو انتخاب کنین. دانشگاه تهرانم معماریش همین دو گرایشه. بچه هایی که لیسانس نرم بودن معمولا میرن گرایش سیستم.

ارسال:

firestar1367 پاسخ داده:

RE: کمک فوری در مورد انتخاب گرایش در معماری کامپیوتر

(۲۲ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۵۳ ق.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  خودتون جواب خودتونو دادین، وقتی میگین علاقه ندارین الکترونیکی بشه درسا، بهتره سیستم و شبکه رو انتخاب کنین. دانشگاه تهرانم معماریش همین دو گرایشه. بچه هایی که لیسانس نرم بودن معمولا میرن گرایش سیستم.

ممنون از توجه شما

فرمایش شما درسته ولی من گفتم خیلیییییییی الکترونیکی نشه . منظورم اینه که یه جوری نباشه که دیگه آدم فکر کنه انگار دانشجوی الکترونیکه و همش مباحث الکترونیکی باشه . ولی اگه مباحث خیلی به سمت الکترونیک نره و بدونم گرایش طراحی سیستم های دیجیتال آینده بهتری برام داره حاضرم این گرایشو انتخاب کنم .

ولی مشکل اینه که من از آینده این دو گرایش زیاد اطلاعاتی ندارم و نمیدونم دروسی که ترم های بعد ارائه میشه چیه و دروسش بیشتر حول چه محوری میچرخه که اگه دوستان کسی اطلاعاتی داشته باشه یا خودش توی این گرایشا درس خونده ممنون میشم به ما هم اطلاعاتی بده .

(۲۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۳۴ ق.ظ)fatemeh85 نوشته شده توسط:  خوش بحالتون صنعتی که چیزی به اسم گرایش نداره معماری خلاصه شده تو شبکه شبکه شبکه Sad Sad(
وقتی درسایی که براتون ارائه شده رو دیدم خجالت میکشم که بگم منم معماریم اینا چی پاس میکنن ما چی پاس کردیمSad
خدا بیامرزه پدر اونیکه گفت صنعتی رو بالاتر از اصفهان بزن Sad

ممنون از توجهتون

تو دانشگاه صنعتی اصفهان که شبکه کار میکنن شما راضی هستید ( البته فکر میکنم که کاملا مشخص هست که راضی نیستید ) ؟

سوال دیگه اینه که دروسی که به شما ارائه دادن هم همین دروس ارائه شده برای گرایش سیستم های کامپیوتری تو دانشگاه اصفهانه ؟

اگه شما باشید کدومو انتخاب می کنید با توجه به اینکه فکر می کنم ترم ۳ کارشناسی ارشد هستید ؟

آخه یه مشکل دیگه هم که هست شبکه یه جورایی داره اشباح میشه ( یعنی باید بعدش بریم کارگری ) . شایدم من دارم اشتباه میکنم نمیدونم . ولی بالاخره رشته ای که اشباح بشه مشکلات خاص خودشو داره

ممنون
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال:

fatemeh85 پاسخ داده:

خوش بحالتون صنعتی که چیزی به اسم گرایش نداره معماری خلاصه شده تو شبکه شبکه شبکه Sad Sad(
وقتی درسایی که براتون ارائه شده رو دیدم خجالت میکشم که بگم منم معماریم اینا چی پاس میکنن ما چی پاس کردیمSad
admin، در تاریخ ۲۳ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۵۹ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

بارها تذکر داده شده که با شناخت دانشگاه رو انتخاب کنید. در رشته نرم‌افزار دانشگاه اصفهان خیلی بهتر از صنعتی هست.
در معماری هم جدیداً چند تا استاد اضافه شده و چند تا استاد بزرگ مثل دکتر موحدی، جمشیدی، رشادی و منجمی هم از قبل وجود دارند که واقعاً تک هستند. در هر حال حسرت نخورید، بیشتر بچه‌های اصفهان از گرفتن درس با این اساتید فوق‌العاده می‌ترسند و یه جوری این اساتید رو دور می‌زنند Big Grin

۰
ارسال:

firestar1367 پاسخ داده:

از اینجا میشه فهمید که دانشجوهای معماری توی مانشت زیاد فعالیتی ندارن یا تعدادشون زیاد نیست .
اگه این سوال از گرایش نرم افزار بود اوضاع خیلی فرق می کرد .

۰
ارسال:

fatemeh85 پاسخ داده:

تو صنعتی اکثر درسا یا شبکه هستن یا هوشی اینجا ترم ۱ به ما بطور اجباری شبکه پیشرفته میدن اصلا یکی از درسای اصلیمونه اساتیدهم همه اکثرا شبکه کار میکنن منکه خیلی دوست داشتم درسای گرایش پیاده سازی سیستم های دیجیتال رو پاس می کردم اصلا بخاطر اینجور درسا بود که اومدم معماری ولی خب حیف....
تا حرفم میزنم همه میگن ناشکری نکن اینجا صنعتیهSad
توصیم به شما اینه برید دنبال علاقتون

۰
ارسال:

Bache Mosbat پاسخ داده:

البته دانشگاه تهران درس های اجباری گرایش سیستم اش خیلی متنوع تره. مثل پردازش موازی، طراحی سیستم های مطمئن، ارزیابی کارایی، و درسایی که بین اینهاس و اکثرا معماری هست و خیلی ربطی به طراحی دیجیتال نداره، مثل سیستم های چند هسته ای MPSOC، سیستم های چند هسته ای روی تراشه CMP، .... بازم بستگی به علاقتون داره، کلا تو ایران کار برای رشته ی کامپیوتر در سطح ارشد وجود نداره، اگر دوست دارین در آینده سیستم عاملی و شبکه کار کنین برین سمت سیستم ، اگر دوست دارین fpga و این ها کار کنین برین سمت گرایش طراحی دیجیتال، من خودم گرایش سیستم هستم، ولی کمی پشیمونم چون معماری رو خیلی دوست دارم و به دلیل اینکه لیسانس نرم افزار بودم خیلی از طراحی دیجیتال سر در نمی آرم، الان در واقع نه نرم افزاریم نه سخت افزاری، اگر بر میگشتم درس های گرایش طراحی دیجیتال رو بر میداشتم، ولی باز هم به خاطر علاقه ی شخصیمه.

۰
ارسال:

admin پاسخ داده:

(۲۲ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۲۸ ب.ظ)firestar1367 نوشته شده توسط:  از اینجا میشه فهمید که دانشجوهای معماری توی مانشت زیاد فعالیتی ندارن یا تعدادشون زیاد نیست .
از بین این ۴ تا درس یعنی
۱ . مدل سازی سخت افزار
۲ . آزمون و طراحی آزمون پذیر
۳ . VLSI پیشرفته
۴ . حساب دیجیتال

VLSI شدیدا سخت‌افزاری هست و فکر می‌کنم با دکتر موحدی‌نیا عزیز ارایه بشه. مدل‌سازی اگه همون درسی باشه که من می‌شناسم درس آبکی هستBig Grin ، درس آزمون و ... رو اون موقع که ما بودیم خیلی وجود نداشت.
در هر حال شما اساتید هر کدام از این دروس رو شناسایی کنید تا من بهتر راهنمایی‌تون کنم.
به نظر من (نظر آبکی کلی!!) شما سمت گرایش دوم یعنی معماری با گرایش پیاده سازی سیستم های دیجیتال نرید بهتره. شما احتمالاً درس سیگنال و سیستم رو هم نگذرونید و این درس رو پیش خواهید خورد. در هر حال خیلی از گروه خون نرم‌افزار دوره این گرایش.

ارسال: #۱۰

firestar1367 پاسخ داده:

RE: انتخاب یکی از گرایشهای معماری -سیستم های کامپیوتری یا پیاده سازی سیستم های دیجیتال

(۲۳ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۰۵ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  در هر حال شما اساتید هر کدام از این دروس رو شناسایی کنید تا من بهتر راهنمایی‌تون کنم.

قبل از هر چیز عرض سلام و احترام دارم خدمت تمامی دوستان عزیز که لطف می کنند و از نظرات خودشون ما رو بهرمند می کنن

دروس ارائه شده به همراه اساتیدشون به صورت زیره :

معماری ( سیستم های کامپیوتری )

۱ . ریاضی مهندسی پیشرفته ( دکتر موحدی نیا )
۲ . معماری پیشرفته ( دکتر بهلولی )
۳ . معماری پیشرفته ( دکتر جمشیدی - دکتر وفایی )
۴ . سیستم عامل پیشرفته ( دکتر خیام باشی )

معماری ( پیاده سازی سیستم های دیجیتال )

۱ . مدل سازی سخت افزار ( دکتر وفایی )
۲ . آزمون و طراحی آزمون پذیر ( دکتر اعتمادی )
۳ . VLSI پیشرفته ( دکتر رشادی )
۴ . حساب دیجیتال ( دکتر نیک مهر )

درسی که برای پیش نیاز کسایی که کارشناسی نرم افزار هستن ارائه میدن درس VLSI هست .

بازم بابت وقتی که میذارید ممنون

(۲۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۳۴ ق.ظ)fatemeh85 نوشته شده توسط:  خوش بحالتون صنعتی که چیزی به اسم گرایش نداره معماری خلاصه شده تو شبکه شبکه شبکه Sad Sad(

(۲۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۳۴ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  بارها تذکر داده شده که با شناخت دانشگاه رو انتخاب کنید. در رشته نرم‌افزار دانشگاه اصفهان خیلی بهتر از صنعتی هست.
در معماری هم جدیداً چند تا استاد اضافه شده و چند تا استاد بزرگ مثل دکتر موحدی، جمشیدی، رشادی و منجمی هم از قبل وجود دارند که واقعاً تک هستند. در هر حال حسرت نخورید، بیشتر بچه‌های اصفهان از گرفتن درس با این اساتید فوق‌العاده می‌ترسند و یه جوری این اساتید رو دور می‌زنند

اعضای هیئت علمی مهندسی کامپیوتر دانشگاه اصفهان

۱ . دکتر ناصر موحدی نیا
۲ . دکتر مائده عاشوری تلوکی --------
۳ . دکتر علی بهلولی زفره
۴ . دکتر افسانه فاطمی
۵ . دکتر احمد زائری --------
۶ . دکتر بهروز ترک لادانی
۷ . دکتر احمد براانی دستجردی
۸ . دکتر احمدرضا نقش نیلچی
۹ . دکتر امیرحسن منجمی
۱۰ . دکتر شهرام اعتمادی بروجنی
۱۱ . دکتر کامران زمانی فر
۱۲ . دکتر بیژن شوشتریان
۱۳ . دکتر عباس وفائی
۱۴ . دکتر محمدرضا رشادی نژاد
۱۵ . دکتر محمدعلی نعمت بخش
۱۶ . دکتر محمدرضا خیام باشی
۱۷ . دکتر محمدسعید احسانی
۱۸ . دکتر کمال جمشیدی
۱۹ . دکتر بهمن زمانی
۲۰ . دکتر پیمان ادیبی
۲۱ . دکتر هومان نیک مهر
۲۲ . دکتر حسین ماهوش محمدی
۲۳ . دکتر ناصر قاسم آقایی
۲۴ . دکتر ناصر نعمت بخش

این اطلاعات بالا توی سایت دانشگاه اصفهان هست

گویا امسال گروه کامپیوتر و IT با تصویب دانشگاه به دانشکده کامپیوتر و IT ارتقا پیدا کرده و الان دیگه دانشکده شده ولی هنوز توی همون ساختمان دانشکده فنی مهندسی فعالیت میکنه . یکی از دانشجوهای دانشگاه اصفهان هم تو معرفی این دانشگاه این حرفو زده که لینکش زیر هست

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
ارسال: #۱۱

strongxxx پاسخ داده:

RE: انتخاب یکی از گرایشهای معماری -سیستم های کامپیوتری یا پیاده سازی سیستم های دیجیتال

بنده هم مانند شما لیسانس نرم افزار داشتم و به علت علاقه به مدارهای الکترونیکی و دیجیتال و همچنین فرار از دست کامپایلر ارشد معماری کامپیوتر خوندم حالا بگذریم از کلی پیش نیاز که به نافم بستن ولی درکل به نظر من گرایش سیستم های کامپیوتر از گرایش دیجیتال بهتره برای بازار کار هم نگران نباش چون همه رشته ها اشباع شده و برای داشتن کار چندان به مدرک توجه نمیشه بلکه تخصص شما مهم هستCool

۰
ارسال: #۱۲

admin پاسخ داده:

(۲۳ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۲۸ ق.ظ)firestar1367 نوشته شده توسط:  ۱ . ریاضی مهندسی پیشرفته ( دکتر موحدی نیا )

چه درسی بشه این درس. خیلی عالیه این دکتر موحدی‌نیا.

۰
ارسال: #۱۳

admin پاسخ داده:

(۲۳ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۴۰ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  دکتر جمشیدی
گوشه‌ای از لحن کلام زیبای دکتر جمشیدی:
تنهااایی مِیای، نِمیای، یه خط در میون میای!! (حضور و غیاب ایشون!)

۰
ارسال: #۱۴

firestar1367 پاسخ داده:

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز و تشکر از توجهشون

من با چند نفر از اساتید معماری که دکتری معماری دارن ولی از دانشگاه دیگه ای هستند صحبت کردم نظرشون اینه که اگه میخوای ایران بمونی گرایش سیستم های کامپیوتری رو بخون ولی اگه میخوای بری خارج برو گرایش پیاده سازی سیستم های دیجیتال

(۲۳ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۰۹ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  
(23 شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۲۸ ق.ظ)firestar1367 نوشته شده توسط:  ۱ . ریاضی مهندسی پیشرفته ( دکتر موحدی نیا )

چه درسی بشه این درس. خیلی عالیه این دکتر موحدی‌نیا.

والا تعریف دکتر موحدی نیا رو زیاد شنیدم ولی اصلا شناختی نسبت بهشون ندارم .

۰
ارسال: #۱۵

salehi57 پاسخ داده:

من قاطی برداشتم !!!!!
ترم یک ریاضی و سیستم عامل و مباحث(پردازش گفتار)
ترم دو سمینار و مدلسازی سخت افزار و طراحی آزمون
ترم سه شبکه و معماری و سیستم مطمئن یا نوزیع شده برمیدارم

۰
ارسال: #۱۶

Bache Mosbat پاسخ داده:

به نظرم انتخاباتون خوب نیست اصلا! هدفمند نیست، و درس های قشنگ معماری رو هم بر نمی دارین!

ریاضی و پردازش گفتار که درس بی ربطیه رو بهتره ترم آخر بردارین! چون مسیری بهتون نشون نمی ده! آدم ترم اول باید درسایی برداره که بهش مسیر نشون بده برای پژوهش

۰
ارسال: #۱۷

sara6464 پاسخ داده:

با عرض سلام
من ترم اول ارشد معماری سیستمهای کامپیوتر هستم.
درسهای مدلسازی سخت افزار-معماری سیستمهای هوشمند و فرآیندهای تصادفی دارم.
یعنی خودشون برامون انتخاب کردند.و مثل بعضی از دوستان حق انتخاب نداشتیم.
با توجه به این دروس یعنی گرایش دوم را برام انتخاب کردند که به سخت افزار نزدیکتره؟درسته؟
با توجه به اینکه رشته کارشناسیم نرم افزار بوده، به نظر شما این رشته خیلی برام سخت میشه؟
ممنون

۰
ارسال: #۱۸

firestar1367 پاسخ داده:

همانا مثل ( سگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگ) پشیمانم که چرا دانشگاه اصفهان را برای ادامه تحصیل انتخاب کردم .

از من به شما کنکوریای ۹۳ نصیحت اگه رفتید دانشگاه کابل درس بخونیدم نرید دانشگاه اصفهان گرایش معماری بخونید اگه قبولم ندارید انتخابش کنید خودتون بهش برسید . از من گفتن بود .

اینجا هیچ خبری از علم و از این چیزا نیست فقط عمرتونو حروم می کنید . بهتره گفت اینجا اصلا چیزی ندارن که بخوان به دانشجو ارائه بدن .

من از تابستون که نتایج ارشد امسال هنوز نیومده بود چون با توجه به رتبم میدونستم که ۱۰۰ درصد قبولم داشتم واسه کنکور دکتری میخوندم دیگه الان با دیدن وضعیت اینجا میخوام واسه همیشه درسو دانشگاه رو ببوسم بذارم کنار .

من که میخوام انصراف بدم و برای همیشه از ادامه تحصیل کنار برم .

از تمامی دوستان عزیز که در مانشت پاسخگوی سوالات من بودن تشکر میکنم و امیدوارم هر جا که هستند سربلند باشن .

خداحافظ مانشت و مانشتیان

۰
ارسال: #۱۹

firestar1367 پاسخ داده:

امروز انصراف دادم .

ارسال: #۲۰

انرژی مثبت پاسخ داده:

(۰۹ مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۱۹ ب.ظ)firestar1367 نوشته شده توسط:  امروز انصراف دادم .
اخه چرا؟ (البته اینجا جای بحثش نیست!)

من به دانشجویانی که قصد ارشد خوندن دارم یه توصیه می کنم، تصورتون از دانشگاه ممکنه با اون چه می بینید متفاوت باشه. مثالش بچه هایی که ارشد شریف قبول شدند و گاهی چیزایی می بینن که انتظار نداشتن (البته صرفا منظورم درس و استاد نیست).

در اینده نزدیک این ارسالها حذف خواهند شد.

ارسال: #۲۱

firestar1367 پاسخ داده:

(۱۰ مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۴۲ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  در اینده نزدیک این ارسالها حذف خواهند شد.

آره خوبه هر چیزی که واقعیتو میگه سانسورش کنید که دانشجوهای بیشتری بدبخت بشن
وقتی کسایی که ادعای تحصیل کرده بودنشون میشه این طوری سانسورچین از بقیه دیگه نمیشه انتظار داشت .

دانشجویان عزیز هم بیاید اینجا فقط بگید به به عجب دانشگاه هایی داریم ما پر دکتر و پروفسور . علم و دانش ازشون میباره . طرف رفته تو دانشگاه حسن آباد کانادا درس خونده پیش خودشم فکر میکنه آره خیلی حالیشه

چیزی که قراره پاک بشه ارزش بحث کردن نداره .
انرژی مثبت، در تاریخ ۱۰ مهر ۱۳۹۲ ۰۶:۰۱ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

خب شما مثل این که خیلی عصبانی هستید. ان شالله بزودی اروم تر بشید.

وقتی من میگم پاک می شه به این دلیله که اینجا تاپیکی برای انتخاب بین دو گرایش معماری هست و ربطی به دانشگاه خاص نداره. شما اگر در مورو دانشگاه اصفهان، اساتیدش، جوش و هر چیزی که خودتون می دونید صحبت یا نظری دارید،می تونید توی تاپیک مرتبط با این دانشگاه بحث کنید. اینجا تالار دانشگاه ها نیست بلکه بخش پرسش و پاسخ درسی مقطع ارشد هست. اگر هم بحثتون کلا در مورد کیفیت اموزشی در دوران ارشد هست که باز هم به این تاپیک ربطی نداره و می تونید در محل خودش براش تاپیک باز کنید.

البته اشتباه از من بود باید همون اول براتون پانوشت میذاشتم که این بحث شما جاش اینجا نیست و خودمم ارسالی نمیذاشتم. صرفا گفتم شاید کمکی به حل مساله شما بشه همین که مثل این که اشتباه کردم!!!!!!!!!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل یکی از تمرینات کروس راس Ha153 ۰ ۳۹۹ ۲۷ مهر ۱۴۰۲ ۰۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Ha153
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۴۱۸ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  فروش انواع دستگیره دیجیتال و هوشمند آریالاک arialock ۰ ۸۸۱ ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ۰۳:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: arialock
Video دانلود رایگان نکته و تست شبکه های کامپیوتری Farzamm ۱۱ ۱۷,۸۸۴ ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M.rahimi20
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۴,۰۰۰ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۲۰ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  پکیج آموزشی طراحی وب + فارسی سازی وردپرس + سئو Happiness.72 ۶ ۶,۳۶۴ ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: saqarmoshtaq
  منبع خوب برای الکترونیک دیجیتال _student_98 ۱ ۲,۱۴۷ ۲۱ دى ۱۳۹۹ ۰۵:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Mehran jam
  تشریح تست همروندی - بررسی یکی از سوالات سال ۸۲ abji22 ۵ ۴,۷۲۳ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  مرتب سازی سریع تصادفی چیست؟ Xzrix ۰ ۱,۴۰۳ ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ۰۷:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close