زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۴۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سرفصل های سیستم عامل

ارسال:

ماهسان لیما پرسیده:

سرفصل های سیستم عامل

سلام.من فارغ التحصیل هستم.تا به الان نه در دوره کاردانی (it)و نه کارشناسی نرم افزار)سیستم عامل نخوندیم در دانشگاه.اما برای ارشد نرم فزار باید که بخونم.
میخواستم بدونم که کدوم سرفصل هاش خوندنیه که فقط اونا رو بخونم چون مسئله هاش نیاز به آموزش دارن.
و اینکه منبع استالینگ و تست حقیقت که تو سایت گفتید خوب هستند؟
متشکرم.
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

ارسال:

هاتف پاسخ داده:

RE: سرفصل هایسیستم عامل

به نظرم کتاب دکتر حقیقت رو بخونید.
فصل اول اش رو جدی نگیرید و روزنامه وار ازش رد شید و از فصل دوم تا انتها کامل بخونید.
بعید میدونم کتاب کنکوری دیگه ای باشه که اینقدر مفصل همه مسائل رو توضیح داده باشه، برای شما که باهاش آشنا نیستید فکر کنم همین خوبه.
اگر آشنایی داشتید و میخواستید زمان رو از دست ندید کتاب آقای موسوی طیبی از پوران هم خوب بود.
باز نظر شخصی من اینه که سراغ رفرنس نرید چون فرصت زیادی ندارید، مگر اینکه بخواهید فقط سیستم عامل بزنید!

ارسال:

ماهسان لیما پاسخ داده:

RE: سرفصل هایسیستم عامل

سلام.ممنونم از راهنماییتون.
کتابشو تهیه کردم و شروع کردم به خوندن.همینطوری فصل مدیریت حافظه رو اول خوندم.ولی برای من که اولین بارمه سیستم می خونم به قول یکی از استادام انقدر گاهی محو درختای جنگل میشیم که اصل جنگل فراموش میشه یعنی تا متنو بخونم یادم میره تیترش چی بود اصلاBig Grin ولی در کل خوبه یعنی این فصلش که خوب بود باید تکرار کنم همینم وقت زیادی میبرهHuh
به هر حال متشکرم از راهنماییتونSmile
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل تمرین کتاب سیستم های فازی و کنترل فازی neo.st ۲۶ ۳۹,۰۶۰ ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ ۰۹:۰۶ ق.ظ
آخرین ارسال: sahar1344
  تست ۸۷ کامپیوتر مربوط به عامل ها Shekarchi_shab ۳ ۱,۶۳۷ ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۰۹۴ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۴۱۴ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۱۹ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۱۵۷ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  منابع پایگاه داده وسیستم عامل پیشرفته!دکتری ؟ morweb ۰ ۱,۷۸۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۴:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: morweb
  طراحی یک سیستم عامل (از صفر) sina4everafter ۱۲ ۱۵,۶۲۵ ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: nahalmomen2007@yahoo.com
  خواص محیط برای عامل سیستم تحلیل تصاویر پزشکی Ali1991khe ۶ ۵,۱۲۶ ۰۴ مهر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  دانلود وویس درس سیستم های توزیعی دکتر پدرام x86 ۴۴ ۳۹,۱۱۵ ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: محسن افضلی

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close