زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۳۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

لغو قبولی جدید بعد از قبولی در تکمیل ظرفیت

ارسال:
۱۰ آذر ۱۳۹۲, ۰۵:۳۳ ب.ظ
لغو قبولی جدید بعد از قبولی در تکمیل ظرفیت
سلام
من توی یکی از دانشگاه های غیر انتفاعی دارم ارشد می خونم و در تکمیل ظرفیت یه دانشگاه غیر انتفاعی دیگه قبول شدم ولی بخاطر مشکلاتی که برام به وجود اومده نمی تونم جای جدید رو برم
رفتم سنجش دفعه اول گفتن اصلا نمیشه می خواستی نزنی دفعه دوم رفتم گفتن باید بری یه نامه از دانشگاهی که قبول شدی بیاری که از لحاظ اونها بلا مانع است موندن من تو دانشگاه اولیم رفتم دانشگاه جدید نامه رو ندادن گفتن چون ثبت نام نکردی بهت نمی تونیم نامه بدیم چون دانشجوی ما نیستی و همچین چیزی نیست Confused
کسی میدونه حالا من باید چیکار کنم کسی تا حالا کسیو دیده این کارو کرده باشهHuh
ممنون
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۴۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تکمیل قطعه کد مجموع آرایه Xzrix ۰ ۱,۳۱۹ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  منبع جدید هوش، راسل ویرایش سوم sima84 ۰ ۱,۶۲۸ ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۶۷۱ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
  تغییرات کتاب سیستم عامل جدید سیستم عامل sima84 ۱ ۲,۵۷۲ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۶,۵۲۹ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  ادرس جدید sci-hub berkeley ۲۰ ۱۷,۵۳۹ ۰۹ خرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: doman
  مشکل عدم ایجاد پروژه/فایل جدید در نت بینز αɾια ۳ ۱۰,۹۵۳ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۳:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Silver1992
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۴۱ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  مدار منطقی اجلالی چاپ جدید و چاپ قبل radi_s ۵ ۵,۷۰۷ ۰۲ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: radi_s

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close