زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۳۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اولویت دانشگاهها (رتبه ۱۳۹ گرایش ۱ و ۴)

ارسال: #۱۶
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۰۹ ق.ظ
RE: اولویت دانشگاهها (رتبه ۱۳۹ گرایش ۱ و ۴)
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۴۵ ق.ظ)Renegad نوشته شده توسط:  از لطف شما سپاسگزارم و ممنون هستم که مطالبی که بنده نوشتم مطالعه کردید
در مورد پردیس قم دانشگاه تهران شما سعی کنید از طریق خود دانشگاه تهران یا کسانی که در این دانشگاه درس می خونن باز هم اطلاعات کسب کنید،نگران هم نباشید تازه اصلاحیه دوم دفترچه انتخاب رشته سازمان سنجش ساعت ۱۶ شنبه منتشر میشه که به احتمال زیاد تا روز دوشنبه انتخاب رشته تمدید میشه و امکان ویرایش هم وجود داره(شاید فرجی شد و به ظرفیت آی تی هم اضافه شدAngel)

این دوست من هم لیسانس آی تی داره(با هم تو یک دانشگاه بودیم) و پارسال در کنکور ارشد رشته فلسفه شرکت کرد(خیلی به فلسفه علاقه داشت!) و با رتبه ۷۰ پردیس قم دانشگاه تهران قبول شد و من این اطلاعات رو از ایشون گرفتم.ولی شما باز هم تحقیق کنید و اگر این قضیه عدم ذکر عبارت قم در مدرک درست باشه می تونه خیلی خیلی خوب باشه

بازم ببخشید من همیشه زیاد حرف میزنم ولی خوب دلم نمیاد این ها رونگم!!

در مورد مهندسی فناوری اطلاعات پزشکی خود من هم چیز زیادی نمی دونم ولی سعی میکنم هرچی بلدم بگم،ببینید این رشته در واقع جزو گرایش های مهندسی پزشکی محسوب میشه(مهندسی پزشکی + IT) و متولی این رشته در دانشگاه امیر کبیر بر اساس صحبت های آقای دکتر رهایی(رئیس دانشگاه) دانشکده مهندسی پزشکی دانشگاه امیر کبیر هستش(دانشگاه امیر کبیر چندین دوره دانشجو مجازی در رشته مدیریت فناوری اطلاعات پزشکی جذب کرده)
نمیدونم به سایت دانشکده علوم و فنون نوین دانشگاه تهران نگاهی انداختین یا نه؟ (
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
)
رشته فناوری اطلاعات پزشکی جزو گروه علوم و فناوری شبکه این دانشکده است و بهتره در قسمت دروس ارائه شده لیست درسها به همراه سرفصلها و منابع رو ببینید تا یک دید کلی به دست بیارید،در ضمن در قسمت معرفی گروه، پروژه های بچه های ورودی ۹۰ هم نوشته شده تا با مبنای پروژه ها و پایان نامه های این رشته هم آشنا بشید

خوب انتخاب این رشته طبیعتا باید از روی علاقه و تصمیم منطقی باشه،ولی به نطر من رشته خوب و با کلاسی هم هست و مهمتر از این که در دانشگاه های خوبی مثل تهران و امیرکبیر ارائه میشه و طبق تحقیقی که انجام دادم بازار کارش(حوزه بهداشت و درمان) هم خوبه و مقاله دادن هم در این رشته تقریبا راحته(طبیعیه چون رشته جدیدی هم هست)

ولی یک سری ابهامات هنوز وجود داره،اولیش اینکه آیا با مدرک این رشته بغیر از دانشگاه های علوم پزشکی و مراکز مرتبط با بهداشت و درمان میشه استخدام شد یا خیر؟
سوال بعدی هم این هستش که آیا امکان ادامه تحصیل در داخل کشور تا مقطع دکتری وجود داره؟برای خارج از کشور چطور؟
که هنوز به جواب نرسیدم و خیلی من رو کلافه کرده، ولی به محض اینکه پاسخ هاش رو بگیرم در اختیار شما و بقیه دوستان قرار میدم
ولی شما بازم به علاقه خودتون نگاه کنید چون در مقطع ارشد معدل بالا و ارائه مقالات خوب بسیار مهم و حیاتیه و حتما بهتر از من میدونید که این امر رابطه مستقیم با سطح علاقه،تلاش و پشتکار شما داره و اینکه آدم تو هر رشته ای که باشه،اگه واقعا با علاقه زحمت بکشه یقینا موفق میشه
انشاالله شما هم رشته مورد نظر و دانشگاهی که میخوایید قبول میشید

سلام
در مورد سوالاتون به نتایجی رسیدید؟ لطفا اگه اطلاعات جدیدی دارید به ما هم بگین
من هنوز سر در گمم Undecided
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۲۱۵ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۰۲ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۶۹۴ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۷۸۹ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۰۴۲ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۳۷۰ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۵۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۱۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بهترین گرایش برای موقعیت شغلی تحلیل سیستم shahabkarimi00 ۳ ۵,۵۶۲ ۰۹ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  بهترین گرایش ها برای اپلای در مقطع دکتری rezamim2020 ۰ ۲,۴۹۸ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close