زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۴۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آیا تعداد سوالات کنکور آی تی تفاوت خواهد کرد؟

ارسال:
۱۶ دى ۱۳۹۱, ۱۱:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ دى ۱۳۹۱ ۱۱:۰۷ ب.ظ، توسط MSZ.)
سلام دوستان
همین اول بگم که قصد شایعه پراکنی ندارم و فقط میخوام سوال کنم! (اینو همین اول گفتم که مورد غضب مدیران واقع نشم!)

یکی از دوستان که ظاهرا ساکن تهران هستن، به گفته خودشون، از چند جایی شنیدن که تعداد سوالات مدیریت و معماری تو کنکور آی تی امسال تغییر میکنه. و اینطور شنیدن که قراره تعداد سوالات این درس ها به ۱۲ تا (یا حتی بیشتر!) افزایش پیدا کنه.

از اونجایی که منبع موثقی وجود نداشته، صرفا خواستم از دوستان عزیز مانشتی سوال کنم که آیا کس دیگه ای هم همچین خبری شنیده یا خیر؟

البته این رو هم باید بگم که میدونم اصولا قبل کنکور چیزی مشخص نیست... ولی اگر خاطرتون باشه ۲ سال پیش تعداد سوالات کنکور آی تی تو هر درس از ۸ تا به ۶ تا کاهش پیدا کرد... اون موقع چند هفته قبل کنکور، از یکی دو جا شنیدم که قراره تعداد سوالات آی تی امسال (یعنی اونسال!) تغییر کنه... و مشخصا شنیده بودم که "احتمالا تعداد سوالات کم میشه" ... که شد!!!

مجددا تاکید میکنم که خودم از هیچ چیزی خبری ندارم و اصلا قصد نشر اکاذیب و یا تشویش اذهان (!!!) عمومی یا خصوصی رو ندارم!!!

سپاس از شما عزیزان
۴
۱
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: sir_ams , deh-ab , Mänu , 8Operation , majid67110
ارسال:
۱۶ دى ۱۳۹۱, ۱۱:۲۸ ب.ظ
دوست عزیز آزمونهای سنجش بر طبق قوانین کنکوره و اینجور که میگن تعدادشون تغییر کرده خبر موثقا باید سنجش اعلام کنه فقط
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab , Mänu
ارسال:
۱۶ دى ۱۳۹۱, ۱۱:۳۵ ب.ظ
ضمن عرض سلام و خسته نباشید
البته من فکر میکنم چون دروس به صورت تخصصی تقسیم بندی شدن احتمال این هست که سوالات هوش و سیستم و پایگاه اضافه بشه مثلا حداکثر سوالای تخصصی بشه ۲۰ یا ۲۵ سوال.
اما واسه معماری یا مدیریت نظر خاصی ندارم.ضریب یک فکرم میکنم واقعا مظلوم واقع شدن.
یا حق

اگر یک نفر می تواند کاری را انجام دهد, تو هم می توانی آن را انجام دهی اگر هیچ کس نمی تواند کاری را انجام دهد, تو باید آن را انجام دهی!!!!!!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab , Mänu
ارسال:
۱۷ دى ۱۳۹۱, ۰۲:۲۲ ق.ظ
هر چند که من زیاد حال سر جلسه موندنو سوال زیاد باشه حال کردنشو ندارم اما زیاد باشن بهتره،۶تا سوال میدن ۳ تاش غلطه لاقل بیشتر باشه مطالبم از فصلای مختلف باشه به نظر من عادلانه تره و بهتره

من اناری را، می کنم دانه، به دل می گویم:
خوب بود این مردم ، دانه های دلشان پیدا بود.
می پرد در چشمم آب انار: اشک می ریزم.
۱
۰
ارسال:
۱۷ دى ۱۳۹۱, ۱۰:۵۰ ق.ظ
سپاس از دوستانی که پاسخ دادن ... منتظر اطلاعات سایر دوستان هم هستم
تاپیک بسته شده بود (دلیلش رو نمیدونم)... تشکر از جناب فرداد که مجددا تاپیک رو باز کردن.
۲
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۸ دى ۱۳۹۱, ۰۴:۱۳ ب.ظ
RE: آیا تعداد سوالات کنکور آی تی تفاوت خواهد کرد؟
(۱۷ دى ۱۳۹۱ ۱۰:۵۰ ق.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  سپاس از دوستانی که پاسخ دادن ... منتظر اطلاعات سایر دوستان هم هستم
تاپیک بسته شده بود (دلیلش رو نمیدونم)... تشکر از جناب فرداد که مجددا تاپیک رو باز کردن.

تا اونجا که من به یاد دارم هیچ وقت کنکور به این سمت نرفته که تعداد سوالا رو زیاد کنه سال ۸۵ از ۱۰ تا سوال به۸ تا و سال ۹۰ از ۸ تا به ۶ تا کاهش پیدا کرد ولی بعید میدونم بخواهند زیادش کنند. هر چند که یه درسی مثل مدیریت واقعا نیازه که سوالاش بیشتر بشه . ولی در کل بازم میگم که بعیده این کار بشه. علی ای حال اگر هم این اتفاق بیفته نباید خیلی تعجب کنید و باید امادگیشو داشته باشید. بعدم این که میگن سازمان سنجش رسما اطلاع میده من برای کنکور ۹۰ میدونم بدون هیچ گونه اطلاعی تعداد سوالات رو کم کردند... فقط برای کنکور کامپیوتر گفتند که یک مرحله ای میشه اما این که هر درس چند تا سوال داشته باشه هم باز اطلاعی داده نشد.
به هر حال انتظار هر چیزی رو داشته باشید.

من آنچه شرط بلاغ است با تو میگویم تو خواه پندگیر خواه ملال
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu , 8Operation
ارسال:
۱۸ دى ۱۳۹۱, ۰۷:۵۸ ب.ظ
هر چیزی از این سازمان سنجش بر می آد و اینکه ما یهو خبردار بشیم یا نشیم براشون مهم نیست. همونطور که ممکنه سوالی خارج از سرفصل طرح کنن (بارها شاهدش بودیم) همانطور که ضرایب رو یکدفعه تغییر میدهند و شاهدش بودیم و همانطور که درسی اضافه یا حذف میکنن اون هم قبلا شاهدش بودیم. دیگه تعداد سوال فرق کنه که جزییات هست از نظر اونها
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  هرچه می خواهد دل تنگت بگو... mengan ۵۸,۱۶۰ ۱۲,۸۰۳,۱۰۰ ۱۹ فروردین ۱۴۰۳ ۱۰:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  تعداد برگ درخت؟؟؟؟؟؟؟ rad.bahar ۴ ۳,۹۱۲ ۱۵ آذر ۱۴۰۲ ۱۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamadrra
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۷,۸۲۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  چطور میتوان بهتر زندگی کرد؟ شاپری ۲۴ ۱۳,۳۴۹ ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ۰۷:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
Question در آمد مهندسین در ایران. اشتباه کردم پزشکی نخوندم؟ sepanta1990 ۷۴ ۴۷,۳۹۴ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  بلخره پیداش کردم nillshid ۰ ۹۶۲ ۰۶ بهمن ۱۴۰۰ ۱۰:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: nillshid
  تفاوت WordPress.com و WordPress.org nillshid ۰ ۸۷۹ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۰:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nillshid
  پیدا کردن دستگیره manager_66 ۵ ۴,۴۲۹ ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: blackhalo1989
  تفاوت classification algorithm و regression algorithm چیه؟ sajadg ۶ ۹,۲۲۶ ۱۵ خرداد ۱۴۰۰ ۰۱:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۹۱۷ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close