زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۱۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوال نرم سراسری ٨٥

ارسال:

Amir V پرسیده:

سوال نرم سراسری ٨٥

سلام.
میزان در دسترس بودن نرم افزار از کدوم فرمول حساب میشه؟
AVAILABILITY=[MTTF/MTTF+MTTR]*100
AVAILABILITY=[MTTF/MTBF]*100

این دو گزینه مگر با هم برابر نیست؟
چون طبق عکس زیر MTBF=MTTR+MTTF

به نظر خودم که دومی درسته تو این عکس هم اون پایین فرمولش هست. اما راهیان ارشد و پوران پژوهش اولی رو زده.

Sent from my Google Galaxy Nexus using Tapatalk 2.4

۰
ارسال:

Mänu پاسخ داده:

سوال نرم سراسری ٨٥

تو کتاب پوران که من دارم گزینه ۲ رو زده،مقسمی هم ۲ ،همون ۲ درسته

۰
ارسال:

majid_22 پاسخ داده:

سوال نرم سراسری ٨٥

بیبن توی فرمول اولی اگه دقت کنید متوجه میشی ترتیب اولویت عملگر را در نظر نگرفتی شما. MTTF/MTTF میشه با MTTR جمع میشه اگه مخرج رو داخل پرانتز میگذاشتن اونوقت درست بود.

ارسال:

Amir V پاسخ داده:

RE: سوال نرم سراسری ٨٥

(۲۹ آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۶ ق.ظ)majid_22 نوشته شده توسط:  بیبن توی فرمول اولی اگه دقت کنید متوجه میشی ترتیب اولویت عملگر را در نظر نگرفتی شما. MTTF/MTTF میشه با MTTR جمع میشه اگه مخرج رو داخل پرانتز میگذاشتن اونوقت درست بود.
آها! درسته حق با شماست.

مرسی.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  رتبه ٨٥٠ دکترا سال ٩٦ گرایش شبکه و رایانش paeeizan ۰ ۲,۵۹۱ ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: paeeizan
  بانک تست و ازمون های کنکور سراسری zemestom ۲ ۲,۱۸۰ ۱۹ دى ۱۳۹۴ ۰۴:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: سیما محمدی
  سرفصل دروس ساختمان داده در کنکور سراسری Omn1990 ۱ ۴,۴۶۳ ۱۱ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: gunnersregister
  توزیع موضوعی دروس کامپیوتر نرم افزار در کنکورهای سراسری امسال و سال پیش Omn1990 ۰ ۱,۶۰۴ ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Omn1990
  کنگره ی سراسری الکترونیکی A V A ۰ ۲,۰۹۲ ۲۳ مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: A V A
  نرم شهید بهشتی یا نرم علم و صنعت یا نرم تربیت مدرس ؟ خواهش میکنم کمک لطفا unknown! ۱ ۲,۲۳۷ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۳۷ ق.ظ
آخرین ارسال: Amoojan
  مهندسی نرم افزار _حل سوال ۳ از فصل ۱۵ (تکنیک های مرور نرم افزار) پرسمن eliiinaz ۰ ۲,۲۴۱ ۲۵ دى ۱۳۹۲ ۰۷:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: eliiinaz
  ثبت نام آزمون سراسری کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی سال ۹۲ از روز دوشنبه آغاز می ش Sadeghq1 ۵۵ ۳۲,۴۲۵ ۱۹ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: arminjahan
  تقویـم آزمـون‌های سراسری، ارشد و دکتری ۹۲ منتشر شد Pakzad ۱ ۲,۴۱۷ ۰۳ آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  کارنامه آزمون‌های سراسری، ارشد و دکتری سال ۹۱ از هفته آینده منتشر می‌شود انرژی مثبت ۰ ۱,۷۱۳ ۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close