زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۰۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

وضعیتم صفره در مباحث کنکور. بخونم برای کنکور یا بروم سربازی؟(با توجه به این کارنامه)

ارسال:
۲۴ شهریور ۱۳۹۱, ۰۷:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۵۰ ب.ظ، توسط farzad.arshad.)
وضعیتم صفره در مباحث کنکور. بخونم برای کنکور یا بروم سربازی؟(با توجه به این کارنامه)
سلام
من در زمینه مباحث کنکوری ارشد واقعا صفر کیلومتر هستم و تا ترم قبل فقط روی واحد پاس کردن تمرکز کرده بودم و نه کنکور آزمایشی رفتم نه کلاس

الان سر ۲ راهی گیر کردم Huh
دوستام میگن بشین بخون حتی ممکنه سراسری قبول بشی
خانواده و فامیل میگن بیخیال ارشد و برو سربازی و بعدش هم سر کار (نهایتا آزاد قبول میشی که هزینش زیاده و ...)

کنکور سراسری هم ندادم چون حتی ۱ تست هم وقت نکرده بودم کار کنم
آزاد هم به زور برخی دوستان رفتم نشستم سر جلسه و هر چی از درسها یادم مونده بود زدم

حالا به نظر شما و با توجه به کارنامه آزاد، آیا اگر با یک برنامه منظم تا کنکور سراسری ۹۲ بخونم، اصلا شانسی برای قبولی دارم؟
[تصویر:  127846_1_1379089081.jpg]
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۲۹ ق.ظ
کسی نظری نداشت؟
هر چی به فکرتون میرسه بگید. خوشحال میشم Smile
۰
۰
ارسال:
۲۵ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۵۸ ب.ظ
والا سوالی که شما پرسیدی یه کم جواب دادنش سخته ، چون از رو یه کارنامه نمیشه راجبه چیزی قضاوت کرد ، اونم کارنامه ازاد!
انتظار هم نباید داشت که کسی بیاد اینجا بگه نه نمیتونی قبول بشی ، بیخیالِ درس برو سربازی...!
پس...
میتونی دوست عزیز ، چرا نتونی ؟ بشین ۵ ماه مثل مرد درس بخون...حداقل این فرصتو به خودت دادی ، حالا بعدش اگه دیدی کنکورُ خوب ندادی برو سربازی.خوبیش اینه که مطمئن میشی کاری که از دستت برمیومده رو کردی.و اینم بدون هر تصمیمی که بگیری خودت باید باهاش زندگی ، نه خونواده ، نه دوستا ، نه (مخصوصا) فامیل و نه هیچکس دیگه.
کلا اینکه به نظر من ، سربازی همیشه هست ، ولی حال و حوصله ارشد دادن همیشه نیست.
موفق باشی.
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  زبان چی و چه جوری بخونم؟ maedehgh3 ۱۷ ۱۶,۴۹۸ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۶:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  میخوام ارشد آی تی بخونم راهنمایی میخوام hadeeee ۱ ۲,۲۰۲ ۲۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  راهنمایی انتخاب واحد ترم اول، ارشد نرم، مباحث بیگ دیتا و دیتابیس arian_61 ۱ ۲,۵۷۷ ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: arian_61
Information برنامه ریزی برای آزمون استخدامی hamid_parsa ۵ ۶,۵۹۸ ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hamid_parsa
  معرفی سایت های آموزشی برای علاقمندان به مباحث عملی امنیت Lonely Palm ۶ ۸,۲۳۵ ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۳:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: research.moghimi
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۴۶ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  چطوری کتاب مرجع (به انگلیسی) رو بخونم؟ sajadg ۷ ۶,۴۸۹ ۳۰ دى ۱۳۹۷ ۰۷:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: sajadg
  بهترین کتاب برای یادگیری ریاضی ۱ چیه ؟ radar ۰ ۱,۸۱۴ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ۱۲:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: radar
  برای درس شبکه و امنیت از رو چی بخونم؟؟؟ shahryar711 ۲ ۳,۳۰۳ ۰۲ شهریور ۱۳۹۷ ۰۲:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  تغییر مباحث امتحانی کنکور ارشد ۹۸ طبق مصوبه ی جدید وزارت علوم m.abbaszadeh1995 ۱ ۲,۲۱۰ ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: ph0en1x

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close