تالار گفتمان مانشت
[دانلود] جزوه شبکه پاییز۸۸ دکتر صبائی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر - نسخه‌ی قابل چاپ

[دانلود] جزوه شبکه پاییز۸۸ دکتر صبائی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر - ali - 22 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۴۹ ب.ظ

سلام دوستان
به خودم قول دادم که وقتی رفتم امیرکبیر جزوه هاشو بگیرم و آپلود کنم
اینم لینک جزو شبکه پاییز۸۸ دکتر صبائی ، حجم فایل ۹۷ مگابایت

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

خوب وقتی همه فایلها رو دانلود کردید همش رو تو یه فولدر بگذارید و بعدش این
برنامه رو دانلود کنید و از قسمت join آدرس اولین فایل .۰۰۱ رو بدید تا همه رو به هم بچسبونه.
از دوستانی که امکانش رو دارند خواهش می کنم بک آپش رو بگیرن.

[دانلود] جزوه شبکه پاییز۸۸ دکتر صبائی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر - ali - 22 شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۰۵ ب.ظ

نه،چیزی فعلا نیست

[دانلود] جزوه شبکه پاییز۸۸ دکتر صبائی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر - Studious - 28 دى ۱۳۹۱ ۱۲:۱۸ ق.ظ

ممنون داداش

[دانلود] جزوه شبکه پاییز۸۸ دکتر صبائی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر - ghalandarr - 22 خرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۴۷ ب.ظ

حاجی ما دانلود کردیم ولی به هم می چسبونیم فایلا رو eror میده .باز نمیشه
چه کنیم

[دانلود] جزوه شبکه پاییز۸۸ دکتر صبائی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر - faezehtt - 24 مرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۴۵ ب.ظ

سلام
دانلود کردم باز نمیشه باید چی کار کنم؟ ممنون