تالار گفتمان مانشت
[دانلود] جزوه شبکه یک سال ۹۰ دکتر صبائی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶
[دانلود] جزوه شبکه یک سال ۹۰ دکتر صبائی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر - adel28 - 22 دى ۱۳۹۱ ۰۵:۵۰ ب.ظ

من هم مثل بقیه دانلود کردم و با اون نرم افزار ردیف شد. حالا بازم نمیدونم.

من امکان آپلود فایل به این حجیمی رو ندارم.
دوستانی که پرسرعت تر هستند، زحمت اش رو برای این دوستمون بکشند.

[دانلود] جزوه شبکه یک سال ۹۰ دکتر صبائی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر - bodygard - 17 بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۵۶ ق.ظ

علی آقادستت درد نکنه اگه یه لطفی کنی و جزوه های سیستم عامل پیشرفته الگوریتم پیشرفته و پایگاه داده پیشرفته و منهدسی نرم افزار پیشرفته امیر کبیر رو برای کسایی که پشت کنکور دکتری هستن قرار بدی عالی میشه

[دانلود] جزوه شبکه یک سال ۹۰ دکتر صبائی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر - moji00f - 20 اسفند ۱۳۹۱ ۰۵:۵۹ ب.ظ

[جزوه شبکه دکتر صبایی رو من نتونستم دانلود کنم خواهشا یکی برام mailبزنه moji.ahmadi87@yahoo.com

[دانلود] جزوه شبکه یک سال ۹۰ دکتر صبائی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر - tinafanavari - 03 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۱۷ ب.ظ

نمیشه

[دانلود] جزوه شبکه یک سال ۹۰ دکتر صبائی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر - nina69 - 05 خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۵۶ ق.ظ

پارت ۲۰ دانلود نمیشه
چرا؟

RE: [دانلود] جزوه شبکه یک سال ۹۰ دکتر صبائی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر - mehdi1200 - 19 مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۲۵ ق.ظ

داداش ایول داری به خدا ایول داری دستت درد نکنه دستت درد نکنه
دعات میکنم موفق بشی.

[دانلود] جزوه شبکه یک سال ۹۰ دکتر صبائی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر - elahe01 - 20 مهر ۱۳۹۲ ۱۰:۱۳ ق.ظ

...............................

RE: [دانلود] جزوه شبکه یک سال ۹۰ دکتر صبائی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر - fatemeh_rzmz - 20 آبان ۱۳۹۲ ۱۰:۰۰ ق.ظ

دوست عزیز سلام
فایل آخر که برا ادغام بقیه فایلهاست (filesj) دانلود نمیشه. هرچه دانلود کردیم بی فایده بودش؟

[دانلود] جزوه شبکه یک سال ۹۰ دکتر صبائی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر - sorenamusic - 02 اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۰۱ ب.ظ

سلام
ببخشید فایل شماره ۲۰ مشکل داره ؟
میشه لینک صحیح رو به من بدین؟
ممنون

RE: [دانلود] جزوه شبکه یک سال ۹۰ دکتر صبائی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر - hirad123 - 04 اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۱۷ ق.ظ

با سلام
کسی اینجا کار با محیط GNS3بلده؟
اگ آره لطفا بهم بگید ی سوال داشتم
برای پروژه شبکه ۲ نیاز دارم..
با تشکر

RE: [دانلود] جزوه شبکه یک سال ۹۰ دکتر صبائی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر - MosayebG - 04 اسفند ۱۳۹۲ ۰۴:۰۶ ب.ظ

(۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۱۷ ق.ظ)hirad123 نوشته شده توسط:  با سلام
کسی اینجا کار با محیط GNS3بلده؟
اگ آره لطفا بهم بگید ی سوال داشتم
برای پروژه شبکه ۲ نیاز دارم..
با تشکر
سلام.
فکر نمیکنم جای این بحث اینجا باشه توی قسمت بخش کاربردی شبکه مطرح کنید جوابتون رو میگیرید انشاا...

[دانلود] جزوه شبکه یک سال ۹۰ دکتر صبائی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر - خانه سبز - ۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۳۱ ب.ظ

دوستان امسال گویا اقای دکتر صبایی طراح سوال های شبکه بودن
حتما اگر برای سال های اینده قصد شرکت دارین برای یکبار هم که شده جزوه و نمونه سوالات پایان ترم و میان ترم این رشته در پلی تک نیک رو تهیه کنید.. گویا در انجمن علمی کامپیوتره دانشگاه امیرکبیر موجوده

[دانلود] جزوه شبکه یک سال ۹۰ دکتر صبائی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر - threefx - 20 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۳۷ ق.ظ

فایل ها مشکلی ندارند و به راحتی دانلود میشوند و فایل هم آسیب ندیده فقط برای من پارت ۰۱۵ اسمش فرق میکرد که باید اسمش رو مثل بقیه بکنید و فایل ها رو به هم بچسبونید ...

[دانلود] جزوه شبکه یک سال ۹۰ دکتر صبائی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر - aida! - 26 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۰۲ ب.ظ

سلام
برای خرید جزوه شبکه امیرکبیر، باید برم دانشگاه؟ یا انتشاراتش جای دیگه ایه؟

[دانلود] جزوه شبکه یک سال ۹۰ دکتر صبائی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر - mcse2010 - 31 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۰۵ ق.ظ

جزوه بسیار عالی هست و نیازی به خوندن کراس نیست
همسن جزوه کفایت میکنه