تالار گفتمان مانشت
نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶ ۱۷ ۱۸ ۱۹
RE: نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ - hadavi - 18 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۳۷ ب.ظ

(۱۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۰۹ ب.ظ)sarah85 نوشته شده توسط:  دوستان عزیز منم با ۱۹۴ خواجه نصیر روزانه قبول شدم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اصلا راضی نیستم چون پارسال با ۲۲۲ شبانه امیرکبیر قبول شده و ۲۵۰ روزانه علم و صنعت من واقعا ناراضیم می خوام اعتراض کنم ولی اگه به تنهایی اعتراض کنم نتیجه ای نداره می خواستم بینم کسی حاضر هست به سازمان سنجش اعتراض کنه شاید حداقل تکمیل ظرفیت اعلام کنن

من با ۲۵۰ امسال شبانه علم و صنعت و بهشتی و حتی خواجه را هم نیاوردم...

RE: نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ - ghaderiyaser - 18 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۴۶ ب.ظ

(۱۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۰۹ ب.ظ)sarah85 نوشته شده توسط:  دوستان عزیز منم با ۱۹۴ خواجه نصیر روزانه قبول شدم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اصلا راضی نیستم چون پارسال با ۲۲۲ شبانه امیرکبیر قبول شده و ۲۵۰ روزانه علم و صنعت من واقعا ناراضیم می خوام اعتراض کنم ولی اگه به تنهایی اعتراض کنم نتیجه ای نداره می خواستم بینم کسی حاضر هست به سازمان سنجش اعتراض کنه شاید حداقل تکمیل ظرفیت اعلام کنن
منم با ۱۰۲ علم و صنعت قبول شدم. در صورتیکه پارسال ۱۱۲امیرکبیر قبول شد!!! البته ظرفیت دانشگاههای تهران امسال خیلی کم شد و بیشتر داوطلب ها نرم افزار و هوش رو دوست داشتن. ولی از اون ور گرایش معماری با رتبه های نسبتا بالا دانشگاههای خوب قبول شدند. اعتراض یک نفره هم فایده نداره. ولی اگه دسته جمعی باشه منم هستم.

نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ - تکنولوژی فکر - ۱۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۵۹ ب.ظ

(۱۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۴۲ ب.ظ)pofef نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۳۲ ب.ظ)تکنولوژی فکر نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۲۹ ب.ظ)pofef نوشته شده توسط:  سلام.
رتبم ۷۰۰ شده مالک اشتر هوش شبانه قبول شدم. فکر کنم خوش شانس بودم!
بسیجی سهمیه رزمنده و... بود برادر ایا؟
هیچ کدوم. تو دوره دانشجویی یکبارم اتاق بسیج نرفتم! فقط اطلاعات مذهبیم زیاده. البته خیلی از سیاست سر در نمیارم!
احسنت افرین خوشمان امد

نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ - sarah85 - 19 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۲۲ ق.ظ

خوب بچه ها بیاید دست جمعی اعتراض کنیم کسایی که می خوان اعتراض کنن خواهشا اعلام کنن به نظرم بهتر از دست رو دست گذاشتن و غصه خوردنه حداقل ما تلاش خودمون رو می کنیم شاید تکمیل ظرفیت اعلام بشه مثل اون سال که کارشناسی دوباره ظرفیت اعلام کردن یا همین امسال که خیلی از دانشگاه ها پذیرش زن نداشتن ولی اونقد اعتراض کردن که دفترچه رو اصلاح کردن

نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ - hani89 - 19 شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۲۸ ق.ظ

(۱۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۴۱ ق.ظ)shahramgh نوشته شده توسط:  سلام به همگی منم نرم شبانه امیرکبیر اوردم.

تبریک میگم
کلاساتون چه روزایی تشکیل میشه؟
و این ترم چه درسایی دارین؟ با چه استادایی؟

RE: نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ - shahramgh - 19 شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۲۲ ق.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۲۸ ق.ظ)hani89 نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۴۱ ق.ظ)shahramgh نوشته شده توسط:  سلام به همگی منم نرم شبانه امیرکبیر اوردم.

تبریک میگم
کلاساتون چه روزایی تشکیل میشه؟
و این ترم چه درسایی دارین؟ با چه استادایی؟

ممنون منم به شما تبریک میگم.
شنبه دوشنبه چهارشنبه,الگوریتم های موازی(میبدی),پایگاه داده(باقری),,طراحی الگوههای هندسی(رزازی),سمینار(میبدی)

(۱۸ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۲۱ ب.ظ)MEHDI_M نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۴۱ ق.ظ)shahramgh نوشته شده توسط:  سلام به همگی منم نرم شبانه امیرکبیر اوردم.

سلام
تبریک میگم
رتبه شما چند بوده؟

سلام ممنون منم به شما تبریک میگم.
۱۳۰

RE: نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ - fa_te64 - 19 شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۰۷ ق.ظ

(۱۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۴۵ ب.ظ)morelo نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۳۶ ق.ظ)fa_te64 نوشته شده توسط:  بچه ها این ریز نمرات رو حتما باید موقع ثبت نام ببریم؟؟؟؟؟؟؟؟ نمیشه بعدا ببریم؟ آخه دانشگاه مبدا و مقصد هیچ کدوم پاسخگوی تماسها نیست!

من که از سیستم گلستان گرفتم و همین رو میبرم/ حاضرم ده بار انگشت بزنم زیرش که درسته Big Grin

باید خودشون کاغذبازی کنن

والا! بار کاغذ بازیشونو میندازن گردن دانشجو. واسه ثبت نام باید کل ایرانو دور زد. ما مثل شما سیستم گلستانم نداریم اسممونو بعد فارغ التحصیلی از لیست دانشجوهای سیستم حذف کردن Smile :|

RE: نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ - eris229 - 19 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۲۴ ب.ظ

میبینم که ملت واحدهاشون رو هم گرفتن
من دیروز ثبت نامم بود امروز هم نرفتمCool
ایشاا... فرداTongue

RE: نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ - sarah85 - 19 شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۳۳ ب.ظ

(۱۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۴۶ ب.ظ)ghaderiyaser نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۰۹ ب.ظ)sarah85 نوشته شده توسط:  دوستان عزیز منم با ۱۹۴ خواجه نصیر روزانه قبول شدم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
منم با ۱۰۲ علم و صنعت قبول شدم. در صورتیکه پارسال ۱۱۲امیرکبیر قبول شد!!! البته ظرفیت دانشگاههای تهران امسال خیلی کم شد و بیشتر داوطلب ها نرم افزار و هوش رو دوست داشتن. ولی از اون ور گرایش معماری با رتبه های نسبتا بالا دانشگاههای خوب قبول شدند. اعتراض یک نفره هم فایده نداره. ولی اگه دسته جمعی باشه منم هستم.

خوب بیاید یه نامه به سازمان سنجش بنویسید ارسال کنین منم می خوام این کارو انجام بدم

(۱۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۳۷ ب.ظ)hadavi نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۰۹ ب.ظ)sarah85 نوشته شده توسط:  دوستان عزیز منم با ۱۹۴ خواجه نصیر روزانه قبول شدم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

من با ۲۵۰ امسال شبانه علم و صنعت و بهشتی و حتی خواجه را هم نیاوردم...

شما هم لطفا نامه بنویسید به سازمان سنجش و اعتراض کنین

RE: نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ - reyhaneh - 20 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۳۸ ب.ظ

من با ۳۷۴ هوش مالک اشتر قبول شدم زبان ۰ ریاضی ۴۱/۵ مشترک ۳۷ معماری ۶ هوش ۱۸/۳
چرا هیچ کس مالک اشتر نزده؟مگه چه ایرادی دارهHuh
دانشگاه خوبیه که؟ دکترای هوش هم داره یعنی سطحش بالاس

RE: نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ - Masoud05 - 20 شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۰۷ ب.ظ

(۲۰ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۳۸ ب.ظ)reyhaneh نوشته شده توسط:  من با ۳۷۴ هوش مالک اشتر قبول شدم زبان ۰ ریاضی ۴۱/۵ مشترک ۳۷ معماری ۶ هوش ۱۸/۳
چرا هیچ کس مالک اشتر نزده؟مگه چه ایرادی دارهHuh
دانشگاه خوبیه که؟ دکترای هوش هم داره یعنی سطحش بالاس

تبریک
کی گفته کسی نرفته مالک ، فقط ۴- ۵ بچه های مانشت اونجان
یکم جووش شاید خشک باشه اما ارتباط با صنعتش خوبه Smile

RE: نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ - reyhaneh - 20 شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۱۱ ب.ظ

ممنون
نسبت به خوارزمی و شاهرود و اصفهان چی؟

نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ - shahbazi - 20 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۴۶ ب.ظ

لطفا کسانی که نفرات برتر هستن بگن
رتبه و مکان قبولی +(اگه برترن)

نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ - EMT - 20 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۵۳ ب.ظ

گفتن دیگه ........

نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ - sh.mirshekari - 21 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۲۲ ب.ظ

من غیر انتفاعی جهاد دانشگاهی خوزستان نرم افزار قبول شدم تو ازاد هم علوم و تحقیقات خوزستان نرم افزار قبول شدم کدومشو انتخاب کنم ؟