تالار گفتمان مانشت
اعتماد به نفس کاذب بعضی از کاربران - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
RE: اعتماد به نفس کاذب بعضی از کاربران - Hermione - 25 تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۳۷ ب.ظ

اینکه یه کتابو چند دور بخونیم مهم نیست. به نظر من مهم اینه که بعد از همون چند دورایی که میگیم خوندیم کتاب برامون اوکی باشه یعنی خیالمون از اون درس راحت باشه. من خودم درس معماری کامپیوتر رو شاید نزدیک ۴ دور خونده باشم برا کنکور سال پیش و بعد از ۴رومین دور بود که احساس کردم خوب برام جا افتاده یا برا درس سیستم عامل کتاب پارسه شاید بشه گفت ۱ ماه روزی ۳ ساعت براش وقت گذاشتم. به نظرم اعتماد به نفس ادما به خاطر کم کاریای خودشون پایین میاد.وقتی مقایسه می کنن و می بینن عقبن اون موقع است که به استرس می افتن. ماشالا استرسم که گند می زنه به نتیجه کنکور

اعتماد به نفس کاذب بعضی از کاربران - jameshenas - 25 تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۲۲ ب.ظ

بنظر من اعتماد بنفس باید همراه با اراده ی قوی باشه...من همش بگم میشم یا رتبه میارم که نشد کار ...
باید اول شروع کنی و با اراده ای که داری و با برنامه ریزی درست و منسجم و پشتکار خوبی که داری او نوقت که اعتماد بنفست کامل میشه و به امید خدا موفق هم میشی....
ایشالله با این زمانی که داریم برای کنکور بهترین استفاده رو ببریم و در کنار هم مشکلات همدیگرو حل و کمک کنیم به هم تا کنکور ارشد رو با موفقیت به پشت سر ببریم...

RE: اعتماد به نفس کاذب بعضی از کاربران - MoonRise - 26 تیر ۱۳۹۱ ۰۵:۵۴ ب.ظ

(۲۵ تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۳۷ ب.ظ)negin_oscar نوشته شده توسط:  اینکه یه کتابو چند دور بخونیم مهم نیست. به نظر من مهم اینه که بعد از همون چند دورایی که میگیم خوندیم کتاب برامون اوکی باشه یعنی خیالمون از اون درس راحت باشه. من خودم درس معماری کامپیوتر رو شاید نزدیک ۴ دور خونده باشم برا کنکور سال پیش و بعد از ۴رومین دور بود که احساس کردم خوب برام جا افتاده یا برا درس سیستم عامل کتاب پارسه شاید بشه گفت ۱ ماه روزی ۳ ساعت براش وقت گذاشتم. به نظرم اعتماد به نفس ادما به خاطر کم کاریای خودشون پایین میاد.وقتی مقایسه می کنن و می بینن عقبن اون موقع است که به استرس می افتن. ماشالا استرسم که گند می زنه به نتیجه کنکور

میشه بگید با این شرایط معماری و سیستم رو چند زدید تو کنکور؟