تالار گفتمان مانشت
اتمام ۸ ترمه یا ۹ ترمه رشته کامپیوتر،پیام نور | لطفا راهنمایی کنین - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
اتمام ۸ ترمه یا ۹ ترمه رشته کامپیوتر،پیام نور | لطفا راهنمایی کنین - Pegasus - 18 تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۵۰ ب.ظ

سلام دوستان عزیزSmile

من دانشگاه پیام نور درس میخونم

الان ترم ۶ رو تموم کردم و کلا ۱۰۰ واحد رو گذروندم و البته خدمت سربازی هم دارم

حالا سوالی که من از شما دارم اینه
با توجه به اینکه بعضی از شما با مسائل و مشکلات این دانشگاه آشنا هستین
به نظر شما من تلاش کنم و هر طوری شده در دو ترم ۷ و ۸ ، ۴۰ واحد رو بگذرونم و امسال زمستون برای ارشد شرکت کنم یا بذارم درسم تا ترم ۹ طول بکشه و سال آینده بعد از فارغ التحصیلی در زمستون سال ۹۲ برای ارشد شرکت کنم؟

ممنون میشم اگر من رو راهنمایی کنید.

اتمام ۸ ترمه یا ۹ ترمه رشته کامپیوتر،پیام نور | لطفا راهنمایی کنین - *Najmeh* - 18 تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۰۵ ب.ظ

به نظر من ۸ ترم تموم کردن خیلی بهتر از ۹ ترم
ابتدا باید از دست پیام نور زودتر نجات پیدا کنید بعد فکر ارشد باشید

RE: اتمام ۸ ترمه یا ۹ ترمه رشته کامپیوتر،پیام نور | لطفا راهنمایی کنین - Pegasus - 18 تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۵۱ ب.ظ

(۱۸ تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۰۵ ب.ظ)*Najmeh* نوشته شده توسط:  به نظر من ۸ ترم تموم کردن خیلی بهتر از ۹ ترم
ابتدا باید از دست پیام نور زودتر نجات پیدا کنید بعد فکر ارشد باشید

درسته اما چون مساله خدمت رو دارم
تردید دارم که چکار کنم؟
راستی شما میتونین درباره پروژه و کارآموزی کمی اطلاعات بدین؟
ممنون.

اتمام ۸ ترمه یا ۹ ترمه رشته کامپیوتر،پیام نور | لطفا راهنمایی کنین - *Najmeh* - 18 تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۵۸ ب.ظ

به نظر من راحت ترین درس ها توی پیام نور پایان نامه و کار اموزی
چون تنها درسی که نمره کاملش دست استاد
البته اگه کمکی خواستید و می تونستم کمکتون کنم در خدمتن

RE: اتمام ۸ ترمه یا ۹ ترمه رشته کامپیوتر،پیام نور | لطفا راهنمایی کنین - Pegasus - 18 تیر ۱۳۹۱ ۰۴:۰۳ ب.ظ

(۱۸ تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۵۸ ب.ظ)*Najmeh* نوشته شده توسط:  به نظر من راحت ترین درس ها توی پیام نور پایان نامه و کار اموزی
چون تنها درسی که نمره کاملش دست استاد
البته اگه کمکی خواستید و می تونستم کمکتون کنم در خدمتن

ممنون البته به احتمال زیاد ۹ ترمه میشم اما
یه سوال
کارآموزی چقدر زمان میخواد؟
پروژه چقدر؟
برای برداشتن اینها باید حداکثر در اون ترم ۱۴ واحد بردارم؟

مرسی.

اتمام ۸ ترمه یا ۹ ترمه رشته کامپیوتر،پیام نور | لطفا راهنمایی کنین - Aurora - 18 تیر ۱۳۹۱ ۰۴:۲۹ ب.ظ

کاراموزی من حدود ۲ ماه طول کشید. تو برنامه ۹ ترمه باید نوشته باشه که چند ساعته. بعضی از بچه ها اصلا کاراموزی نمی رند. می رند جایی که اشناشون باشه براشون ساعت رد کنه!
در مورد پایان نامه هم بستگی داره استاد شما چطوری باشه. ممکنه در عرض یکی دو ماه یه پایان نامه جمع کنی. من پایان نامه ام رو حدود یکسال قبل از اینکه بخوام پایان نامه رو ارائه بدم شروع کردم ولی بطور مداوم کار نمی کردم. پایان نامه شما هم بستگی به موضوعی که انتخاب می کنید و همچنین استاد تون طول می کشه.
اگر بخواهید که ۹ ترمه تموم کنید ترم ۹ شما میشه پاییز سال بعد؟

RE: اتمام ۸ ترمه یا ۹ ترمه رشته کامپیوتر،پیام نور | لطفا راهنمایی کنین - Pegasus - 18 تیر ۱۳۹۱ ۰۵:۰۰ ب.ظ

(۱۸ تیر ۱۳۹۱ ۰۴:۲۹ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  کاراموزی من حدود ۲ ماه طول کشید. تو برنامه ۹ ترمه باید نوشته باشه که چند ساعته. بعضی از بچه ها اصلا کاراموزی نمی رند. می رند جایی که اشناشون باشه براشون ساعت رد کنه!
در مورد پایان نامه هم بستگی داره استاد شما چطوری باشه. ممکنه در عرض یکی دو ماه یه پایان نامه جمع کنی. من پایان نامه ام رو حدود یکسال قبل از اینکه بخوام پایان نامه رو ارائه بدم شروع کردم ولی بطور مداوم کار نمی کردم. پایان نامه شما هم بستگی به موضوعی که انتخاب می کنید و همچنین استاد تون طول می کشه.

ممنون از راهنماییتون
بله اگر بخوام ۹ ترمه بشم
پاییز سال آینده آخرین ترمم شروع میشه
و اونطوریکه که درآخرین فایل منابع درسی دانشگاهمون دیدم نوشته باید ۲۲۰ ساعت کارآموزی برین
در ضمن من از این ترم دیدم که تو دانشگاه استاد کارآموزی و استاد پروژه برای هر فردی رو خودشون معلوم میکنن
شما هم پیام نور بودین؟

اتمام ۸ ترمه یا ۹ ترمه رشته کامپیوتر،پیام نور | لطفا راهنمایی کنین - Aurora - 18 تیر ۱۳۹۱ ۰۵:۰۳ ب.ظ

بله پیام نور بودم.
من کاراموزی رو با یک استادی برداشتم ولی بعدا اسم تو لیست یک استاد دیگه بود! پیام نور دیگه کاراشون معلوم نیست.

اتمام ۸ ترمه یا ۹ ترمه رشته کامپیوتر،پیام نور | لطفا راهنمایی کنین - Pegasus - 18 تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۸ ب.ظ

بله همینطوره
خوب شما چیکار کردین؟

اتمام ۸ ترمه یا ۹ ترمه رشته کامپیوتر،پیام نور | لطفا راهنمایی کنین - Aurora - 18 تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۵۵ ب.ظ

هیچی با همون استاد برداشتم کاری نمی تونستم بکنم. البته استاد تازه اومده بود دانشگاه ما به اکثر بچه ها خوب نمره داد. در حد ۲۰/

RE: اتمام ۸ ترمه یا ۹ ترمه رشته کامپیوتر،پیام نور | لطفا راهنمایی کنین - *Najmeh* - 19 تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۱۴ ق.ظ

(۱۸ تیر ۱۳۹۱ ۰۴:۲۹ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  کاراموزی من حدود ۲ ماه طول کشید. تو برنامه ۹ ترمه باید نوشته باشه که چند ساعته. بعضی از بچه ها اصلا کاراموزی نمی رند. می رند جایی که اشناشون باشه براشون ساعت رد کنه!

کاراموزی که خیلیا میرن امضا میکنند براشون
اگه ترم اخر باشید کاراموزی و پروژه مونده باشه دیگه قانون ۱۴ واحد به شما نمیخوره این قانون قبلا مخصوص اونهایی بود که ترم اخرنبودند

اتمام ۸ ترمه یا ۹ ترمه رشته کامپیوتر،پیام نور | لطفا راهنمایی کنین - cormen - 10 مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۱۹ ب.ظ

من تجربه اش رو داشتم اگه برا ترم پاییز حتی یه درس برداشته باشی تمرکزت رو برای ارشد کم میکنه مخصوصا موقع امتحانش که نزدیک کنکوره
پیشنهاد من اینه که برا پاییز درس برنداری و با تمرکز کامل برا ارشد بخونی و فارغ التحصیلیت رو عقب بیندازی هیچ مشکلی هم برات پیش نمیاد

RE: اتمام ۸ ترمه یا ۹ ترمه رشته کامپیوتر،پیام نور | لطفا راهنمایی کنین - Pegasus - 10 مرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ

(۱۰ مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۱۹ ب.ظ)cormen نوشته شده توسط:  من تجربه اش رو داشتم اگه برا ترم پاییز حتی یه درس برداشته باشی تمرکزت رو برای ارشد کم میکنه مخصوصا موقع امتحانش که نزدیک کنکوره
پیشنهاد من اینه که برا پاییز درس برنداری و با تمرکز کامل برا ارشد بخونی و فارغ التحصیلیت رو عقب بیندازی هیچ مشکلی هم برات پیش نمیاد

ممنون یعنی منظورتون اینه که ترم ۱۰ تموم کنم؟
شما همین کار رو کردین؟

اتمام ۸ ترمه یا ۹ ترمه رشته کامپیوتر،پیام نور | لطفا راهنمایی کنین - esi - 10 مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۲۲ ب.ظ

نظر من اینه که تا تیر ۹۲ فارغ التحصیل بشی و از تابستون شروع کن با خیال راحت واسه ارشد ۹۲ بخون ، بعد فارغ التحصیلی هم ۱ سال وقت داری دفترچه پست کنی که تا اون موقع هم کنکورتو دادی. اگه از نابستون خوب بخونی احتمال قبولیت خیلی بالاست ، اینطوری هیچ استرسی هم نداری و با خیال راحت از تیر تا بهمن میتونی بخونی و مهر بری ارشد ان شاالله
حالا خودت شرایطتتو در نظر بگیر و حرف آخر رو بزن

RE: اتمام ۸ ترمه یا ۹ ترمه رشته کامپیوتر،پیام نور | لطفا راهنمایی کنین - Pegasus - 10 مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۳۲ ب.ظ

(۱۰ مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۲۲ ب.ظ)esi نوشته شده توسط:  نظر من اینه که تا تیر ۹۲ فارغ التحصیل بشی و از تابستون شروع کن با خیال راحت واسه ارشد ۹۲ بخون ، بعد فارغ التحصیلی هم ۱ سال وقت داری دفترچه پست کنی که تا اون موقع هم کنکورتو دادی. اگه از نابستون خوب بخونی احتمال قبولیت خیلی بالاست ، اینطوری هیچ استرسی هم نداری و با خیال راحت از تیر تا بهمن میتونی بخونی و مهر بری ارشد ان شاالله
حالا خودت شرایطتتو در نظر بگیر و حرف آخر رو بزن

مگه مهلت ارسال مدارک ۶ ماه بعد از فارغ التحصیلی نبود؟
ممنون Smile