تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت تیرماه ( خواندن گروهی) - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت تیرماه -ماه دوم( خواندن گروهی) - Ali-B - 04 تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۱۹ ب.ظ

منم باید کم کم شروع کنم، برام دعا کنید، آخه سربازی برام حال و حوصله نمیذاره، وقت آزادم زیاد ندارم Sad
راستی بین بچه‌های مانشت داشتیم که تو سربازی بخونه و رتبه خوبی بیاره؟

گروه درسی مانشت تیرماه ( خواندن گروهی) - eagle - 04 تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۶ ب.ظ

به کم و زیاد خوندن نیست ... به کیفیت خوندنه ...

میتونه یه نفر ۱ فصلو توی یه ماه بخونه ولی کنکور مطمئن بره
میتونه ۱۰ تا فصلو بخونه و ....

تلاش با کیفیت کنید....

RE: گروه درسی مانشت تیرماه -ماه دوم( خواندن گروهی) - lopaki - 05 تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۵۴ ق.ظ

[b][b]سلام عزیزان من خوشحالم از اینکه به جمع شما پیوستم[/b][/b]
Smile

Re: گروه درسی مانشت تیرماه -ماه دوم( خواندن گروهی) - Amir V - 05 تیر ۱۳۹۱ ۰۵:۰۷ ق.ظ

من که تا ۱۲ ام امتحان دارم. از ۱۵ ام شروع کنم دیر نیس؟؟؟

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

RE: گروه درسی مانشت تیرماه -ماه دوم( خواندن گروهی) - SarahRad - 05 تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۰۰ ق.ظ

(۰۴ تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۹ ب.ظ)Shokoufe.S نوشته شده توسط:  سلام همگی خسته نباشید
من این دو روزه که شروع کردم دو فصل از مانو و دو فصل از پورانو واسه منطقی خوندم ولی امروز واسم کاری پیش اومد و چیزی نخوندمSad

نگران نباش منم همینطورم با این تفاوت که فصل ۲ هم هنوز تموم نکردم Big Grin

گروه درسی مانشت تیرماه -ماه دوم( خواندن گروهی) - samaneh_aftab - 05 تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۰۷ ق.ظ

دوست عزیز خیلی خوبه که روزی ۱ فصل را خوندی.موفق باشی.

RE: گروه درسی مانشت تیرماه -ماه دوم( خواندن گروهی) - zeinab - 05 تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۳۵ ق.ظ

(۰۵ تیر ۱۳۹۱ ۰۵:۰۷ ق.ظ)amir_varasteh نوشته شده توسط:  من که تا ۱۲ ام امتحان دارم. از ۱۵ ام شروع کنم دیر نیس؟؟؟

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

وااا نه واسه چی دیر باشه؟؟!!!!!!!!!!
اووووووهههههههه
موفق باشی.

RE: گروه درسی مانشت تیرماه -ماه دوم( خواندن گروهی) - mohsen_4050 - 05 تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۶ ق.ظ

(۰۳ تیر ۱۳۹۱ ۰۶:۴۶ ب.ظ)dpaniz1 نوشته شده توسط:  
(03 تیر ۱۳۹۱ ۰۴:۰۰ ب.ظ)mohsen_4050 نوشته شده توسط:  
(01 تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۱۴ ب.ظ)مهندس الهام نوشته شده توسط:  آقا مام هستیم
من دارم معماری رو از روی مانو می خوانم،اما روزی ۳۰ دقیقه درس می خونم،خیلی ناراحتم
اگه گروهی بخونیم فکر کنم بهتر باشه.

به نظر من اصلا وقتتون رو روی مانو نذارین چون بعدا پشیمون میشین منم سال قبل همین کار رو کردم و تا آخر خودم رو سر زنش می کردم
پس از روی چی باید خوند ؟ فقط پوران ؟

به نظر من که پوران کافیه فقط باید دقیق بخونین و وقت بذارین و تست ها شو بتونین بفهمین نه این که سریع برید سراغ جواباش
موفق باشین

RE: گروه درسی مانشت تیرماه -ماه دوم( خواندن گروهی) - ارشدخون - ۰۵ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۲۹ ق.ظ

سلام .منم از فردا به امید خدا می خوام شروع کنم برا کنکور آی تی.انشالله سال اینده زیر ۱۰

RE: گروه درسی مانشت تیرماه -ماه دوم( خواندن گروهی) - Shokoufe.S - 05 تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۴۱ ق.ظ

(۰۵ تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۰۷ ق.ظ)samaneh_aftab نوشته شده توسط:  
(05 تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۰۰ ق.ظ)SarahRad نوشته شده توسط:  

دوست عزیز خیلی خوبه که روزی ۱ فصل را خوندی.موفق باشی.

مرسی .
آره ولی این دو فصل مطالب سختی نداشت و مثلا فصل دو مانو رو پوران تقریبا دو ۴صفحه گفته و زود تموم میشه.

گروه درسی مانشت تیرماه -ماه دوم( خواندن گروهی) - M@A - 05 تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۴۲ ب.ظ

سلام
منم هستم...توکل به خدا

گروه درسی مانشت تیرماه -ماه دوم( خواندن گروهی) - SarahRad - 05 تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۷ ب.ظ

امروز عصر گسسته هم از روی پوران شروع کردم اما به خاطر خستگی کار و کم خوابی نتونستم بیشتر از ۲/۵ ساعت بخونم و تقریبا ۱۰ صفحه اول رو خوندم فقط!!!!!!!!!!!

گروه درسی مانشت تیرماه -ماه دوم( خواندن گروهی) - *farnaz* - 05 تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ

من امروز سیستم عامل از روی پارسه خوندم کتاب خوبیه یعنی نکات خوبی داره و ریاضیات مهندسی کریمی انتشارات نصیر اینم که دیگه حرف نداره

RE: گروه درسی مانشت تیرماه -ماه دوم( خواندن گروهی) - SaMiRa.e - 05 تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۲ ب.ظ

به به چه همه درس خونند. Big Grin
بابا صبرکنید ماهم بهتون برسیم TongueWink

RE: گروه درسی مانشت تیرماه -ماه دوم( خواندن گروهی) - Shokoufe.S - 06 تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۱ ق.ظ

(۰۵ تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۷ ب.ظ)SarahRad نوشته شده توسط:  امروز عصر گسسته هم از روی پوران شروع کردم اما به خاطر خستگی کار و کم خوابی نتونستم بیشتر از ۲/۵ ساعت بخونم و تقریبا ۱۰ صفحه اول رو خوندم فقط!!!!!!!!!!!
شما واسه گسسته از کتابای گریمالدی هم استفاده می کنید؟
من برای انتخاب کتاب گسسته خیلی گیج شدم به تاپیک مخصوصشم رفتم ولی نتونستم تصمیم بگیرم!!!!!!!!!
آخه گریمالدی ۴جلده و خوندنشون خیلی طول میکشه !!!!!!