تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت تیرماه ( خواندن گروهی) - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی مانشت تیرماه -ماه دوم( خواندن گروهی) - zeinab - 09 تیر ۱۳۹۱ ۰۶:۱۷ ب.ظ

(۰۸ تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۵۹ ب.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  
(07 تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۷ ب.ظ)zeinab نوشته شده توسط:  بچه ها شما زبان تخصصی رو چطوری میخونین؟؟؟؟؟؟؟؟؟ وکلا زبان رو!

زبان تخصصی رو واسه دولتی باید تکنیکی بخونی که تو کتاب پارسه استاد مظفری گفته شده مثلا بهت یاد میده اگه میخوای به سوالی که از تو متن ۳ پاراگرافه اومده جواب بدی لزومی نداره تمامشو ترجمه کنی به کجاها نگاه کن و جوابو ببین و ... همچنین تو ازاد از اطلاعاتت سوال میشه ولی دولتی از متن باید جوابو پیدا کنی هر چند طبق اطلاعات خودت درست نباشه واسه همین باید تکنیکی کار کنی که زمان کم نیاری
ممنون اما نمیدونم این زبان استاد نظفری رو از کجا گیر بیارم؟؟؟!! Sad

منم تو این هفته ۱ فصل گسسته و نیم فصل مهندسی نرم خوندم!!
بگو ماشالا Big Grin

گروه درسی مانشت تیرماه -ماه دوم( خواندن گروهی) - SaMiRa.e - 09 تیر ۱۳۹۱ ۰۶:۲۴ ب.ظ

(۰۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۶:۱۷ ب.ظ)zeinab نوشته شده توسط:  ممنون اما نمیدونم این زبان استاد نظفری رو از کجا گیر بیارم؟؟؟!! Sad
خوب برید نمایندگی پارسه حتما دارند ، من خودم هفته قبل گرفتم .

RE: گروه درسی مانشت تیرماه -ماه دوم( خواندن گروهی) - maryam.raz - 09 تیر ۱۳۹۱ ۰۶:۳۶ ب.ظ

(۰۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۶:۲۴ ب.ظ)SaMiRa63 نوشته شده توسط:  
(09 تیر ۱۳۹۱ ۰۶:۱۷ ب.ظ)zeinab نوشته شده توسط:  ممنون اما نمیدونم این زبان استاد نظفری رو از کجا گیر بیارم؟؟؟!! Sad
خوب برید نمایندگی پارسه حتما دارند ، من خودم هفته قبل گرفتم .

یعنی این کتاب رو جدا به شما دادن؟
یا کل پکیج رو گرفتید؟Huh

RE: گروه درسی مانشت تیرماه -ماه دوم( خواندن گروهی) - SaMiRa.e - 09 تیر ۱۳۹۱ ۰۶:۳۸ ب.ظ

نه جدا گرفتم . ( قیمت زبان هم ۱۰۰۰۰ تومان بود . ) Smile

RE: گروه درسی مانشت تیرماه -ماه دوم( خواندن گروهی) - maryam.raz - 09 تیر ۱۳۹۱ ۰۶:۴۴ ب.ظ

(۰۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۶:۳۸ ب.ظ)SaMiRa63 نوشته شده توسط:  نه جدا گرفتم با سیستم عامل . ( قیمت زبان هم ۱۰۰۰۰ تومان بود . ) Smile
واقعا؟؟
من نمیدونستم جدا هم میدن!!
تهرانی هستید؟
بعد یقه تونو نگرفتن که باید کل پکیج رو بخرید!

RE: گروه درسی مانشت تیرماه -ماه دوم( خواندن گروهی) - SaMiRa.e - 09 تیر ۱۳۹۱ ۰۶:۴۹ ب.ظ

نه اصفهانی هستم . مگه جرات داره یقمو بگیره Big Grin
یکسری دروس جدا میدند ، البته اینم بگم که چاپ پارسال هستش هنوز جدیدش نیومده ولی فکرکنم تغییری نداشته باشه .

گروه درسی مانشت تیرماه -ماه دوم( خواندن گروهی) - مهرآیین - ۰۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۴۰ ب.ظ

دوستانی که اصفهان هستید برای کلاس کنکور کجا رو پیشنهاد میدید؟؟

RE: گروه درسی مانشت تیرماه -ماه دوم( خواندن گروهی) - *farnaz* - 10 تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۴ ق.ظ

(۰۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۶:۱۷ ب.ظ)zeinab نوشته شده توسط:  ممنون اما نمیدونم این زبان استاد نظفری رو از کجا گیر بیارم؟؟؟!! Sad

همون کتاب پارسه ست که از خود موسسه پارسه اگه داشته باشه یا از بچه هایی که داشتنو الان نیاز ندارن گیر بیار البته با voiceش گوش بده که سریعتر پیش بری که voice شم بچه ها واسه دانلود گذاشتن

گروه درسی مانشت تیرماه ( خواندن گروهی) - Parva - 10 تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۷ ق.ظ

عنوان تاپیک بنا به درخواست کابران عوض شد به عبارتی ماه دوم برداشته شد تا کاربران نگران یک ماه گذشته نباشن.
موفق باشین

گروه درسی مانشت تیرماه ( خواندن گروهی) - zeinab - 10 تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۱۶ ق.ظ

مرسی SaMiRa63 ،farnaz، maryam.raz عزیز.

گروه درسی مانشت تیرماه ( خواندن گروهی) - professional - 10 تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۳۴ ق.ظ

(۰۸ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۳ ق.ظ)professional نوشته شده توسط:  
(07 تیر ۱۳۹۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ)professional نوشته شده توسط:  دوستان خوب و عزیز خدا قوت

من فصل دهم کتاب راحتی هستم(هوش)
چقدر این فصل های آخر مهمه؟
در کتاب اشاره به فصل های ۲۰و ... شده است . کتاب هایی که من دیدم ۱۲ فصل دارد. بقیه فصل ها چه میشود؟
کسی نیست؟
مثل اینکه پست های من نامرئیه!

RE: گروه درسی مانشت تیرماه ( خواندن گروهی) - ghaderiyaser - 10 تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۳۸ ق.ظ

(۱۰ تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۳۴ ق.ظ)professional نوشته شده توسط:  
(08 تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۳ ق.ظ)professional نوشته شده توسط:  
(07 تیر ۱۳۹۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ)professional نوشته شده توسط:  دوستان خوب و عزیز خدا قوت

من فصل دهم کتاب راحتی هستم(هوش)
چقدر این فصل های آخر مهمه؟
در کتاب اشاره به فصل های ۲۰و ... شده است . کتاب هایی که من دیدم ۱۲ فصل دارد. بقیه فصل ها چه میشود؟
کسی نیست؟
مثل اینکه پست های من نامرئیه!
شما اگه برای ارشد هوش میخونید، همون جلد اول کافیه. تازه زیادم هست.

RE: گروه درسی مانشت تیرماه ( خواندن گروهی) - professional - 10 تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۰۴ ق.ظ

متشکرم ،داشت باورم میشد که پست های من نامرئیه

گروه درسی مانشت تیرماه ( خواندن گروهی) - eagle - 10 تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۳۲ ب.ظ

زیاده گو نباشیم .... مرد عمل باشیم بهتره

به وجود خودمان اعتماد کافی داشته باشیم ..... اینکه برنامه ریزی شده و قدرتمند زندگی را اداره کنید یعنی شما میتوانید از هر کسی جلوتر باشید
اداره کردن زندگی و نا امید نشدن و بدنبال هدف با پشتکار بودن یعنی یک زندگی ایده آل ... همونی که همه حسرت شما رو توی اون زمان میخورن ...
هر چند ما دنبال دیدن حسرت این و اون هم نیستیم ....

به مطالعه ارشد ادامه بدید ...به امید دیدن همه شما در دانشگاه های معتبر سراسری - تهران

RE: گروه درسی مانشت تیرماه -ماه دوم( خواندن گروهی) - white bird - 10 تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۱۷ ب.ظ

(۰۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۶:۴۴ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  
(09 تیر ۱۳۹۱ ۰۶:۳۸ ب.ظ)SaMiRa63 نوشته شده توسط:  نه جدا گرفتم با سیستم عامل . ( قیمت زبان هم ۱۰۰۰۰ تومان بود . ) Smile
واقعا؟؟
من نمیدونستم جدا هم میدن!!
تهرانی هستید؟
بعد یقه تونو نگرفتن که باید کل پکیج رو بخرید!
دوست عزیز ۴تا از کتاب های پارسه تک می فروشند
زبان
شبکه
سیستم عامل
و فکر کنم مهندسی نرم افزار