تالار گفتمان مانشت
روش درست درس خوندن از صفر (ساختمان داده) - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸
روش درست درس خوندن از صفر(ساختمان داده) - SarahArshad - 19 خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۰۴ ب.ظ

(۱۹ خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۳۷ ب.ظ)naderx نوشته شده توسط:  
(19 خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۳۱ ب.ظ)milad_rahimi نوشته شده توسط:  
(17 خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۰۷ ب.ظ)naderx نوشته شده توسط:  دوستان من حاضرم هر یک از سرفصل های ساختمان داده ها رو با "ویس" + "جزوه" توضیح بدم (بجز درخت ها که متنفرم ازشون !!!) البته توضیحی که برای همه از مبتدی تا حرفه ای قابل فهم باشه، به زبون آدمیزادی ! ولی به نظرم بهتره نام کتاب و شماره صفحاتشو بگید که بتونم زود به زود ویسشو ضبط و اینجوری کمکی کرده باشم به دوستان.

سلام دوست خوبم.مبحث مرتبه اجرایی رو واسه من توضیح میدین؟
به اندازه تنفر شما از درخت من از مرتبه اجرایی متنفرم.Big Grin

سلام،چشم
حداکثر تا یکشنبه یه جزوه با ویس درست میکنم، پس تا یکشنبه یه سری بزن
فکر می کنم این بخش مرتبه اجرایی مشکل خیلی از دوستان باشه

RE: روش درست درس خوندن از صفر(ساختمان داده) - SaMiRa.e - 20 خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۱۷ ب.ظ

یک سوال : امروز یه ترجمه ازکتاب clrs خریدم ( البته زبان اصلیشو دارم ) با ترجمه مهندس دهقان طرزه و زیرنظر دکتر یحیی تابش ( عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی شریف ) .
میخواستم ببینم کسی این ترجمه را خونده ؟ Huh

RE: روش درست درس خوندن از صفر(ساختمان داده) - naderx - 20 خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۲۰ ب.ظ

(۲۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۱۷ ب.ظ)SaMiRa63 نوشته شده توسط:  یک سوال : امروز یه ترجمه ازکتاب clrs خریدم ( البته زبان اصلیشو دارم ) با ترجمه مهندس دهقان طرزه و زیرنظر دکتر یحیی تابش ( عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی شریف ) .
میخواستم ببینم کسی این ترجمه را خونده ؟ Huh

من این کتاب رو دارم
کتاب خوبیه ، مشکلی نداره ، تازه رنگ بندی کتاب باعث میشه بیشتر بخونیش ! به نظر من خیلی بهتر از جعفر نژاد قمی و گروه خوارزمیه چون هر دو تا شونو دارم !

روش درست درس خوندن از صفر(ساختمان داده) - SaMiRa.e - 20 خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۲۷ ب.ظ

(۲۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۲۰ ب.ظ)naderx نوشته شده توسط:  من این کتاب رو دارم
کتاب خوبیه ، مشکلی نداره ، تازه رنگ بندی کتاب باعث میشه بیشتر بخونیش ! به نظر من خیلی بهتر از جعفر نژاد قمی و گروه خوارزمیه چون هر دو تا شونو دارم !

ممنون از جوابت .
شما میدونید کدوم قسمتهاشو برای ساختمان داده باید خوند ؟

RE: روش درست درس خوندن از صفر(ساختمان داده) - reyhaneh64 - 20 خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۱۹ ب.ظ

این مطلبو جهت پیگیری ارسال دوستان میزنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Big Grin

ممنون بابت کمک همه.

روش درست درس خوندن از صفر(ساختمان داده) - SarahArshad - 24 خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۵۵ ق.ظ

(۱۹ خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۳۷ ب.ظ)naderx نوشته شده توسط:  
(19 خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۳۱ ب.ظ)milad_rahimi نوشته شده توسط:  
(17 خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۰۷ ب.ظ)naderx نوشته شده توسط:  دوستان من حاضرم هر یک از سرفصل های ساختمان داده ها رو با "ویس" + "جزوه" توضیح بدم (بجز درخت ها که متنفرم ازشون !!!) البته توضیحی که برای همه از مبتدی تا حرفه ای قابل فهم باشه، به زبون آدمیزادی ! ولی به نظرم بهتره نام کتاب و شماره صفحاتشو بگید که بتونم زود به زود ویسشو ضبط و اینجوری کمکی کرده باشم به دوستان.

سلام دوست خوبم.مبحث مرتبه اجرایی رو واسه من توضیح میدین؟
به اندازه تنفر شما از درخت من از مرتبه اجرایی متنفرم.Big Grin

سلام،چشم
حداکثر تا یکشنبه یه جزوه با ویس درست میکنم، پس تا یکشنبه یه سری بزن
ما منتظریم چی شد پس؟

RE: روش درست درس خوندن از صفر(ساختمان داده) - naderx - 24 خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۰۴ ق.ظ

[/quote]
ما منتظریم چی شد پس؟
[/quote]

سلام ببخشید یکم دور شد، آخه خودتون میدونید که فی البداهه جزوه نوشتن یکم سخته ، نمیخواهم ماست مالی کنم ماجرا رو به همین دلیل زمان بیشتری میخواهم تا کیفیت کار بالا تر بره ، جمعه آپلود میکنم. (شایدم زود تر)

RE: روش درست درس خوندن از صفر (ساختمان داده) - naderx - 24 خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۵۲ ب.ظ

بخش کوچکی از جزوه ای که دارم مینویسم
خدا کنه قابل فهم و خوب از کار در بیاد.

روش درست درس خوندن از صفر (ساختمان داده) - ania_13 - 24 خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۲۵ ب.ظ

ما منتظریم چی شد پس؟
[/quote]

سلام ببخشید یکم دور شد، آخه خودتون میدونید که فی البداهه جزوه نوشتن یکم سخته ، نمیخواهم ماست مالی کنم ماجرا رو به همین دلیل زمان بیشتری میخواهم تا کیفیت کار بالا تر بره ، جمعه آپلود میکنم. (شایدم زود تر)
[/quote]
ممنونم از زحمتی که میکشید

این مبحث مهمیه من کتاب تست که میخونم حس میکنم بعضی نکات رو از روش پریدن مثلا حس میکنم قانونی که باید مثلا برای فلان تست به کار بره نقض شده و بدون توضیح خاصی نویسنده حلش کرده و منم هاج و واج

روش درست درس خوندن از صفر (ساختمان داده) - SarahArshad - 25 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۰۱ ق.ظ

(۲۴ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۵۲ ب.ظ)naderx نوشته شده توسط:  بخش کوچکی از جزوه ای که دارم مینویسم
به نظرم جالبه و می تونه خیلی مفید باشه ادامه بدید .با تشکر از وقتی که گذاشتید

RE: روش درست درس خوندن از صفر (ساختمان داده) - milad_rahimi - 25 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۴۹ ق.ظ

(۲۴ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۵۲ ب.ظ)naderx نوشته شده توسط:  بخش کوچکی از جزوه ای که دارم مینویسم
خیلی مرسی دوست خوبم.انشالا خدا اجرتو بده.منتظریم.Heart

روش درست درس خوندن از صفر (ساختمان داده) - ania_13 - 28 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۱۶ ب.ظ

ببخشید کی آماده میشه؟ من منتظرم خیلی کنجکاوم Big Grin راستی میشه درباره اینکه چطور میشه بفهمیم حلقه ها به هم وابسته هستن یا نه توضیح کاملی بدین؟ ممنونم یک دنیا

RE: روش درست درس خوندن از صفر (ساختمان داده) - naderx - 28 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۴۹ ب.ظ

(۲۸ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۱۶ ب.ظ)ania_13 نوشته شده توسط:  ببخشید کی آماده میشه؟ من منتظرم خیلی کنجکاوم Big Grin راستی میشه درباره اینکه چطور میشه بفهمیم حلقه ها به هم وابسته هستن یا نه توضیح کاملی بدین؟ ممنونم یک دنیا

سلام ، چشم توضیح میدهم، (الان دارم واسه رئیسم یه گزارش چرت درست میکنمConfused ، آزاد شدم چشم (حدود ۱/۵ ساعت دیگه)

روش درست درس خوندن از صفر (ساختمان داده) - dpaniz1 - 28 خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۳۸ ب.ظ

امکان داره جزوه پارسه رو آپ لود کنید تا بقیه هم استفاده کنند ... Smile
(۱۱ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۲۲ ق.ظ)ania_13 نوشته شده توسط:  اما جزوه پارسه رو فراموش نکنید من نکته های زیادی دیدم توش که هیچ جا نبود!

RE: روش درست درس خوندن از صفر (ساختمان داده) - ghaderiyaser - 29 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۴۸ ق.ظ

من برای افرادی که از صفر میخوان بخونن کتاب لبپ شوتز رو پیشنهاد میکنم. ترجمه فارسیشم هستش تو بازارUndecided