تالار گفتمان مانشت
درخواست pdf آموزش captivat 5 - نسخه‌ی قابل چاپ

درخواست pdf آموزش captivat 5 - f.b - 02 خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۵۳ ق.ظ

سلام
نیاز فوری به یه pdf و یا هر سایت و اموزش برای captivit دارم:
در مورد captivit :
شبیه به مالتی میدیا هست که جدیدا به معلمان آموزش میدن که درس های کلاس رو با این نرم افزار ارائه بدن

درخواست pdf آموزش captivat 5 - Xilinx - 02 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۱۲ ق.ظ

من قبلن از این نرم افزار واسه آموزش استفاده کردم.خودتون باهاش کار کنید متوجه میشید چجوریه.

درخواست pdf آموزش captivat 5 - - rasool - - 02 خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۵۴ ب.ظ

سایت آموزشی :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اینم لینک یه PDF‌ (البته مختصر) به زبان فارسی :

درخواست pdf آموزش captivat 5 - f.b - 03 خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۵۱ ب.ظ

با تشکر pdf فارسی رو داشتم متاسفانه فقط قسمت کمی از نرم افزار رو توضیح داده اگر از دوستان کسی بتونه اطلاعات بیشتری رو برای اموزش بده ممنون میشم
درخواست pdf آموزش captivat 5 - - rasool - - 03 خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۴۰ ب.ظ

اینم یه pdf که البته انگلیسیه .
(مال خود Adobe)

درخواست pdf آموزش captivat 5 - m450ud - 13 تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۵۷ ق.ظ

با اینکه نرم افزارهای Adobe تو کارشون تک هستن ولی Captivate به پای Camtasia نمی رسه
به نظر من Camtasia بهتره و کارایی بهتری داره
امتحانش کنید

RE: درخواست pdf آموزش captivat 5 - m450ud - 14 تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۳۹ ق.ظ

برای آموزش تعاملی عمدتا از فلش استفاده میشه و هر دو خروجی فلش دارن ولی انتخاب نهایی با خودتونه که با کدوم راحت تر باشید.
البته خودم با هر دو کار کردم ولی با Camtasia راحت تر بودم.

اگه برای آموزش نرم افزار استفاده می کنید از Camtasia استفاده کنید و اگه برای موارد دیگه ای استفاده می کنید Captivate اولویت داره

درخواست pdf آموزش captivat 5 - f.b - 15 تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۱۳ ب.ظ

با سلام و تشکر از شما
من باید یه فیلم اموزشی ( مثلا امو زش نیم ساعته ای از فتو شاپ ) با captivatدرست کنم اما هنوز اول راه خوندن captivat هستم و نمیدونم چیکار کنم و خیلی عجله دارم میشه منو راهنمایی کنید من ۵ captivatنصب کردم اگه اول راه را بگید که از کدوم قسمتها و چطور اینکار را باید انجام بدم واقعا ممنون میشم
بازم تشکرWink

درخواست pdf آموزش captivat 5 - m450ud - 19 تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۲ ب.ظ

فتوشاپ رو باز کنید و سایزش رو روی اندازه ای تنظیم کنید که طرف برای کار با آموزش با مشکل مواجه نشه
تو Captivate از Software Simulation برای آموزش تعاملی نرم افزار استفاده کنید
در دیالوگ بعدی گزینه Application رو انتخاب کنید و برنامه فتوشاپ رو انتخاب کنید
بعد ناحیه ای را که می خواهید کپچر بشه رو انتخاب کنید و قسمت پایین هم اگه میخاید کاربرها کارهای شما رو قدم به قدم تمرین کنن Training رو چک بزنیدو بعدش هم Record
نهایتا اونو ادیت و Export کنید