تالار گفتمان مانشت
دنیای عروسکی - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳
RE: دنیای عروسکی - professional - 14 تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۳۱ ب.ظ

من تخصص در اختراع بازی های جدید داشتم.
مثلا خواهرزادم راز جنگل داشت با اون چند تا بازیه دیگه هم اختراع کردم و بازی میکردیم.
فول تایم ینی بازی میکردیم ها! نمیذاشتیم تایم هدر بره .TongueTongue

چه تاپیک جالبی. فکر کردم به کودکیم، متوجه شدم من اصلا عروسک بازی نمیکردم.
اصلا عروسک نداشتم و ندارم! تا حالا به این موضوع توجه نکرده بودم.Dodgy

RE: دنیای عروسکی - fatima2007 - 03 مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۲۹ ق.ظ

(۱۱ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۴ ق.ظ)farhud نوشته شده توسط:  یه بازی جالب داشتیم ما. یه آدامسهایی بود توشون عکس فوتبالیستها رو میذاشتن. بعد ما این عکسها رو جمع میکردیم باهاشون بازی میکردیم. دو تایی میشستیم رو زمین. عکسهامونو میذاشتیم روی هم. باید با کف دست یه طوری میزدیم روشون که برگردن. هر تعداد که برمی گشت مال تو بود.

آخ گفتی.دلم آب شد.من عاشق این بازی بودم.چه کیفی داشت.Tongue

وای من از این گوی های موزیکال خیلی دوست دارم.صداش یه ارامش عجیبی بهم میده

RE: دنیای عروسکی - svk7 - 17 اسفند ۱۳۹۱ ۰۸:۴۷ ب.ظ

چه روزایه شیرینی بود
عکس کارتی-تیله بازی(ما میگفتیم تشله)-ایریلی و اورولیBig Grin-زنبور بازی -مورچه بازی-فوتبال-کشتی رو زمین آسفالتBig Grin-دمپایی-هفت سنگ-روپایی-خاک بازی-برف بازی-آقای گل(هر کی یه اسمی داشت من روبرتو باجو بودم)
همیشه پاهام کبود بود Big Grin
وسطه بازی حساس تBig Grinوپ میوفتاد تو خونه ی همسایه اونم با یه چاقو شکم توپو در میاورد بیرون

ولی این روزا بچه های کوچمون بیشتر میرن کلاس قرآن-زبانو... دیگه تو کوچه بچه ای نیس که ما بخوایم توپشون پاره کنیم اون عقده های کودکی بریزه بیرونBig GrinBig GrinWink

وای تو حرفام که عروسکی در کار نیسDBig GrinWink

دنیای عروسکی - Xilinx - 19 فروردین ۱۳۹۲ ۱۱:۱۷ ب.ظ

صرفا جهت بالا اومدن تاپیک...
از خاطرات دکتر بسی خندیدیم...
به جز سنگ پرت کردن کارایی بود که توی کوچیکیم میکردم.
مهمترینش همین گل بازی تا ساعت ۱ شب و خراب کردن لونه ی این زنبور زردا که بد گاز میگیرن Big Grin

RE: دنیای عروسکی - azad_ahmadi - 19 فروردین ۱۳۹۲ ۱۱:۳۴ ب.ظ

(۱۹ فروردین ۱۳۹۲ ۱۱:۱۷ ب.ظ)Xilinx نوشته شده توسط:  خراب کردن لونه ی این زنبور زردا که بد گاز میگیرن Big Grin

نیش می زنن Big Grin

RE: دنیای عروسکی - Xilinx - 19 فروردین ۱۳۹۲ ۱۱:۳۹ ب.ظ

(۱۹ فروردین ۱۳۹۲ ۱۱:۳۴ ب.ظ)azad_ahmadi نوشته شده توسط:  
(19 فروردین ۱۳۹۲ ۱۱:۱۷ ب.ظ)Xilinx نوشته شده توسط:  خراب کردن لونه ی این زنبور زردا که بد گاز میگیرن Big Grin

نیش می زنن Big Grin

شایدم بوس می کنند Big GrinTongue