تالار گفتمان مانشت
کی فکر می کنه دفعه دیگه خودشه که تو مانشت واسه رتبش ازش مصاحبه شه - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶
کی فکر می کنه دفعه دیگه خودشه که تو مانشت واسه رتبش ازش مصاحبه شه - skygirl_00 - 27 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۵:۱۸ ب.ظ

من فعلا همچین رویایی رو شایدم واقعیتو تو سرم می گذرونم. یکمم روحیه می گیرم با فکر کردن به این موضوع.

شما ها چطور؟

چه واس امسال یا کنکور ۹۲ ؟

کی فکر می کنه دفعه دیگه خودشه که تو مانشت واسه رتبش ازش مصاحبه شه - luna - 27 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۶:۲۰ ب.ظ

البته در مانشت دو سری مصاحبه داریم! افراد موفق و افراد ناموفق! کدومو منظورتونه؟ Big Grin

کی فکر می کنه دفعه دیگه خودشه که تو مانشت واسه رتبش ازش مصاحبه شه - mfXpert - 27 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۷:۳۹ ب.ظ

(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۵:۱۸ ب.ظ)skygirl_00 نوشته شده توسط:  من فعلا همچین رویایی رو شایدم واقعیتو تو سرم می گذرونم. یکمم روحیه می گیرم با فکر کردن به این موضوع.
پس جوابارو از همین الان تا وقت دارید آماده کنید

کی فکر می کنه دفعه دیگه خودشه که تو مانشت واسه رتبش ازش مصاحبه شه - skygirl_00 - 27 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۰۰ ب.ظ

افراد موفق دیگه وگرنه من اون بالا ک نمی گفتم ی رویایشو تو سرم میگذرونم.ناموفقیتم مگه شد رویا؟!!!!!!!!

حالا چون آمار ناموفقا بیشتر دل اونارم نسوزونیم(شایدم دل خودم) اونام بگن

RE: کی فکر می کنه دفعه دیگه خودشه که تو مانشت واسه رتبش ازش مصاحبه شه - Sunshine Off - 27 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۲۵ ب.ظ

به نظرم بچه های مانشت بخصوص اعضای فعال اون که همه بچه ها میشناسنشون اونقدرصادقانه وخالصانه درمورد جزوات وسوالات و...به بچه ها کمک کردند وازتجربیات خودشون گفتند که دیگه نیاز به مصاحبه ندارند چون اونا درآزمون زندگی موفق شده اند واین خیلی مهمه وخود من همیشه براشون آرزوی بهترین ها را می کنم.

کی فکر می کنه دفعه دیگه خودشه که تو مانشت واسه رتبش ازش مصاحبه شه - fatima1537 - 27 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۲۵ ب.ظ

(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۲۵ ب.ظ)matina نوشته شده توسط:  اونقدرصادقانه وخالصانه درمورد جزوات وسوالات و...به بچه ها کمک کردند وازتجربیات خودشون گفتند که دیگه نیاز به مصاحبه ندارند چون اونا درآزمون زندگی موفق شده اند
آفرین به شما.دکمه "تشکر" فعال نبود خواستم تشکر کنمSmile

RE: کی فکر می کنه دفعه دیگه خودشه که تو مانشت واسه رتبش ازش مصاحبه شه - Sunshine Off - 27 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۳۵ ب.ظ

(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۲۵ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  
(27 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۲۵ ب.ظ)matina نوشته شده توسط:  اونقدرصادقانه وخالصانه درمورد جزوات وسوالات و...به بچه ها کمک کردند وازتجربیات خودشون گفتند که دیگه نیاز به مصاحبه ندارند چون اونا درآزمون زندگی موفق شده اند
آفرین به شما.دکمه "تشکر" فعال نبود خواستم تشکر کنمSmile
من این جمله را باتمام وجودم نوشتم وازهمه شما ممنون.آرزوی موفقیت های بزرگ شمارادارم.Smile

کی فکر می کنه دفعه دیگه خودشه که تو مانشت واسه رتبش ازش مصاحبه شه - mammad_asir - 28 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۰۳ ب.ظ

اگه از رتبه اول شبکه مصاحبه بشه من هستم

کی فکر می کنه دفعه دیگه خودشه که تو مانشت واسه رتبش ازش مصاحبه شه - esisonic - 30 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۲۰ ق.ظ

(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۰۳ ب.ظ)mammad_asir نوشته شده توسط:  اگه از رتبه اول شبکه مصاحبه بشه من هستم
انشاءالله میشه

RE: کی فکر می کنه دفعه دیگه خودشه که تو مانشت واسه رتبش ازش مصاحبه شه - Victorious - 07 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۰۷ ب.ظ

من
من
من
من
.
.
.

RE: کی فکر می کنه دفعه دیگه خودشه که تو مانشت واسه رتبش ازش مصاحبه شه - skygirl_00 - 08 خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۴۰ ق.ظ

(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۰۳ ب.ظ)mammad_asir نوشته شده توسط:  اگه از رتبه اول شبکه مصاحبه بشه من هستم

چی شد؟اول شدین؟!!!!! ببینیم چقدر حدستون درست بوده

کی فکر می کنه دفعه دیگه خودشه که تو مانشت واسه رتبش ازش مصاحبه شه - ania_13 - 10 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ

سلام به همه عزیزان
اینجانب نفر ۳ کنکور کارشناسی ارشد ۹۲ در رشته آی تی گرایش شبکه ضمن آرزوی موفقیت برای تمامی کنکوری های عزیز از همین الان آمادگی خود را برای ارائه مصاحبه ای تاثیرگذار اعلام میکنم. ای

کی فکر می کنه دفعه دیگه خودشه که تو مانشت واسه رتبش ازش مصاحبه شه - hajar2261 - 10 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۴۷ ق.ظ

من سال پیش از تخیلات داشتم. حتی جواب بعضی سوالا رو هم در ذهنم می دادم. حتی یک سری سوال اضافه هم مطرح کردم ولی چه فایده.
راستش خیلی دلم می خواست این مصاحبه رو پر می کردم.
سال دیگه رو هم از همین الان شروع کردم به خوندن فکر می کنم رتبه ۲۷ ای تی و ۱۰ شبکه میشم. برای مصاحبه هم یک سری سوالات پیشرفته تر طرح کردم که خودم هم جواب می دم.

کی فکر می کنه دفعه دیگه خودشه که تو مانشت واسه رتبش ازش مصاحبه شه - skygirl_00 - 10 خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۲۷ ق.ظ

مرسی از شماها به امید دیدن مصاحبه هاتون

RE: کی فکر می کنه دفعه دیگه خودشه که تو مانشت واسه رتبش ازش مصاحبه شه - vampire2 - 10 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۱۰ ق.ظ

اگه با۱ هوش ۹۲ می خواین محاصبه کنید من آماده ام.Dodgy