تالار گفتمان مانشت
[دخواست آپلود] جزوه دست نویس مدار منطقی یوسفی - نسخه‌ی قابل چاپ

[دخواست آپلود] جزوه دست نویس مدار منطقی یوسفی - lzohreh - 25 فروردین ۱۳۹۱ ۱۲:۳۲ ب.ظ

از دوستان کسی جزوه دست نویس مدار منطقی یوسفی رو نداره روی سایت قرار بده.

[دخواست آپلود] جزوه دست نویس مدار منطقی یوسفی - yaser_ilam_com - 25 فروردین ۱۳۹۱ ۰۳:۲۰ ب.ظ

بگردید خیلی راحت می تونید پیدا کنید

RE: [دخواست آپلود] جزوه دست نویس مدار منطقی یوسفی - lzohreh - 25 فروردین ۱۳۹۱ ۰۵:۴۲ ب.ظ

کل اینترنت رو زیرو رو کردم معماری یوسفی رو پیدا کردم اما منطقی یوسفی نبود میشه بیشتر راهنمایی کنید ممنون میشم.

RE: [دخواست آپلود] جزوه دست نویس مدار منطقی یوسفی - **sara** - 25 فروردین ۱۳۹۱ ۰۵:۴۶ ب.ظ

کتاب ارشد مدار منطقی انتشارات پوران پژوهش تألیف آقای هادی یوسفی رو بخرید.

RE: [دخواست آپلود] جزوه دست نویس مدار منطقی یوسفی - lzohreh - 25 فروردین ۱۳۹۱ ۰۵:۵۰ ب.ظ

اونو خریدم اما اگه جزوه دست نویس هم باشه خیلی بهتره.

RE: [دخواست آپلود] جزوه دست نویس مدار منطقی یوسفی - **sara** - 25 فروردین ۱۳۹۱ ۰۵:۵۶ ب.ظ

به نظر من برای مدار منطقی همون کتابش کافیه. من صدای کلاسش رو گوش دادم، دقیقاً از روی کتاب درس میده.

RE: [دخواست آپلود] جزوه دست نویس مدار منطقی یوسفی - ahmadi_development - 26 فروردین ۱۳۹۱ ۰۶:۳۲ ب.ظ

(۲۵ فروردین ۱۳۹۱ ۱۲:۳۲ ب.ظ)lzohreh نوشته شده توسط:  از دوستان کسی جزوه دست نویس مدار منطقی یوسفی رو نداره روی سایت قرار بده.
اگه خواستید کتاب بگیرید حتما ویرایش جدید بگیرید چون کتابش تغییر کرده
جزوشم چندان فرقی نمی کنه تمریناش فقط عدداش عوض شده خیلی هاش هم هیچ تغییری نکرده

[دخواست آپلود] جزوه دست نویس مدار منطقی یوسفی - kakoli19 - 08 مهر ۱۳۹۲ ۱۱:۰۶ ب.ظ

با عرض سلام وخسته نباشید خدمت آقا هاتف از شما خواهشمند جزوء مدار منطقی هادی یوسفی را در صورت امکان قرا دهید
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
این سایت داره ولی نوشته در انبار موجود نیست مید ما هاتف