تالار گفتمان مانشت
دانشگاه صنعتی شریف - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶ ۱۷ ۱۸ ۱۹
RE: دانشگاه صنعتی شریف - mosavat - 22 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۱۸ ب.ظ

(۲۲ شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۳۷ ب.ظ)vahid_erad نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من کارشناسیم سخت افزار بود ولی ارشد نرم افزار قبول شدم و ۶ تا پیش خوردم
راهی نداره این ۶ تا رو بپیچونم؟؟
بعد ترم اول جند واحد بردارم خوبه؟

فکر نکنم‌! اگه شما این ۶ تا واحد رو بپیچونین‌، ترمهای بالاتر و موقع سمینار دادن احتمالا دانشگاه شما رو بپیچونه

دوستاK ارشد البته اطلاعات دقیق تری دارند ...

RE: دانشگاه صنعتی شریف - ic_teta - 22 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۲۴ ب.ظ

سلام
امروز رفتم دانشگاه
فرم رو پرکردم و استاد تایید کرد و فقط ۸واحد(۴واحد نظریه علوم کامپیوتر+۴ واحد منطق)داد و مجوز تایید انتخاب واحد رو هم به من داد
اما جالب بود که استاد هم با ما همدرد بود که با اینکه میشد این کار رو به راحتی هرچه تمام‌تر بصورت غیرحضوری هم انجام داد اما ما رو این همه راه کشوند اونجا تا یه کار حتی کمتر از یک دقیقه رو که همون امضاکردن استاد باشه انجام بدیم
واقعا واسشون متاسفم
حالا شکر که من از مازندرانم، بیچاره اونایی که از راه های دورتر میان
در مورد خوابگاه هم پرسیدم، گفتند که ۴م واگذار میکنند و یکی از دانشجوها هم بهم گفت چون روال کار شریف مثل خارج از کشوره و از یکشنبه به جای جمعه استفاده میکنه لذا احتمالا کلاسا دوشنبه ۵م شروع شه
ضمن اینکه امور خوابگاه‌ها گفت دارند اماده میکنند تا اطلاعیه خوابگاه‌ها رو به زودی در سایت قرار بدند.

Confusedدر ضمن بنظرم محیط شریف خیلی دلگیره و دانشگاه خودمون خیلی باصفاتر بود اینو جدی میگم (قابل توجه نیما)Confused

دانشگاه صنعتی شریف - h.sarikhani88 - 22 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۲۸ ب.ظ

۴ مهر خوابگاه می دن؟؟؟
۵ مهر شروع میشه کلاسا؟؟؟

RE: دانشگاه صنعتی شریف - انرژی مثبت - ۲۲ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۵۹ ب.ظ

(۲۲ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۲۴ ب.ظ)ic_teta نوشته شده توسط:  در مورد خوابگاه هم پرسیدم، گفتند که ۴م واگذار میکنند و یکی از دانشجوها هم بهم گفت چون روال کار شریف مثل خارج از کشوره و از یکشنبه به جای جمعه استفاده میکنه لذا احتمالا کلاسا دوشنبه ۵م شروع شه

من متوجه نشدم منظورتون از این که از یکشنبه به جای جمعه استفاده می کنن اینه که یک شنبه تعطیله!! اگر تو لیست درسا نگاه کنید می بینید که برخی کلاسا یک شنبه هستن!!

RE: دانشگاه صنعتی شریف - luna - 23 شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۰۰ ق.ظ

کلاس‌ها از همین شنبه شروع میشه و نهایتا ۱ یا دو جلسه از کلاس رو بشه پیچوند از شنبه بعدش کاملا همه چی جدیه!
شریف هم یه دانشگاس مثل همه دانشگاهای دیگه! اونقدرام که شما فکر می کنید فرق نمی کنه که روال خارج از کشور داشته باشه و اینا! اونی که این حرفا رو زده می خواسته جو بده!!

RE: دانشگاه صنعتی شریف - Mansoureh - 23 شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۳۷ ب.ظ

اینطور که از بچه‌ها شنیدم، شریفی‌ها همون ۲۶ام سر کلاس هستند...! یکی مثل من حاضر نیستم ریسک کنم! چون آدمی هستم که درس رو سر کلاس یاد میگیرم!!! یک جلسه نباشم بدبختم Undecided در ضمن فرصت غیبت هام رو هم برای مواقع اضطراری میخوام Big Grin

از بچه های هوش اگر اینجا هستند میخوام بدونم چه درس هایی گرفتند؟ من که یادگیری ماشین، پردازش تصویر و سیگنال‌ها و سیستم‌ها برداشتم!!! ترسیدم بیشتر بردارم Confused

و اینکه قراره یه اطلاعیه بزنن. هر چند که امور خوابگاه‌ها گفته ۴ام! اختمالاً میخوان تا اردوی معارفه‌ی کارشناسی‌ها صبر کنند (
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
)، اون‌ها رو جایگیر کنند، بعد به داد ما برسند!

هر چند که میگفتند به خاطر اینکه هنوز بچه های فارغ التحصیلی نرفتند، کمی طول میکشه!!!!

RE: دانشگاه صنعتی شریف - ic_teta - 23 شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۰۲ ب.ظ

(۲۳ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۰۰ ق.ظ)luna نوشته شده توسط:  کلاس‌ها از همین شنبه شروع میشه و نهایتا ۱ یا دو جلسه از کلاس رو بشه پیچوند از شنبه بعدش کاملا همه چی جدیه!
شریف هم یه دانشگاس مثل همه دانشگاهای دیگه! اونقدرام که شما فکر می کنید فرق نمی کنه که روال خارج از کشور داشته باشه و اینا! اونی که این حرفا رو زده می خواسته جو بده!!

صحیح، من فقط نقل قول کردم تا شاید بدرد دوستان بخورهShy
گرچه من با یکی از اساتید صحبت کردم و اجازه پیچش کلاسشو ازش گرفتم، چون تقریبا کسی رو تو تهران ندارم و بدون خوابگاه شب رو باید در پارک سپری کنمBig Grin و یدفعه میبینی همون اول ترم معتاد شدمBig Grin
(البته اینو بگم شاید من تو ورودیهای کارشناسیم، رکورددار نپیچوندن کلاسا بودم)

RE: دانشگاه صنعتی شریف - انرژی مثبت - ۲۳ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۰۶ ب.ظ

اکثر اساتید اینجا حضور غیاب نمی کنن ولی واسشون مهمه که دانشجو منظم باشه اگه هم گفته می شه سر کلاس باشید بیشتر واسه خاطر خود دانشجوست که از درس عقب نمونه البته اکثر اساتید جلسه اول رو به معرفی درس، سر فصلها و معرفی منابع و از این جور چیزا می پردازن و زیاد درس نمی دن

دانشگاه صنعتی شریف - ic_teta - 24 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۴۶ ب.ظ

الان اونایی که مثل من جایی رو ندارند که از ۲۶م تا ۴م اونجا برن، چیکار میکنند؟؟؟

دانشگاه صنعتی شریف - mosenabdoli - 24 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۳۴ ب.ظ

(۲۳ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۳۷ ب.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط:  از بچه های هوش اگر اینجا هستند میخوام بدونم چه درس هایی گرفتند؟ من که یادگیری ماشین، پردازش تصویر و سیگنال‌ها و سیستم‌ها برداشتم!!! ترسیدم بیشتر بردارم Confused
منم می خواستم همینا رو بردارم، اما بهم گفتن پردازش تصویر و سیگنال رو بهتره با هم برنداریم ...
پردازش تصویر یه کم سیگنال می خواد مثکه.
فعلن هیچی برنداشتم...
شما سیگنالو با کی برداشتین؟

دانشگاه صنعتی شریف - h.sarikhani88 - 24 شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۴۳ ب.ظ

اولاً عرض سلام ویژه خدمت آقا محسن....
دوماً منصوره خانم شما کی اینا برداشتی ؟؟؟؟
من نوبت ثبت نامم ساعت ۱۱ شروع شد اما نیم ساعت قبلش همه درسای یادگیری ماشین‌، هوش مصنوعی، فرایندای تصادفی و پردازش تصویر پر شده بودن !!!!! حتی صف رزرو شون هم پر شده بود!!!! البته اینا درسایی بود که من امتحان کردم....
خلاصه بعد از ساعتها تلاش تونستم فعلاً استاد بیگی رو راضی کنم هوش رو ظرفیت اضافه کنه که ما ناامید برنگردیم....
...................
من هوش مصنوعی رو پیش خوردم برداشتم سه واحدم برنامه ریزی در هوش مصنوعی هم برداشتم که می خوام حذفش کنم ... منطقاً اگه درس بدرد بخوری بود مثل درسای دیگه پر می شد .....
.......................
ایشالا حذف و اضافه درسای یادگیری ماشین و فرایندای تصادفی رو برمی دارم . اگه ندن دانشگاه تو سر مسئولین خراب می کنم...( خودمونیم ندن کاری نمی تونم بکنم )...
......................
اما قصد دارم کلاس سیگنال دکتر ربیعی رو مستمع آزاد برم حتماً....
..................

دانشگاه صنعتی شریف - blackhalo1989 - 24 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۳۱ ب.ظ

من صبحش خواب موندم و وقتی رسیدم همه چی خلاص شده بودBig Grin البته ساعت ۱۰ هم میرفتم فرقی نمیکرد. تنها تونستنم اینارو بگیرم: برنامه ریزی، سیگنال(ربیعی)،پردازش ویدئو(قاچاقی گرفتمBig Grin)
دیگه باید صبر کرد تا حذف و اضافه
(۲۴ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۳۴ ب.ظ)mosenabdoli نوشته شده توسط:  منم می خواستم همینا رو بردارم، اما بهم گفتن پردازش تصویر و سیگنال رو بهتره با هم برنداریم ...
فعلن هیچی برنداشتم...
یعنی شما صفر واحد برداشتید؟Huh
این ناتوانی در اخذ واحد فراگیره مثل اینکه! کنار من یکی بود ۳ واحد گرفته بود خوشحالم بود تازهBig Grin

RE: دانشگاه صنعتی شریف - Mansoureh - 24 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۴۴ ب.ظ

(۲۴ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۳۴ ب.ظ)mosenabdoli نوشته شده توسط:  منم می خواستم همینا رو بردارم، اما بهم گفتن پردازش تصویر و سیگنال رو بهتره با هم برنداریم ...
فعلن هیچی برنداشتم...
شما سیگنالو با کی برداشتین؟

والا درس سیگنال‌ها و سیستم‌ها رو فقط دانشگاه شریف پیش میزنه! وگرنه بچه های دانشگاه های دیگه پردازش تصویر رو بدون اینکه سیگنال بگذرونند، میگیرند و مشکلی هم ندارند! هر چند که انگاری درس سنگینیه...
اینطور که شنیدم سیگنال فقط و فقط به درس ریاضی مهندسی مربوطه و یکمی پردازش سیگنال های ویدئویی! یکی از استادامون در دانشگاه شهید چمران این حرف رو میزد!

من سیگنال رو با آقای منظوری برداشتم. از بچه‌ها شنیدم انگاری آقای ربیعی کمی سختگیر هستند! Big Grin من هم که حســــــــــــــــــــــــــاس... Tongue

(۲۴ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۴۳ ب.ظ)h.sarikhani88 نوشته شده توسط:  منصوره خانم شما کی اینا برداشتی ؟؟؟؟
من نوبت ثبت نامم ساعت ۱۱ شروع شد اما نیم ساعت قبلش همه درسای یادگیری ماشین‌، هوش مصنوعی، فرایندای تصادفی و پردازش تصویر پر شده بودن !!!!! حتی صف رزرو شون هم پر شده بود!!!! البته اینا درسایی بود که من امتحان کردم....
خلاصه بعد از ساعتها تلاش تونستم فعلاً استاد بیگی رو راضی کنم هوش رو ظرفیت اضافه کنه که ما ناامید برنگردیم....

من نوبت ثبت نامم ساعت ۹ صبح بود... همون موقع هم که رفتم یادگیری ماشین سکشن ۹ تا ۱۰:۳۰ پر شده بود! و سکشن ۱۰:۳۰ تا ۱۲، فقط ۸ نفر ظرفیت باقیمانده داشت...
خانم "انرژی مثبت" گفته بودند ثبت نام رندومه... فکر کنم برای همین من ۹ صبح به بعد میتونستم انتخاب واحد کنم ولی شما ۱۱!!! شریفه دیگه (جای آقای نیما خالی Big Grin )

(۲۴ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۴۳ ب.ظ)h.sarikhani88 نوشته شده توسط:  من هوش مصنوعی رو پیش خوردم برداشتم سه واحدم برنامه ریزی در هوش مصنوعی هم برداشتم که می خوام حذفش کنم ... منطقاً اگه درس بدرد بخوری بود مثل درسای دیگه پر می شد .....

این که دقیقاً "برنامه ریزی در هوش مصنوعی" چه درسیه نمیدونم!!! احتمالاً یه ربط هایی یه پرولوگ و لیسپ داره، که من هیچ کدوم رو بلد نیستم Big Grin برای همین ترسیدم بگیرمش! اما استادش یعنی آقای قاسم ثانی رو گفتند خوب درس میده.
راستی این درس که پیش نیازش "هوش مصنوعی" بود، شما چطور تونستید بگیریدش؟!!! اخطاری بهتون نداد؟!

(۲۴ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۴۳ ب.ظ)h.sarikhani88 نوشته شده توسط:  اما قصد دارم کلاس سیگنال دکتر ربیعی رو مستمع آزاد برم حتماً....

آقای ربیعی چطور درس میدن؟ خبر دارید؟

دانشگاه صنعتی شریف - h.sarikhani88 - 26 شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۴۶ ب.ظ

شنیدم ربیعی سخت گیره اما خوب درس می ده... خوراک مستمع آزاده...
..........................................
منصوره خانم: مدیر گروه گفت تو شریف پیش نیاز معنایی نداره نه ما گیر می دیم نه سیستم... اونی هم که تو سایت زدیم واسه اینه که دانشجو بدونه و به مشکل نخوره...

RE: دانشگاه صنعتی شریف - delta - 30 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۰۲ ق.ظ

(۲۴ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۴۴ ب.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط:  من سیگنال رو با آقای منظوری برداشتم. از بچه‌ها شنیدم انگاری آقای ربیعی کمی سختگیر هستند! Big Grin من هم که حســــــــــــــــــــــــــاس... Tongue

من با دکتر منظوری سیگنال و دیجیتال داشتم اطلاعاتی ازش میخواید بگید