تالار گفتمان مانشت
دانشگاه صنعتی شریف - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶ ۱۷ ۱۸ ۱۹
RE: دانشگاه صنعتی شریف - انرژی مثبت - ۱۶ شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۰۷ ب.ظ

(۱۶ شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۰۳ ب.ظ)z_m نوشته شده توسط:  
(16 شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۵۷ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  خوب پس خدا رو شکر مشکلات مثل این که حل شد
بله من خودم خیلی نگران این بودم که دیر برسم یا واحد گیرم نیاد و یا مشکل خوابگاه بهم بزنم.
دوستم گفت اینجا(تو ارشد) این طوری نیست که مثلا کلاسا پر بشه و واحد گیرتون نیاد.

واحد که حتما بهتون میرسه منظورم این بود که چه واحدایی برسه.مثلا یه کلاس درس اصلی ۲۵ نفر ظرفیت داره بعد بچه های لیسانس و دکترا هم درسای ارشد رو می گیرن و ممکنه اون درس پر شه نه این که شما نتونید هیچ واحدی بگیرید.در ضمن ساعت انتخاب واحد که رندومه شما قبل از اون ساعت نمی تونید کاری انجام بدید حالازیاد نگران نباشید.

دانشگاه صنعتی شریف - z_m - 16 شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۱۰ ب.ظ

(۱۶ شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۰۷ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  واحد که حتما بهتون میرسه منظورم این که چه واحدایی برسه بود.مثلا یه کلاس درس اصلی ۲۵ نفر ظرفیت داره بعد بچه های لیسانس و دکترا هم درسای ارشد رو می گیرن و ممکنه اون درس پر شه نا این که شما نتونید هیچ واحدی بگیرید.در ضمن ساعت انتخاب واحد که رندومه شما قبل از اون ساعت نمی تونید کاری انجام بدید حالازیاد نگران نباشید.
مرسی از راهنماییتون.
این جور که من فهمیدم دوستان باید صبح ۲۳ شهریور(چهارشنبه) در دانشگاه حضور داشنه باشند.

دانشگاه صنعتی شریف - h.sarikhani88 - 16 شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۴۸ ب.ظ

سه تا سوال از بچه های ارشد شریف( انرژی مثبت )
این قانون پیش نیاز تو عمل چقدر تو گروه هوش شریف پیاده می شه؟؟؟ کلاً روالش اونجا چطوریه؟؟؟ آیا هرکی زیر ۱۲ شده حتماً باید برداره یا مدیر گروه با توجه به شرایطش براش پیش نیاز تعیین می کنه؟؟؟
قبلاً تو یه تاپیک دیده بودم دکتر تنهایی گفته بود بستگی داره مدیر گروه ازت خوشش بیاد یا نه! یعنی شرایطت می بینه!!!
الان یکی از بچه‌ها زده با اینکه آی تی خونده تو دانشگاه کردستان بهش پیش نیاز ندادن (آی تی‌ها نه مدار پاس می کنن نه ریاضی مهندسی نه سیگنال) )... امروزم دوست خودم رفته دانشگاه امیرکبیر ثبت نام کرده اونم سیگنال ۱۰ بوده هوشم ده اما بهش هیچ پیش نیازی ندادن اصلاً نمی دونست پیش نیاز چیه!!!
سوال دوم‌: من شنیدم درسای پیش نیاز تو معدل ترم تاثیری ندارن، پول شبانه هم ازت می گیرن!! درسته؟؟؟
سوال سوم: یکی از بچه‌ها گفته روز انتخاب واحد کارنامه لیسانستون بیارید واسه پیش نیازا!!! اینو از کجا بیاریم به ما که روز آخر یه برگه دادن گفتن مدرکته یا علی....

RE: دانشگاه صنعتی شریف - انرژی مثبت - ۱۶ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۲۴ ب.ظ

(۱۶ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۴۸ ب.ظ)h.sarikhani88 نوشته شده توسط:  سه تا سوال از بچه های ارشد شریف( انرژی مثبت )
این قانون پیش نیاز تو عمل چقدر تو گروه هوش شریف پیاده می شه؟؟؟ کلاً روالش اونجا چطوریه؟؟؟ آیا هرکی زیر ۱۲ شده حتماً باید برداره یا مدیر گروه با توجه به شرایطش براش پیش نیاز تعیین می کنه؟؟؟
قبلاً تو یه تاپیک دیده بودم دکتر تنهایی گفته بود بستگی داره مدیر گروه ازت خوشش بیاد یا نه! یعنی شرایطت می بینه!!!
الان یکی از بچه‌ها زده با اینکه آی تی خونده تو دانشگاه کردستان بهش پیش نیاز ندادن (آی تی‌ها نه مدار پاس می کنن نه ریاضی مهندسی نه سیگنال) )... امروزم دوست خودم رفته دانشگاه امیرکبیر ثبت نام کرده اونم سیگنال ۱۰ بوده هوشم ده اما بهش هیچ پیش نیازی ندادن اصلاً نمی دونست پیش نیاز چیه!!!
سوال دوم‌: من شنیدم درسای پیش نیاز تو معدل ترم تاثیری ندارن، پول شبانه هم ازت می گیرن!! درسته؟؟؟
سوال سوم: یکی از بچه‌ها گفته روز انتخاب واحد کارنامه لیسانستون بیارید واسه پیش نیازا!!! اینو از کجا بیاریم به ما که روز آخر یه برگه دادن گفتن مدرکته یا علی....

من زیاد درمورد گرایش هوش اطلاعی ندارم و این که با حرف اقای تنهایی هم موافقم یعنی این مورد به نظر مدیر گروه هم بستگی داره و به نظرم یه قانون کلی نداره.حالا این قدر سخت نگیرید.
در ضمن واسه روزانه‌ها این واحدها مثل بقیه درساست و هزینه نداره و فقط باید ازشون ۱۲ بگیرید و تو معدل ارشد حساب نمی شه
کارنامه رو باید از دانشگاهتون بگیرید به ما هم زمان فارغ التحصیلی کارنامه رو ندادن و من خودم قبل از انتخاب واحد رفتم از دانشگاه کارشناسیم گرفتم واسه ما هم اوردن کارنامه الزامی بود.

RE: دانشگاه صنعتی شریف - H0SSE1N - 16 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۲۳ ب.ظ

(۱۶ شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۴۹ ب.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط:  هیچ کدوم از کاراشون درست نیست، من کارت دانشجویی گرفتم، پرینت هم کردم... حالا که دوباره رفتم سیستم ناد، میبینم شماره دانشجوییم تغییر کرده!!! یعنی چه این کارها؟!!!!!

شاید به این خاطر بوده که عصر روز ۱۵‌ام یه سری تغییرات تو این ناد انجام شد. مثلا وارد کردن اطلاعات کاردانی و پیش دانشگاهی اجباری شد و تعهد رعایت مقررات خوابگاه هم اضافه شد. من که پرسیدم گفتن احتمالا اونایی که قبل از اعمال تغییرات ثبت نام کردن باید دوباره اطلاعات رو بدن.

به نظرم شریف باید خصوصی بشه..بیشتر مشکلاتش از دولتی بودنه.

دانشگاه صنعتی شریف - shahryar - 16 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۱۸ ب.ظ

(۱۶ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۲۳ ب.ظ)H0SSE1N نوشته شده توسط:  سوال سوم: یکی از بچه‌ها گفته روز انتخاب واحد کارنامه لیسانستون بیارید واسه پیش نیازا!!! اینو از کجا بیاریم به ما که روز آخر یه برگه دادن گفتن مدرکته یا علی....
تو همون سایتی که نمرهاتونو می زدن باید برین یه پرینت از ریز نمراتتون بگیرید.

RE: دانشگاه صنعتی شریف - انرژی مثبت - ۱۶ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۲۲ ب.ظ

(۱۶ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۱۸ ب.ظ)shahryar نوشته شده توسط:  سایتی که نمرهاتونو می زدن باید برین یه پرینت از ریز نمراتتون بگیرید.

فکر کنم من که رفتم کارناممو گرفتم می بایست بدم واسم امضاش کنم البته درست یادم نمیاد خوبه که سوال کنید ببینید که اگر پرینت بگیرید به همین صورتی که دوستمون گفتن کافیه؟

دانشگاه صنعتی شریف - h.sarikhani88 - 17 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۳۱ ب.ظ

فقط یه چیز مبهم می مونه!!!!
جداً کلاسای ارشد از همون ۲۶ شروع می شه؟؟؟
۲۳ که برا انتخاب واحد میایم خوابگاه می دن یا باید برگردیم خونه دو روز دیگه برگردیم؟؟؟
من حال برو بیا ندارم اگه قراره ۲۶ کلاسا شروع بشه خوبه همون ۲۳ خوابگاه بدن که دوباره برنگردیم اگه هم دیرتر شروع میشه که خوابگاه آماده نبود عیب نداره...
.........................
اینکه خابگاه می دن یا نه حتمیه با نه؟؟؟ اگه حتمی نباشه و به آدم بگن به شما تعلق نگرفته باید زودتر معلوم شه که آدم بره دنبال خونه............
کسی از دوستان خبر داره؟؟؟

دانشگاه صنعتی شریف - z_m - 17 شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۴۰ ب.ظ

(۱۷ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۳۱ ب.ظ)h.sarikhani88 نوشته شده توسط:  فقط یه چیز مبهم می مونه!!!!
جداً کلاسای ارشد از همون ۲۶ شروع می شه؟؟؟
۲۳ که برا انتخاب واحد میایم خوابگاه می دن یا باید برگردیم خونه دو روز دیگه برگردیم؟؟؟
من حال برو بیا ندارم اگه قراره ۲۶ کلاسا شروع بشه خوبه همون ۲۳ خوابگاه بدن که دوباره برنگردیم اگه هم دیرتر شروع میشه که خوابگاه آماده نبود عیب نداره...
.........................
اینکه خابگاه می دن یا نه حتمیه با نه؟؟؟ اگه حتمی نباشه و به آدم بگن به شما تعلق نگرفته باید زودتر معلوم شه که آدم بره دنبال خونه............
کسی از دوستان خبر داره؟؟؟
آره.واسه منم مبهمه.
من دیروز زنگ زدم گفتن خوابگاه اول مهر می دن.
حالا ما از ۲۳ تا ۳۱ باید چه کنیم؟

RE: دانشگاه صنعتی شریف - انرژی مثبت - ۱۷ شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۲۱ ب.ظ

(۱۷ شهریور ۱۳۹۰ ۰۱:۴۰ ب.ظ)z_m نوشته شده توسط:  آره.واسه منم مبهمه.
من دیروز زنگ زدم گفتن خوابگاه اول مهر می دن.
حالا ما از ۲۳ تا ۳۱ باید چه کنیم؟

اگه قرار باشه بهتون خوابگاه بدن فکر کنم همون ۲۶ بدن کلاسا هم بعضی اساتید همون ۲۶ شروع می کنن بعضی‌ها نه(این طبق تجربه شخصی منه)

دانشگاه صنعتی شریف - h.sarikhani88 - 18 شهریور ۱۳۹۰ ۰۳:۲۳ ب.ظ

کسی زنگ نزد ببینه کی خوابگاه می دن و تکلیفش معین میشه یا نه؟؟؟؟؟
من یه شماره تو سایت شریف دیدم مال امور خوابگاها بود اما کسی برنداشت
۶۶۱۶۵۰۱۳

دانشگاه صنعتی شریف - z_m - 19 شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۰۲ ب.ظ

سلام دوستان.
امروز زنگ زدم به همین شماره بالایی واسه خوابگاه بهم گفتند واسه خوابگاه تو چند روز آینده می زنن تو سایت.
گفتن زودتر از ۲۳ نیاید که فعلا خبری از جا و مکان نیست!!

دانشگاه صنعتی شریف - ۸۷۸۵۵۶۱۱ - ۱۹ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۰۶ ب.ظ

این دو تا لینک حتما" ببینید Sadنرم افزار)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: دانشگاه صنعتی شریف - ic_teta - 20 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۵۸ ق.ظ

سلام
من زنگ زدم به اموزش دانشکده علوم ریاضی(۶۶۱۶۵۶۲۸) گفتند که باید قبل از ۲۳ بریم دانشگاه تا یوزر و پس بگیریم(و احتمالا تاییدیه بگیریم)
میگفت که خیلیا اومدند و این کار رو انجام دادندSad
انتخاب واحد هم که اینترنتیه
سلام
من زنگ زدم به اموزش دانشکده علوم ریاضی(۶۶۱۶۵۶۲۸) گفتند که باید قبل از ۲۳ بریم دانشگاه تا یوزر و پس بگیریم(و احتمالا تاییدیه بگیریم)
میگفت که خیلیا اومدند و این کار رو انجام دادندSad
انتخاب واحد هم که اینترنتیه

از طرفی دانشگاه
تصویر مدرک نظام وظیفه (کارت پایان خدمت یا معافیت دائم یا ترخیصی یا معافیت تحصیلی یا دفترچه آماده به خدمت
میخاد از طرف دیگه دانشگاه کارشناسیم میگه به شما نمیدیم چون بعدا دانشگاه‌ها با هم تعامل می کنند و خودشون درست میکنند و ما لازم نیست کاری کنیم

کسی چیزی نمیدونه؟؟؟
دیگه از این مسخره بازیها خسته شدم!!!Confused
(۱۹ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۰۶ ب.ظ)۸۷۸۵۵۶۱۱ نوشته شده توسط:  این دو تا لینک حتما" ببینید Sadنرم افزار)

واسه علوم کامپیوتر چطور؟
من گشتم، پیدا نکردم؟؟؟

دانشگاه صنعتی شریف - h.sarikhani88 - 20 شهریور ۱۳۹۰ ۰۴:۰۹ ب.ظ

یعنی باید قبل ۲۳ بریم تهران؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چه مسخره بازیه این؟؟؟؟؟
یکی از بچه‌ها اگه تونست بره یه سری بزنه ته توی این ماجراها رو دربیاره زنگ هم می زنی نمی گن درست