تالار گفتمان مانشت
دانشگاه صنعتی شریف - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶ ۱۷ ۱۸ ۱۹
RE: دانشگاه صنعتی شریف - انرژی مثبت - ۱۴ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۲۰ ب.ظ

(۱۴ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۰۴ ب.ظ)shahryar نوشته شده توسط:  رتبه منو زده ۳۰ و۴ !!!
کسی نفهمید اینا از کجا اومدن؟؟
آخرشم که Error می ده!!!
این چه وضعیه؟؟؟؟
الانم که دوباره می خام برم نمی شه

با ie میرید؟ صفحه اول رو میاره هنوز ولی بقیشو نمی دونم.

دانشگاه صنعتی شریف - shahryar - 14 شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۲۸ ب.ظ

(۱۴ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۲۰ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  ا ie میرید؟ صفحه اول رو میاره هنوز ولی بقیشو نمی دونم.
با firefox می رم.
با IE هم همینه!!

RE: دانشگاه صنعتی شریف - blackhalo1989 - 14 شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۳۰ ب.ظ

(۱۴ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۲۳ ب.ظ)nimaaa نوشته شده توسط:  تاریخ تولد من رو ۱/۱ زدند .محل صدور رو نزدند .
واسه منم زده ۱/۱ و محل تولدم نزده.
(۱۴ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۲۳ ب.ظ)nimaaa نوشته شده توسط:  اینم از شریف ،جمع کنیدش .
ترول عزیز تلاشهای شبانه روزی شما برای تهییج افکار عمومی دیگه فایده نداره.Big GrinTongue

RE: دانشگاه صنعتی شریف - shahryar - 14 شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۳۹ ب.ظ

(۱۴ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۳۰ ب.ظ)nimaaa نوشته شده توسط:  شهریار بیا شعر بگیم بهتره
موافقم نیما!

دانشگاه صنعتی شریف - h.sarikhani88 - 14 شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۵۰ ب.ظ

منم بیخیال شدم

دانشگاه صنعتی شریف - H0SSE1N - 15 شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۰۷ ق.ظ

کسی میدونه فرم ۱۶: فرم تعهد بهره مندی از آموزش رایگان چیه؟ درخواسته یا تعهده؟!
برای درخواست خوابگاه زده تصویر استشهادنامه‌ی محلی رو واسشون بفرستیم، قبلا هم شریف از این کارا می کرده یا جدیدا از این چیزا می خواد؟ تا جایی که می دونم هیچ دانشگاه دیگه ای واسه خوابگاه دادن استشهاد محلی نمی خواد.

RE: دانشگاه صنعتی شریف - ic_teta - 15 شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۴۲ ق.ظ

(۱۵ شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۰۷ ق.ظ)H0SSE1N نوشته شده توسط:  برای درخواست خوابگاه زده تصویر استشهادنامه‌ی محلی رو واسشون بفرستیم، قبلا هم شریف از این کارا می کرده یا جدیدا از این چیزا می خواد؟ تا جایی که می دونم هیچ دانشگاه دیگه ای واسه خوابگاه دادن استشهاد محلی نمی خواد.
تا اونجایی که من یادمه اون واسه کساییه که تغییر ادرس دادن

دانشگاه صنعتی شریف - h.sarikhani88 - 15 شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۴۹ ق.ظ

(۱۵ شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۰۷ ق.ظ)H0SSE1N نوشته شده توسط:  کسی میدونه فرم ۱۶: فرم تعهد بهره مندی از آموزش رایگان چیه؟ درخواسته یا تعهده؟!
برای درخواست خوابگاه زده تصویر استشهادنامه‌ی محلی رو واسشون بفرستیم، قبلا هم شریف از این کارا می کرده یا جدیدا از این چیزا می خواد؟ تا جایی که می دونم هیچ دانشگاه دیگه ای واسه خوابگاه دادن استشهاد محلی نمی خواد.
فرم شماره ۱۶ از اسمش معلومه فرم یعنی فرمالیته ........ تو لیسانس هم به همه دانشجوا می دن.......
می مونه فرم ۱۵ و ما که دانشجوی ترم آخر نیستیم.. باید معدل لیسانس بزنیم؟؟؟
من همه فرما گذاشتم اما فرم خوابگاه رو که ثبت می کنم error میده........... (آخرین فرمی که ثبت می کنم فرم خوابگاهه)....
مال کس دیگه ای هم اینطوری شده؟؟؟؟؟

RE: دانشگاه صنعتی شریف - ic_teta - 15 شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۱۳ ق.ظ

خب بالاخره کارت ما صادر شدSmile
من که میخام این پیروزی بززرگ رو جشن بگیرمBig GrinBig GrinBig Grin

حالا بحث/معضل جدیدAngry
کسی نمی دونه برای درخواست خوابگاه باید چیکار کرد؟؟؟
اخه خیر سرم ۱۰ روز دیگه کلاسها شروع میشه، ولی هنوز چیزی از خوابگاه‌ها نمی دونم؟؟؟Sad

RE: دانشگاه صنعتی شریف - H0SSE1N - 15 شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۴۹ ق.ظ

(۱۵ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۱۳ ق.ظ)ic_teta نوشته شده توسط:  خب بالاخره کارت ما صادر شدSmile

تبریک می گم.
واسه گواهی فراغت از تحصیل چه فرمی رو فرستادی؟ فرم معدل؟
من فارغ التحصیل ۱۵ تیر هستم ولی هنوز مدرکشو نگرفتم.

RE: دانشگاه صنعتی شریف - ic_teta - 15 شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۰۲ ق.ظ

(۱۵ شهریور ۱۳۹۰ ۰۹:۴۹ ق.ظ)H0SSE1N نوشته شده توسط:  
(15 شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۱۳ ق.ظ)ic_teta نوشته شده توسط:  خب بالاخره کارت ما صادر شدSmile

تبریک می گم.
واسه گواهی فراغت از تحصیل چه فرمی رو فرستادی؟ فرم معدل؟
من فارغ التحصیل ۱۵ تیر هستم ولی هنوز مدرکشو نگرفتم.
منم همون موقع‌ها فارغ التحصیل شدم گرچه مدرک فکر کنم حدود دو ماه دیگه اماده شه
(به قول مسئول اموزش تا موقعی که مدرکت رو نگرفتی فارغ التحصیل نیستیUndecided)
من فرم معدل رو فرستادم که خود سازمان سنجش
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
قرار داده بود. البته یه نمه فرمی که دانشگاه به من داد با این فرق می کنه که این چیز مهمی نیست.
من رفتم دانشگاه مسئول اموزش دانشکده مهر و امضا کرد، بعدض رفتم اموزش دانشگاه معاون امضاش کرد بعدش هم دبیرخونه شماره زد و تایید کرد.

RE: دانشگاه صنعتی شریف - Mansoureh - 15 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۲۴ ق.ظ

(۱۵ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۴۹ ق.ظ)h.sarikhani88 نوشته شده توسط:  من همه فرما گذاشتم اما فرم خوابگاه رو که ثبت می کنم error میده........... (آخرین فرمی که ثبت می کنم فرم خوابگاهه)....
مال کس دیگه ای هم اینطوری شده؟؟؟؟؟

آره برای من هم اینطوری شد... من اول با IE کار میکردم... بعد که برای فرم خوابگاه خطا میداد، با Firefox رفتم ثبتش کردم... مرورگرت رو عوض کن...
(۱۵ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۱۳ ق.ظ)ic_teta نوشته شده توسط:  خب بالاخره کارت ما صادر شدSmile
من که میخام این پیروزی بززرگ رو جشن بگیرمBig GrinBig GrinBig Grin

حالا بحث/معضل جدیدAngry
کسی نمی دونه برای درخواست خوابگاه باید چیکار کرد؟؟؟
اخه خیر سرم ۱۰ روز دیگه کلاسها شروع میشه، ولی هنوز چیزی از خوابگاه‌ها نمی دونم؟؟؟Sad

ما نیز...

من هم برای خوابگاه مشکل دارم... یعنی حتماً نیاز به خوابگاه دارم Undecided اصلاً معلوم نیست چی به چیه!!!

RE: دانشگاه صنعتی شریف - انرژی مثبت - ۱۵ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۰۶ ب.ظ

(۱۵ شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۰۷ ق.ظ)H0SSE1N نوشته شده توسط:  کسی میدونه فرم ۱۶: فرم تعهد بهره مندی از آموزش رایگان چیه؟ درخواسته یا تعهده؟!

توی این ادرس فرم‌ها و ایین نامه‌ها رو می تونید ببینید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

این فرمی رو که شما می گید من نتونستم پیدا کنم ولی فرم درخواست پرونده اموزشی رو که می خوایم ذخیره کنیم با عنوان فرم ۱۶ ذخیره می شه یه نگاه بندازید ببینید همینه یا نه.

دانشگاه صنعتی شریف - imanitech - 15 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۳۱ ب.ظ

سلام
کسی میدونه بعد پر کردن فرم خوابگاه چیکار باید بکنیم و خوابگاهو کی میدن؟
و انتخاب واحد امسال اینترنتیه یا حضوری؟

RE: دانشگاه صنعتی شریف - Mansoureh - 15 شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۳۴ ب.ظ

با توجه به
، ما باید ۲۳ام دانشگاه باشیم؟!!!! یعنی من برم دنبال بلیط هواپیما؟!!! چرا اینقدر ما رو سر میدوونند؟!! خب درست بگن باید چکار کنیم دیگه... Sad