تالار گفتمان مانشت
بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند-شروع برنامه ریزی - نسخه‌ی قابل چاپ

بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند - arshad91 - 27 بهمن ۱۳۸۹ ۰۱:۰۲ ب.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

من تا ۲ ماه پیش همه نظات ببرسی می کردم ای ن دوستمون نظرات خوبی داره خواهشا همکاری کنید دیگه

RE: بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند - danialfx - 27 بهمن ۱۳۸۹ ۰۱:۱۱ ب.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۸۹ ۰۱:۰۲ ب.ظ)arshad91 نوشته شده توسط:  
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

من تا ۲ ماه پیش همه نظات ببرسی می کردم ای ن دوستمون نظرات خوبی داره خواهشا همکاری کنید دیگه

چه همکاری کنیم؟؟؟

بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند - mosaferkuchulu - 27 بهمن ۱۳۸۹ ۰۱:۳۲ ب.ظ

ما منتظریم ببینیم این برنامه ای که شما می گفتین ریختین چه طوریه!

بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند - بهارک_۱ - ۲۷ بهمن ۱۳۸۹ ۰۲:۱۳ ب.ظ

سلام پروا جان، ایمیلت رو برام بزار، صندوق پیامت پر شدهBig Grin

بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند - arshad91 - 27 بهمن ۱۳۸۹ ۰۲:۱۳ ب.ظ

شما نظراتت بررسی کنید نتیایج بزارید..ببخشید من چون اینترنت پر سرعت ندارم و مانشتم مشکل داشت طول کشید میخواستم پی دی افش کنم حالا همینجوری مینویسمش اینجا دیگه..تا اصلاح بشه...

بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند - arshad91 - 27 بهمن ۱۳۸۹ ۰۶:۴۵ ب.ظ

برنامه است بررسی کنید تا منابع هم بزارم..این برنامه کلی اگر بتونید کمک کنید جزئی‌تر بشه خیلی خوبه

برنامه است بررسی کنید تا منابع هم بزارم..این برنامه کلی اگر بتونید کمک کنید جزئی‌تر بشه خیلی خوبه

بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند - arshad91 - 27 بهمن ۱۳۸۹ ۱۰:۲۶ ب.ظ

منظور بیشتر از مرور تست قبل مهر خواندن پیوسته مطالب...

بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند - saye84 - 28 بهمن ۱۳۸۹ ۱۲:۲۶ ق.ظ

سلام دوستان عزیز
من پشت کنکوری م و میخوام خودمو واسه ارشد ۹۱ آماده کنم( ارشد ۹۰ که از دست رفت ...)

همونطور که میدونید بچه‌ها لطف کردن و برای منابع اصلی و کنکوری کلی بحث کردن ...من میگم بیاید یک جمع بندی کلی از اینهمه بحث داشته باشیم و منابع رو فیکس کنیم چه منابع اصلی چه کنکوری!!!
اینکه چندین منبع پیش روی ما باشه گیج کننده است ...بیاید به منابع واحدی برسیم !!!

بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند - arshad91 - 28 بهمن ۱۳۸۹ ۰۷:۴۰ ق.ظ

متسفم فکر نکنم بتونم ادامه بدم تا بعد خدا نگهدار..موفق بشید

RE: بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند - mosaferkuchulu - 28 بهمن ۱۳۸۹ ۰۲:۴۵ ب.ظ

(۲۸ بهمن ۱۳۸۹ ۰۷:۴۰ ق.ظ)arshad91 نوشته شده توسط:  متسفم فکر نکنم بتونم ادامه بدم تا بعد خدا نگهدار..موفق بشید

چی شده؟چرا نمی تونی ادامه بدی؟

بچه‌ها واقعا داریم دست دست می کنیم!!
بیاین عزممونو جزم کنیم و درست و حسابی شروع کنیم به خوندن!
من امروز توی کنکور خیلی چیزا فهمیدم!اگر تلاش کنیم تعداد کسایی که الکی میان و نخوندن زیاده و می تونیم موفق شیم!

RE: بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند - danialfx - 28 بهمن ۱۳۸۹ ۰۲:۵۴ ب.ظ

(۲۸ بهمن ۱۳۸۹ ۰۲:۴۵ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۸۹ ۰۷:۴۰ ق.ظ)arshad91 نوشته شده توسط:  متسفم فکر نکنم بتونم ادامه بدم تا بعد خدا نگهدار..موفق بشید

چی شده؟چرا نمی تونی ادامه بدی؟

بچه‌ها واقعا داریم دست دست می کنیم!!
بیاین عزممونو جزم کنیم و درست و حسابی شروع کنیم به خوندن!
من امروز توی کنکور خیلی چیزا فهمیدم!اگر تلاش کنیم تعداد کسایی که الکی میان و نخوندن زیاده و می تونیم موفق شیم!
سلام
به نظر من هم با این وضعیت نمیشه موفق شد.
چون الان چند ماهه فقط داریم رو منبع و یه برنامه ریزی ساده بحث میکنیم.
البته من که سال دومی هستم.
ولی شما‌ها باید بیشتر به فکر باشین.
اینجا هم جز ۲/۳ نفر که کسی نیست. اگه میخواین شروع کنین باید منابعتون رو مشخص کنین و خوندن رو شروع کنین.
افرادی هم که بعدا میان میتونن خودشون رو با شما‌ها هماهنگ کنن.
به هر حال طبق تجربه ای که من از انجمن های مختلف دارم . تا الان ندیدم یه فعالیت گروهی به نتیجه برسه.
اگه میخواین فعالیت گروهی انجام بدین و با هم بخونین واقعا باید خودتون رو تغییر بدین و شروع کنین به خوندن. وگرنا با این وضعیت هیچوقت حتی شروع هم نمیشه این کار
قرار بود که از بهمن شروع بشه. بعد شد اسفند . بعد یکی اومد گفت به نظر من از فروردین.
بعد هم حتما افرادی میان میگن از تابستون.
و اینجوری فقط وقتمون الکی هدر میره.
البته این بحث به من مربوط نیست. ببخشید که دخالت کردم. خواهشا سو تفاهم نشه. تشکر

بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند - saye84 - 28 بهمن ۱۳۸۹ ۰۴:۳۴ ب.ظ

من سعی میکنم امشب منابعی که فیکس کردم رو برای همه بزارم
امیدوارم شما هم نظرتون رو بگید

بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند - mosaferkuchulu - 28 بهمن ۱۳۸۹ ۰۸:۵۰ ب.ظ

حق با شما ست دانیال!
من می خوام گسسته و زبان و شبکه رو فعلا بخونم!
طراحی الگوریتم هم این ترم دارم در طول ترم با نیپولیتان که کتابی هست که استادمون معرفی کرده است و بهد هم clrs و می خونم!
گسسته فعلا گریمالدی و زبان ۵۰۴!
شبکه هم تتن بام و استالینگز و می خونم!
هر کی می خواد شروع کنه با من بسم الله!
این هفته درس ۳ و ۴ از ۵۰۴
فصل شمارش از گریمالدی
دیتا لینک استالینگز و تنن بام

RE: بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند - danialfx - 28 بهمن ۱۳۸۹ ۰۹:۰۷ ب.ظ

(۲۸ بهمن ۱۳۸۹ ۰۸:۵۰ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  حق با شما ست دانیال!
من می خوام گسسته و زبان و شبکه رو فعلا بخونم!
طراحی الگوریتم هم این ترم دارم در طول ترم با نیپولیتان که کتابی هست که استادمون معرفی کرده است و بهد هم clrs و می خونم!
گسسته فعلا گریمالدی و زبان ۵۰۴!
شبکه هم تتن بام و استالینگز و می خونم!
هر کی می خواد شروع کنه با من بسم الله!
این هفته درس ۳ و ۴ از ۵۰۴
فصل شمارش از گریمالدی
دیتا لینک استالینگز و تنن بام

منم بعضی درس‌ها رو همراتون میخونم.
هفته بعد زبان درس ۲ و ۳ و ۴ از ۵۰۴ رو میخونم. همچنین فصل شمارش گسسته از پوران.

ساختمان داده و مدار منطقی رو هم که از اول بهمن دارم سعی میکنم هر روز کمی بخونم.

بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند - mosaferkuchulu - 29 بهمن ۱۳۸۹ ۱۲:۱۲ ق.ظ

خوبه!
جمعه هم رفع اشکال!