تالار گفتمان مانشت
دانشگاه اصفهان یا صنعتی اصفهان؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
دانشگاه اصفهان یا صنعتی اصفهان؟ - unique_as14 - 02 فروردین ۱۳۹۱ ۰۲:۴۰ ب.ظ

سلام / از بچه های کامپیوتر (بیشتر گرایش معماری) یا بچه هایی که به این دانشگاه ها آشنایی دارند میخواستم لطف کنند نظرشونو بدهند / ممنون
مقایسه رو از همه لحاظ درنظر بگیرید Idea(هیات علمی قوی تر / امکانات و آزمایشگاهها/ اعتبار مدرک / سابقه دانشجوهای فارالتحصیل / و ...)

RE: دانشگاه اصفهان یا صنعتی اصفهان؟ - Xilinx - 03 فروردین ۱۳۹۱ ۰۹:۵۱ ق.ظ

(۰۲ فروردین ۱۳۹۱ ۰۲:۴۰ ب.ظ)unique_as14 نوشته شده توسط:  سلام / از بچه های کامپیوتر (بیشتر گرایش معماری) یا بچه هایی که به این دانشگاه ها آشنایی دارند میخواستم لطف کنند نظرشونو بدهند / ممنون
مقایسه رو از همه لحاظ درنظر بگیرید Idea(هیات علمی قوی تر / امکانات و آزمایشگاهها/ اعتبار مدرک / سابقه دانشجوهای فارالتحصیل / و ...)

سلام
سال نو مبارک
من از یه نفر که صنعتی اصفهان درس خونده بود پرسدم گفت صنعتی اصفهان از همه لحاظ بهتره.البته خب چون دانشگاه های صنعتی یه ضریب واسه معدل دارن بهتر از دانشگاه های غیر صنعتی هستندWink

دانشگاه اصفهان یا صنعتی اصفهان؟ - Jooybari - 03 فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۵۵ ق.ظ

سلام. با وجود اینکه اکثر دانشجوهایی که الآن توی اصفهان دوره کارشناسیشونو میگذرونن میگن عمراً ارشد توی این دانشگاه بمونن؛ بنظرم اصفهان حداقل ازنظر هیئت علمی و سابقه سرتره. اکثر دانشجوها مخصوصاً توی کارشناسی فقط بخاطر اسم، انتخاب صنعتی رو زودتر از اصفهان میزنن و برای همین رتبه های ورودی صنعتی از اصفهان بهتره.

RE: دانشگاه اصفهان یا صنعتی اصفهان؟ - unique_as14 - 05 فروردین ۱۳۹۱ ۰۹:۱۲ ق.ظ

(۰۳ فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۵۵ ق.ظ)Lakikharin نوشته شده توسط:  سلام. با وجود اینکه اکثر دانشجوهایی که الآن توی اصفهان دوره کارشناسیشونو میگذرونن میگن عمراً ارشد توی این دانشگاه بمونن؛ بنظرم اصفهان حداقل ازنظر هیئت علمی و سابقه سرتره. اکثر دانشجوها مخصوصاً توی کارشناسی فقط بخاطر اسم، انتخاب صنعتی رو زودتر از اصفهان میزنن و برای همین رتبه های ورودی صنعتی از اصفهان بهتره.

سلام / مرسی از جوابتون
خود شما که اصفهان میخونید واسه ارشد کجارو ترجیح میدید؟

من خودم اصفهان ترجیح میدم چون همه استاداشو میشناسم دیگه
(۰۳ فروردین ۱۳۹۱ ۰۹:۵۱ ق.ظ)mthsh نوشته شده توسط:  
(02 فروردین ۱۳۹۱ ۰۲:۴۰ ب.ظ)unique_as14 نوشته شده توسط:  سلام / از بچه های کامپیوتر (بیشتر گرایش معماری) یا بچه هایی که به این دانشگاه ها آشنایی دارند میخواستم لطف کنند نظرشونو بدهند / ممنون

سلام
سال نو مبارک
من از یه نفر که صنعتی اصفهان درس خونده بود پرسدم گفت صنعتی اصفهان از همه لحاظ بهتره.البته خب چون دانشگاه های صنعتی یه ضریب واسه معدل دارن بهتر از دانشگاه های غیر صنعتی هستندWink

سلام / سال نو شما هم مبارک / مرسی از جوابتون

دانشگاه اصفهان یا صنعتی اصفهان؟ - Jooybari - 05 فروردین ۱۳۹۱ ۰۱:۵۰ ب.ظ

وضعیت ارشد من زیاد مشخص نیست. شاید اصفهان بمونم و اگه بتونم یکی از دانشگاه های تهران برم. قصد رفتن به صنعتی اصفهان رو ندارم. چون فکر نمیکنم سطحش بالاتر از اصفهان باشه و رفتن به این دانشگاه برام تنوعی هم نداره.
قضیه ضریب معدل هم برای دانشگاه های مادره. زیاد از این قضیه اطلاع ندارم ولی فکر کنم اصفهان هم جزوشون باشه. معدل دانشجوهای این دانشگاه ها بدلایلی نسبتاً پایینه. معدل دانشجوهای کارشناسیشون برای کنکور ارشد در یک عدد مثل ۱/۴ یا ۱/۲ و یا ... ضرب میشه تا معدل دانشجوهای معدل بالاشون تاثیر بیشتری توی کنکور داشته باشه و معدلهای پایینشون هم خیلی پایین به چشم نیاد.

RE: دانشگاه اصفهان یا صنعتی اصفهان؟ - ida_isp - 10 فروردین ۱۳۹۱ ۰۶:۰۹ ب.ظ

من کارشناسی صنعتی بودم و واقعا ازش بدم میاد جو خشک قانونای مسخره...همه کاریو سخت میکنن...وای اصلا دوسش ندارم. واسه نرم افزارم استاداش تعریفی ندارن اما معماریش قوی تره

RE: دانشگاه اصفهان یا صنعتی اصفهان؟ - zohre shah - 19 فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۴۲ ب.ظ

(۰۲ فروردین ۱۳۹۱ ۰۲:۴۰ ب.ظ)unique_as14 نوشته شده توسط:  سلام / از بچه های کامپیوتر (بیشتر گرایش معماری) یا بچه هایی که به این دانشگاه ها آشنایی دارند میخواستم لطف کنند نظرشونو بدهند / ممنون

سلام . یکی ک الان داره معماری صنعتی میخونه . گفت هوش ونرم اصفهان قویتر و معماری صنعتی قویتره. ا

دانشگاه اصفهان یا صنعتی اصفهان؟ - fariba.h - 24 فروردین ۱۳۹۱ ۰۷:۵۷ ب.ظ

رشته مهندسی کامپیوتر دانشگاه اصفهان از نظر هیات علمی بزرگ تر و معتبرتره به خصوص در رشته نرم و هوش . ولی گرایش معماری صنعتی به دلیل گروه قوی برقشون, قوی تره. برای استخدام و یا پذیرش در دانشگاه های دیگر در دوره دکترا ، اسم صنعتی بیشتر مفید خواهد بود. در ضمن صنعتی به سخت گیری معروفه.

دانشگاه اصفهان یا صنعتی اصفهان؟ - فرزین - ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ

دانشگاه اصفهان نزدیک بیست هیات علمی در گرایش های کامپیوتر و فناوری اطلاعات دارد و هر یک از اساتید در زمینه ای تبحر دارند. از این نظر دایره انتخاب دروس مورد علاقه دانشجویان گسترده تر است. به لحاظ امکانات تفریحی و فضای سبز و غذا دانشگاه اصفهان بهتر از صنعتی می باشد

دانشگاه اصفهان یا صنعتی اصفهان؟ - The BesT - 06 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۱۴ ق.ظ

هوش اصفهان خیلی قوی هست
معماری صنعتی خیلی قوی ست
نرم افزار را نمیدونم

دانشگاه اصفهان یا صنعتی اصفهان؟ - Amir V - 06 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۴۶ ق.ظ

واسه IT چی؟

دانشگاه اصفهان یا صنعتی اصفهان؟ - MSZ - 06 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۰۳ ق.ظ

(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۴۶ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  واسه IT چی؟
واسه آی تی که اصلا صنعتی اصفهان ارشدش رو نداره! فقط اصفهان داره!
از بین همین یک گزینه، باید یکیش رو انتخاب کرد!!!

RE: دانشگاه اصفهان یا صنعتی اصفهان؟ - robot110 - 06 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۱۴ ق.ظ

(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۴۶ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  واسه IT چی؟
برای IT اینجا هیئت علمی قوی داره و بچهاشون خیلی فعالا....
در زمینه نرم هم که خودم دارم میخونم میتونم بگم که اصفهان خیلی سرتر از صنعتی هستش، همین سالی که گذشت صنعتی بدلیل نداشتن استاد ارشد را نگرفت در ضمن صنعتی واقعا جای بدی قرار داره یک فضای خشک و دل مرده آدم اونجا در عرض یک هفته احساس خودکشی میکنه ولی اصفهان بهترین جای شهر هستش و از نظر فضای سبز و امکاناتی مثل سلف و ... با این که یکم افت کرده ولی بازم عالیه...
و اما در مورد گرایش معماری اصفهان میتونم بگم کاملا نابود و اگه کسی واقعا به فکر علم و درس باشه و سختیش را قبول کنه بهتر بره صنعتی .... گرایش هوش اینجا هم استادای بدی نداره ولی رنج معدل هوش اصفهان خیلی پایین (بین ۱۴ تا ۱۵) که بازم البته اینا بستگی به خود شما داره Blush

دانشگاه اصفهان یا صنعتی اصفهان؟ - MSZ - 06 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۲۱ ق.ظ

حالا که بحثش شد منم یه سوال بپرسم:
استاد هایی که تو اصفهان هستن برای آی تی چطورن؟ از لحاظ کمک برای دادن مقالات معتبر و گرفتن پذیرش خوب. (چون اعتبار استاد و رکامندیشنی که میده در پذیرش تاثیر مهمی داره)
کلا استاد هایی تو آی تی داره که دانشجو رو تا حدی کمک کنه که بتونه به جایی برسه که پذیرش های خوبی بگیره؟ سابقه داشته تو دانشگاه اصفهان؟

البته شاید خیلی خوب نتونستم منظورم رو تو جمله ها بیان کنم... میدونم که تلاش دانشجو مهمه و این حرفا! ولی دانشگاه و استاد هم خیلی مهمه برای اینکه پذیرش خوب با فاند از جای معتبر گرفت
تو دانشگاه سابق من (که متاسفانه ارشد آی تی هم میگره) کسایی بودن که خیلی خیلی درس خوندن و واقعا زحمت کشیدن (بدون اغراق میگم) ... اما تو زمینه پذیرش اصلا موفق نبودن! خودشون (و همچنین یکی دو تا از استادا) نظرشون این بود که دلیل این موضوع پایین بودن سطح علمی دانشگاه و پایین بودن اعتبار اساتیدش هست... حتی مقاله تو ژورنال های معتبر هم داشتن. اما کسی زیاد تحویلشون نگرفت!

RE: دانشگاه اصفهان یا صنعتی اصفهان؟ - The BesT - 06 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۵۱ ق.ظ

(۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۱۴ ق.ظ)robot110 نوشته شده توسط:  
(06 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۴۶ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  واسه IT چی؟

و اما در مورد گرایش معماری اصفهان میتونم بگم کاملا نابود و اگه کسی واقعا به فکر علم و درس باشه و سختیش را قبول کنه بهتر بره صنعتی ....

کاش نابود بود.....Blush
از نابود چند ورژن بدتر هستUndecided
البته مشکل صنعتی اصفهان اینه که کلا آمار خودکشی بین دانشجوهاش زیاده Undecided
حداقل امیدمون به اینه که اینجا بصورت زنده فارغ التحصیل میشیم Undecided