تالار گفتمان مانشت
مشکلات مانشت - نسخه‌ی قابل چاپ

مشکلات مانشت - mehdi.m2 - 24 آبان ۱۳۹۲ ۰۳:۴۷ ب.ظ

با سلام و تشکر از زحمات دکتر تنهایی و همه مدیران محترم

من از سیستم عامل گنو/لینوکس(اوبونتوی ۱۳/۰۴) استفاده می کنم. تالار برای من یک سری مشکلات داره بخصوص در مرورگر فایرفاکس. با مرورگر کرومیوم مشکلاتم کمتره.
مثلا تو مرورگر فایرفاکس (الان نسخه ۲۵ استفاده می کنم توی نسخه های قبلی هم مشکل رو داشتم) ویرایشگر خوب کار نمی کنه نمی تونم اندازه فونت ، رنگ، رو عوض کنم یا این که عکس پیوست کنم یا لینک اضافه کنم.
داخل مرورگر کرومیوم مشکل ویرایشگر ندارم ولی استایل صفحه به هم می خوره بعضی اوقات نوشته ها جابجا می شن.
این هم مشکلم تو مرورگر کرومیوم:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یک مشکل دیگه هم اینه که مدت زمان حضور توی انجمن رو درست محاسبه نمی کنه

مشکلات مانشت - admin - 25 آبان ۱۳۹۲ ۰۷:۴۳ ب.ظ

این مشکل توی کروم مشکل شناخته شده ای هست. متاسفانه مربوط به مانشت هم نیست و اکثر سایت‌ها چنین مشکلی رو دارند. چشم سعی می‌کنم این هفته مشکل مرورگر فایرفاکس رو حل کنم.

RE: مشکلات مانشت - explorer - 27 آبان ۱۳۹۲ ۰۸:۵۳ ب.ظ

[attachment=13875]

مشکلات مانشت - admin - 30 آبان ۱۳۹۲ ۰۵:۱۰ ق.ظ

مشکل حل شد.
دوره تبلیغات مدرسان هم تموم شد Big Grin

مشکلات مانشت - blackhalo1989 - 03 آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۴۸ ق.ظ

برای من دکمه "بالا" رفته زیر نوار پایین صفحه.
مرورگر: کروم

مشکلات مانشت - pooyaa - 03 آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۵۶ ب.ظ

هنگام ارسال ارسال هیچ کدوم از موارد از جمله بلد کردن-تغییر رنگ-تغییر فونت-تغییر اندازه و... کار نمیکنه!(موزیلا استفاده میکنم)

یه مشکل دیگه که بعد از بسته شدن تاپیک درسی ماه گذشته اتفاق افتاد واسه من:دیگه به نوشته های کسی نمیتونم منفی یا مثبت بدم!!(البته فک کنم کار آقا فرداد باشه این موردBig Grin چون وقتی آقا فرداد تاپیک اطلاع رسانی درمورد بسته شدن تاپیک گروه درسی رو زد من با عقایدش(نوشته های ایشان دراون تاپیک) مخالف بودم و بهشون منفی میدادم-خب چیکار کنم آقا فرداد من مخالف نوشته ها و اعتقادتون برای بستن تاپیک گروه درسی بودم)

مشکلات مانشت - maryam.raz - 05 آذر ۱۳۹۲ ۰۴:۱۴ ب.ظ

واسه منم تغییر فونت و رنگ کار نمیکنه

مشکلات مانشت - h4cker - 10 آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۱۰ ق.ظ

به نام خدا
سلام
من با آی پی خودم (ایران) نمی تونم وارد سایت بشم
مجبورم از پراکسی استفاده کنم
لطفا صدای ما رو به مسئولین برسونید D:
راستی چرا پیام خصوصی برامون میاد اصلا متوجه نمیشیم مگر اینکه قسمت پیام ها رو خودمون چک کنیم !
با تشکر

RE: مشکلات مانشت - SaMiRa.e - 10 آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۲۱ ق.ظ

(۱۰ آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۱۰ ق.ظ)h4cker نوشته شده توسط:  راستی چرا پیام خصوصی برامون میاد اصلا متوجه نمیشیم مگر اینکه قسمت پیام ها رو خودمون چک کنیم !

هر موقع پیام خصوصی داشته باشید بالا سمت راست صفحه یک ربان قرمز رنگ میاد .
وقتی روش کلیک کنید تعداد پیامها و فرستنده اونها مشخص هست .

مشکلات مانشت - Eternal - 10 آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۴۹ ق.ظ

منم از ظهر امروز فقط با پراکسی میتونم وارد سایت بشم, فکر کردم مشکل از سیستمم هستش ولی با گوشی هم همین مشکل بود, تا اینکه اینجا متوجه شدم این تنها مشکل من نیست, ممنون میشم آقای دکتر رسیدگی کنید.

مشکلات مانشت - mehdi.m2 - 10 آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۱۰ ق.ظ

منم مشکل پیام خصوصی دارم چیزی که دوستان در موردش حرف زدن برای منم نمی یاد (ربان قرمز رنگ) همیشه باید خودم چک کنم
وقتی تو پروفایلم نظر می زارن یک ربان زرد رنگ می یاد ولی درمورد پیام خصوصی چیزی نمی یاد

Re: RE: مشکلات مانشت - s.sadri - 10 آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۱۴ ق.ظ

(۰۳ آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۵۶ ب.ظ)pooyaa نوشته شده توسط:  هنگام ارسال ارسال هیچ کدوم از موارد از جمله بلد کردن-تغییر رنگ-تغییر فونت-تغییر اندازه و... کار نمیکنه!(موزیلا استفاده میکنم)

یه مشکل دیگه که بعد از بسته شدن تاپیک درسی ماه گذشته اتفاق افتاد واسه من:دیگه به نوشته های کسی نمیتونم منفی یا مثبت بدم!!(البته فک کنم کار آقا فرداد باشه این موردBig Grin چون وقتی آقا فرداد تاپیک اطلاع رسانی درمورد بسته شدن تاپیک گروه درسی رو زد من با عقایدش(نوشته های ایشان دراون تاپیک) مخالف بودم و بهشون منفی میدادم-خب چیکار کنم آقا فرداد من مخالف نوشته ها و اعتقادتون برای بستن تاپیک گروه درسی بودم)

مشکل اولی که عنوان کردید رو منم با فایرفاکس داشتم. از گوگل کروم استفاده کنید حل میشه

مشکلات مانشت - maryam.raz - 11 آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۲۵ ق.ظ

من دیروز و امروز تا همین یه ساعت پیش مانشت واسم بالا نمیومد
همه سایتها باز میشدن به غیر از مانشت
فکر کردم خود مانشت بهم ریخته ولی دیدم بچه ها کلی ارسال جدید فرستادن
پس جریان چی بوده؟Huh

(۱۰ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۱۰ ق.ظ)mehdi.m2 نوشته شده توسط:  منم مشکل پیام خصوصی دارم چیزی که دوستان در موردش حرف زدن برای منم نمی یاد (ربان قرمز رنگ) همیشه باید خودم چک کنم
وقتی تو پروفایلم نظر می زارن یک ربان زرد رنگ می یاد ولی درمورد پیام خصوصی چیزی نمی یاد
من هم تا مدتها همین مشکل رو داشتم و روبانی نمیدیدم .کلا همه بچه ها همچین تجربه ای رو با این روبان قرمز داشتن
امیدوارم آقای دکتر تغییرش بده مثلا بجای اینکه با کلیک روی روبان نوار قرمز بالای صفحه بیاد همین رو مرحله اول داشته باشیم.
این روبانی که دوستان میگن اینه تو شکل نشون دادم

مشکلات مانشت - انرژی مثبت - ۱۱ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۳۰ ب.ظ

جدیدا من عکس ها رو که کلیک می کنم واسم باز نمی شه نمی دونم چرا؟! مشکل از تنظیمات منه یا یه چیز دیگه اس.

مشکلات مانشت - mehdi.m2 - 11 آذر ۱۳۹۲ ۰۷:۳۷ ب.ظ

(۱۱ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۲۵ ق.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  من دیروز و امروز تا همین یه ساعت پیش مانشت واسم بالا نمیومد
همه سایتها باز میشدن به غیر از مانشت
فکر کردم خود مانشت بهم ریخته ولی دیدم بچه ها کلی ارسال جدید فرستادن
پس جریان چی بوده؟Huh

(۱۰ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۱۰ ق.ظ)mehdi.m2 نوشته شده توسط:  منم مشکل پیام خصوصی دارم چیزی که دوستان در موردش حرف زدن برای منم نمی یاد (ربان قرمز رنگ) همیشه باید خودم چک کنم
من هم تا مدتها همین مشکل رو داشتم و روبانی نمیدیدم .کلا همه بچه ها همچین تجربه ای رو با این روبان قرمز داشتن
امیدوارم آقای دکتر تغییرش بده مثلا بجای اینکه با کلیک روی روبان نوار قرمز بالای صفحه بیاد همین رو مرحله اول داشته باشیم.
این روبانی که دوستان میگن اینه تو شکل نشون دادم

مرسی از عکس که دادید
الان دوباره تست کردم و برای خودم پیام خصوصی فرستادم نه توی فایرفاکس و نه توی کرومیوم ربان رو نمی یاره!!!!