تالار گفتمان مانشت
درخواست کتاب یا جزوه - نسخه‌ی قابل چاپ

کتاب Neuro-Fuzzy and Soft Computing - Bache Mosbat - 30 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۱۶ ق.ظ

از
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
می تونین دانلود کنین

RE: کتاب Neuro-Fuzzy and Soft Computing - saba1000 - 30 خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۰۵ ب.ظ

(۳۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۴۳ ق.ظ)zeinab نوشته شده توسط:  سلام. ببخشید این کتاب رو برا چی میخواین؟ برا کنکور؟ !!

نه این کتاب ارشد هست برای دوستم می خواستم Smile

(۳۰ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۱۶ ق.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  از
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
می تونین دانلود کنین

من خیلی دنبال این کتاب بودم تونستم کتاب را دانلود کنم Smile
ممنون

جزوه طراحی الگوریتم دکتر رستم آبادی - afsaneh2009 - 05 تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۷ ق.ظ

با سلام
اگه کسی این جزوه را داره لطف کنه به من بده.
نمی دونم الگوریتم موازی یا الگوریتم پیشرفته هم دکتر رستم آبادی درس می دن یا نه اگه درس میدن جزوه الگوریتم موازیشون را هم اگه کسی داره لطفا به من بده
باسپاس

[درخواست آپلود کتاب] Advanced Computer Architecture - unique_as14 - 05 تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۹ ب.ظ

سلام دوستان
می خواستم اگه کسی کتاب

داره لطف کنه آپلود کنه / مرسی

درخواست جزوه پایگاه داده پیشرفته دکترمحسن زاده - afsaneh2009 - 05 تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۵۲ ب.ظ

با سلام
از دوستان اگه کسی جزوه پایگاه داده پیشرفته دکترمحسن زاده را داره خواهش می کنم لینک دانلود اونو بذاره
ممنون

[درخواست آپلود کتاب] Advanced Computer Architecture - Xilinx - 05 تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۰۳ ب.ظ

فکر نکنم پیدا بشه....مال دانشگاه شریف هم اینگار گم شده Big Grin

[درخواست آپلود کتاب] Advanced Computer Architecture - shervinrs - 05 تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۰۹ ب.ظ

یعنی Reference جدیدتر از ۱۹۹۲ در این زمینه نیست؟

درخواست جزوه پایگاه داده پیشرفته دکترمحسن زاده - mg68 - 14 تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۴۷ ب.ظ

سلام آقای دکتر ببخشید می شه جزوه را برای من بفرستید؟

درخواست کتاب یا جزوه - ۲FA - 15 شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۳۹ ب.ظ

سلام خواهشمند هستم این کتاب رو اگر کسی داره برای من ارسال کنه یا اگر امکانش هست راهنماییم کنه که چطور می تونم نسخه pdf کتاب رو به دست بیارم
ممنون
decision support and business intelligence systems 9th edition

[درخواست] حل المسائل کتاب هندسه محاسباتی - ف.ش - ۲۹ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۰۳ ب.ظ

سلام

کسی solution برای کتاب computational geometry algorithms and application نوشته Mark de berg , .... داره ؟!

با تشکر

[درخواست] حل المسائل کتاب هندسه محاسباتی - blackhalo1989 - 29 شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۳۱ ب.ظ

مگه شما الگوریتم محاسبات هستید؟

[درخواست] حل المسائل کتاب هندسه محاسباتی - mfXpert - 29 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۱۵ ب.ظ

شما مطمئنی که این کتاب حل‌التمرین داره؟

[درخواست] حل المسائل کتاب هندسه محاسباتی - ف.ش - ۳۰ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۰۳ ق.ظ

نه من گرایشم بیوانفورماتیکه اما چون برای گرایش خودم درسی که نگذرونده باشم ارائه نشده بود این درس رو برداشتم.

نمیدونم که حل تمرین داره یا نه، یک نفر گفت که داره اما نمیدونم شوخی بود یا جدی!!

شبکه عصبی دکتر منهاج - پری - ۰۲ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۴۱ ب.ظ

سلام
بچه ها کسی با دکتر منهاج کلاس داشته چه جور استادی هستش
اگه کسی جزوه یا کتاب الکترونیکی از درس شبکه عصبی ایشون رو داره ممنون میشم در تالار بزارید

شبکه عصبی دکتر منهاج - انرژی مثبت - ۰۲ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۵ ب.ظ

توی این تاپیک کمی در این مورد صحبت شده