تالار گفتمان مانشت
تراز و رتبه های قبولی یکسری از دانشگاه ها - نسخه‌ی قابل چاپ

تراز و رتبه های قبولی یکسری از دانشگاه ها - Soheil - 10 خرداد ۱۳۸۹ ۱۱:۲۹ ق.ظ

اینها آخرین رتبه قبولی نیستند، فقط بعضی از قبولی‌ها هستند(فکر کنم پارسه ای باشند)
[attachment=5][attachment=6]

RE: تراز و رتبه های قبولی یکسری از دانشگاه ها - mahditorki - 10 خرداد ۱۳۸۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ

خیلی ممنون از سهیل
Huh

RE: تراز و رتبه های قبولی یکسری از دانشگاه ها - فرزین - ۱۰ خرداد ۱۳۸۹ ۰۶:۵۶ ب.ظ

(۱۰ خرداد ۱۳۸۹ ۱۱:۲۹ ق.ظ)Soheil نوشته شده توسط:  اینها آخرین رتبه قبولی نیستند، فقط بعضی از قبولی‌ها هستند(فکر کنم پارسه ای باشند)

از بابت این فایل ممنون .آیا برای شما مقدور است که تصویر را بصورت کامل ارسال کنید؟مثل عنوان و ...ضروری است

RE: تراز و رتبه های قبولی یکسری از دانشگاه ها - Soheil - 10 خرداد ۱۳۸۹ ۰۷:۵۶ ب.ظ

(۱۰ خرداد ۱۳۸۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ)mahditorki نوشته شده توسط:  خیلی ممنون از سهیل
Huh
قابل شما رو نداشتBig Grin
(۱۰ خرداد ۱۳۸۹ ۰۶:۵۶ ب.ظ)فرزین نوشته شده توسط:  
(10 خرداد ۱۳۸۹ ۱۱:۲۹ ق.ظ)Soheil نوشته شده توسط:  اینها آخرین رتبه قبولی نیستند، فقط بعضی از قبولی‌ها هستند(فکر کنم پارسه ای باشند)

از بابت این فایل ممنون .آیا برای شما مقدور است که تصویر را بصورت کامل ارسال کنید؟مثل عنوان و ...ضروری است
بابت عنوان شرمندهSad ولی این دوتا فایل فکر کنم بهتر از عکس‌ها باشند

منبع: knkorearshad.blogfa.com

تراز و رتبه های قبولی یکسری از دانشگاه ها - Nastaran. - 11 خرداد ۱۳۸۹ ۰۱:۲۲ ق.ظ

با تشکر از سهیل به خاطر فایل های مفیدش

تراز و رتبه های قبولی یکسری از دانشگاه ها - aseman - 11 خرداد ۱۳۸۹ ۰۷:۰۶ ق.ظ

ممنون از سهیل

RE: تراز و رتبه های قبولی یکسری از دانشگاه ها - Soheil - 11 خرداد ۱۳۸۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ

(۱۱ خرداد ۱۳۸۹ ۰۱:۲۲ ق.ظ)Nastaran. نوشته شده توسط:  با تشکر از سهیل به خاطر فایل های مفیدش
خواهش میکنم، کاری نکردم که، کاره همون منبع ذکر شده هستش

تراز و رتبه های قبولی یکسری از دانشگاه ها - m.kh1900 - 12 خرداد ۱۳۸۹ ۰۳:۱۱ ب.ظ

سلام اقای تنهایی امیدوارم همیشه موفق باشید با این سایت خوبتون

تراز و رتبه های قبولی یکسری از دانشگاه ها - فرزین - ۲۴ تیر ۱۳۸۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ

لینک زیر سخن یکی از بچه های قبولی ارشد نرم افزار روزانه مشهد ه که می تونه یک سند معتبر برای رتبه-شهر داوطلبان باشه
{{{سلام جناب فراحی ممنون از راهنمایی های شما میخواستم بدونم شما خودتون قبول شدید؟
و اگر پاسخ مثبته کجا؟(این سوال تکراری در صفحه ۳: راستی خودت کجا قبول شدی. تو وبلاگ (خدا بیامرز) گفته بودی نزدیک کنکور اوضاع احوالت خراب شده !؟)
چون بهمن ماه درس نخوندم و معدلمم خیلی پائین در حدود ۱۲/۴۶ بود جایی که می خواستم قبول نشدم، الآن شبانه الگوریتم محاسبات دانشگاه تهران قبول شدم، اولش خیلی خوشم نیومد ولی وقتی به عمق رشته الگوریتم محاسبات پی بردم الآن بهش علاقه مند شدم. ناگفته نمونه که انتخاب فردوسی مشهد روزانه نرم افزار هم قبول شدم. رتبم تو نرم افزار ۲۷۴ و تو الگوریتم محاسبات ۲۱۸ شده بود.}}}

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

تراز و رتبه های قبولی یکسری از دانشگاه ها - yasemi - 24 تیر ۱۳۸۹ ۱۱:۴۷ ب.ظ

سهیل جان ممنون

تراز و رتبه های قبولی یکسری از دانشگاه ها - msghasemi - 13 اسفند ۱۳۸۹ ۰۱:۴۱ ق.ظ

با تشکر فراوان بابت ترازها

تراز و رتبه های قبولی یکسری از دانشگاه ها - arshad91 - 16 اسفند ۱۳۸۹ ۰۷:۲۰ ب.ظ

قبولی چه سالی؟
با رتبه ۵۸۸؟هوش خواجه نصیر؟این دفتر کنارش چیه؟

تراز و رتبه های قبولی یکسری از دانشگاه ها - Maryam-X - 17 اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۰۶ ق.ظ

دفتر یعنی سهمیه‌ی رتبه اولی

تراز و رتبه های قبولی یکسری از دانشگاه ها - admin - 17 اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۰۸ ق.ظ

این فایل پارسه مشکل داره. رتبه‌ها واقعی نیست. یادمه زمان ما اسم من رو زده بود!!! اونم با رتبه ۳۹ در حالی که این‌طوری نبود. و رتبه من ۲۳ بود.

RE: تراز و رتبه های قبولی یکسری از دانشگاه ها - mosenabdoli - 05 فروردین ۱۳۹۰ ۱۰:۵۶ ب.ظ

(۱۷ اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۰۸ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  این فایل پارسه مشکل داره. رتبه‌ها واقعی نیست. یادمه زمان ما اسم من رو زده بود!!! اونم با رتبه ۳۹ در حالی که این‌طوری نبود. و رتبه من ۲۳ بود.

واقعن؟!!!