تالار گفتمان مانشت
تبریک به همه ی ایرانیان برای قهرمانی در جام جهانی سینما. - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳
تبریک به همه ی ایرانیان برای قهرمانی در جام جهانی سینما. - homa - 08 اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۲۱ ق.ظ

فیلم جدای نادر از سیمین برنده ی جایزه ی اسکار ۲۰۱۲ در قسمت بهترین فیلم خارجی شد.

اصغر فرهادی هنگام دریافت جایزه اسکار :« سلام به مردم خوب سرزمینم. در این لحظه ایرانی های بسیاری در سراسر جهان در حال نظاره ما هستند و تصور می کنم که خیلی خوشحال هستند. خوشحالند نه تنها به خاطر یک جایزه مهم، یک فیلم یا یک فیلمساز، بلکه به خاطر اینکه در زمانی که سخن از جنگ، تهدید، و خشونت بین سیاستمداران مبادله می شود، نام کشورشان ایران از دریچه‌ى باشکوه فرهنگ به زبان مى‌آید، فرهنگ غنى و کهنی که زیر غبار سنگین سیاست پنهان شده است. من با افتخار این جایزه را به مردم کشورم تقدیم مى‌کنم، مردمى که به تمام فرهنگ‌ها و تمدن‌ها احترام مى‌گذارند و از خصومت و خشونت بیزارند.»ـ

تبریک به همه ی ایرانیان برای قهرمانی در جام جهانی سینما.

تبریک به همه ی ایرانیان برای قهرمانی در جام جهانی سینما. - admin - 08 اسفند ۱۳۹۰ ۰۳:۱۳ ب.ظ

منم تبریک می‌گم. اتفاق خیلی بزرگ و جالبی بود.

RE: تبریک به همه ی ایرانیان برای قهرمانی در جام جهانی سینما. - Joonz - 08 اسفند ۱۳۹۰ ۰۳:۱۸ ب.ظ

منم وقتی فهمیدم خیلی خوشحال شدم اصغر فرهادی واقعاً قشنگ صحبت کرد.

تبریک به همه ی ایرانیان برای قهرمانی در جام جهانی سینما. - rezavig20 - 08 اسفند ۱۳۹۰ ۰۴:۱۸ ب.ظ

ای ول داش اصغر

تبریک به همه ی ایرانیان برای قهرمانی در جام جهانی سینما. - Xilinx - 08 اسفند ۱۳۹۰ ۰۴:۵۸ ب.ظ

منم تبریک میگم . واقعا خوشحال شدم.ممنون از اطلاع رسانی هما خانم !

RE: تبریک به همه ی ایرانیان برای قهرمانی در جام جهانی سینما. - Potential - 08 اسفند ۱۳۹۰ ۰۵:۰۱ ب.ظ

من هم تبریک میگم ... خیلی خوشحالم ... ای کاش اینچنین افرادی تعدادشون تو ایران زیاد و زیادتر بشه ...

ما هم تلاش کنیم شاید جایزه نوبل گرفتیمBig Grin

تبریک به همه ی ایرانیان برای قهرمانی در جام جهانی سینما. - navid-p - 08 اسفند ۱۳۹۰ ۰۵:۴۴ ب.ظ

افرین واقعا.پس از مدت ها یه ایرانی باعث افتخارمون شد

RE: تبریک به همه ی ایرانیان برای قهرمانی در جام جهانی سینما. - sarbaz1214 - 08 اسفند ۱۳۹۰ ۰۶:۵۲ ب.ظ

من کلا با جناحای سیاسی-چپ و راست-مساله دارم شدید.
اما وقتی این فیلمو دیدم و بعد گذاشتم کنار حرفای ایشون تو گلدن گلاب و اسکار،گفتم پیش خودم که آقای فرهادی تو فیلم ۱۸۰ درجه مخالف حرفاتونو به جهان نشون دادید و اونجا دم از صلح ما ایرانیا میزنید؟

من اگه دوستان بخوان تاریخچه اسکار و مود کلی فیلمهای برنده رو در اختیارشون قرار میدم.
این حرف که "رقابت برای جایزه اسکار به منزله جام جهانی سینما هست" نه دقیق و نه درسته.

تبریک به همه ی ایرانیان برای قهرمانی در جام جهانی سینما. - Br2012 - 08 اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۲۲ ب.ظ

زنده باد اصغر فرهادی با شرف و بازیگرای فیلم "جدایی"

تبریک به همه ی ایرانیان برای قهرمانی در جام جهانی سینما. - Fardad-A - 08 اسفند ۱۳۹۰ ۰۸:۵۴ ب.ظ

من فکر میکنم اگه هر کدوم از ما استعداد خودمون را کشف کنیم و صرفا" سعی نکنیم مثل بقیه بشیم هر کدوممون میتونیم افتخار آفرین باشیم. ولی مد شده که ما ببینیم بقیه چیکار میکنند. ما هم همان کار را از همان راه انجام بدیم.

تبریک به همه ی ایرانیان برای قهرمانی در جام جهانی سینما. - miladdn13 - 09 اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۳۳ ق.ظ

منم تبریک میگم ام تعارف که نداریم اگه جو سیاسی نبود شاید این فیلم این جایزه هارو نمیگرفت ما سالهای قبلم فیلمای خوبی داشتیم اما... اما خدارو شکر که این جو بود و این جایزه به نادرو سیمینو ترمه رسید

تبریک به همه ی ایرانیان برای قهرمانی در جام جهانی سینما. - javadjj - 09 اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۴۲ ق.ظ

من که خیلی طرفدار فیلم و سینما هستم از صبح شاید ۴ ۵ تا پیام تبریک فقط اومده و واقعا خوشحال شدم از این خبر خوب و شادی بخش

تبریک به همه ی ایرانیان برای قهرمانی در جام جهانی سینما. - parsaNA - 09 اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۵۷ ق.ظ

کسی لینک فیلمشو نداره ؟

RE: تبریک به همه ی ایرانیان برای قهرمانی در جام جهانی سینما. - myself - 09 اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۱۴ ق.ظ

ولی قشنگ حرف زده هاااااااااا خیلی....Smile

RE: تبریک به همه ی ایرانیان برای قهرمانی در جام جهانی سینما. - parvaz_hj - 09 اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۲۵ ق.ظ

افتخار ارج نهادن به یک همشهری {جناب فرهادی}با فیلم نوی خود، برایم افتخار کمی نیست...نه تنها من...بلکه همه و همه ی ایرانیان.
مبارک
Shy