تالار گفتمان مانشت
تصاویر کنکوری (زحماتی که کشیدیم :( - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳
تصاویر کنکوری (زحماتی که کشیدیم :( - انرژی مثبت - ۳۰ بهمن ۱۳۹۰ ۱۱:۳۷ ق.ظ

خب من متوجه این نقاشی دکتر نشدم!! نیاز به تشریح داره؟!!! اخه ربطش به کنکور رو نمی فهممBig Grin

RE: تصاویر کنکوری (زحماتی که کشیدیم :( - Xilinx - 30 بهمن ۱۳۹۰ ۰۲:۲۸ ب.ظ

(۳۰ بهمن ۱۳۹۰ ۰۹:۱۱ ق.ظ)iliyya نوشته شده توسط:  با سلام
من هم فقط مجبور بودم در اتاق پسر ۴ ساله ام درس بخونم در کنار اسباب بازیهای بهم ریخته اش چون پسرم دوست داشت در حین بازی با اسباب بازیهایش صدای کارتون مورد علاقه اش را هم گوش کند(BEN10) وبعضی موقع هم گیر میداد وکتابهایم را می بست ومی گفت بابا بیا با هم بازی کنیم درس دیگه بس است توکه بچه نیستی درس میخونی!اخه من فقط شبها می بایست در میخوندم چون روزها تا دیر وقت کار میکنم ولی امید بقبولی دارم دعا کنید.

چه بچه ی باحااااااالی HeartHeartHeart

تصاویر کنکوری (زحماتی که کشیدیم :( - esi - 30 بهمن ۱۳۹۰ ۰۳:۲۳ ب.ظ

با حال بچه ها
من قراره اگه رتبم خوب شد عکسهای اتاقمو بذارم .
وگرنه میمونه واسه سالهای بعد (البته من نمی تونم سال بعد شرکت کنم !!!! چون دانشجوی هوشم)

تصاویر کنکوری (زحماتی که کشیدیم :( - luna - 30 بهمن ۱۳۹۰ ۰۶:۴۷ ب.ظ

ما نامرتب نیستیم! فقط سیستم چیدمانمون با بقیه فرق داره! اصلا اعتماد به نفستون رو از دست ندید.

تصاویر کنکوری (زحماتی که کشیدیم :( - Helmaa - 30 بهمن ۱۳۹۰ ۰۷:۱۹ ب.ظ

(۳۰ بهمن ۱۳۹۰ ۰۹:۱۱ ق.ظ)iliyya نوشته شده توسط:  با سلام
من هم فقط مجبور بودم در اتاق پسر ۴ ساله ام درس بخونم در کنار اسباب بازیهای بهم ریخته اش چون پسرم دوست داشت در حین بازی با اسباب بازیهایش صدای کارتون مورد علاقه اش را هم گوش کند(BEN10) وبعضی موقع هم گیر میداد وکتابهایم را می بست ومی گفت بابا بیا با هم بازی کنیم درس دیگه بس است توکه بچه نیستی درس میخونی!اخه من فقط شبها می بایست در میخوندم چون روزها تا دیر وقت کار میکنم ولی امید بقبولی دارم دعا کنید.
واقعا آفرین به اراده تون،من همچین آدمهایی میبینم کلی انرژی و انگیزه پیدا میکنم.خدایا شکرت که مانشت هست.
موفق باشید.

RE: تصاویر کنکوری (زحماتی که کشیدیم :( - Mansoureh - 30 بهمن ۱۳۹۰ ۰۷:۴۰ ب.ظ

خیلی باحال بود! من هم دوست داشتم عکسی از زمان کنکورم داشتم و میزاشتم، هر چند که دوران کنکور کلا توی اتاقم درس نمیخوندم! همه اش کتابخونه مرکزی دانشگاهمون میرفتم!

این عکس خوابگاهمونه و جایی که کتاب هام هست و من درس میخونم!!! (میدونم مثل نخودی ها Big Grin اومدم وسط ولی تاپیک باحالی بود)

[تصویر:  64996842933747373142.png]

تصاویر کنکوری (زحماتی که کشیدیم :( - Helmaa - 30 بهمن ۱۳۹۰ ۰۷:۵۰ ب.ظ

اون که به دیواره برنامه کلاسیه منصوره ؟Tongue
اگه که آره آخره باحالا هستیHeart

RE: تصاویر کنکوری (زحماتی که کشیدیم :( - Xilinx - 30 بهمن ۱۳۹۰ ۰۷:۵۳ ب.ظ

(۳۰ بهمن ۱۳۹۰ ۰۷:۴۰ ب.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط:  (میدونم مثل نخودی ها Big Grin اومدم وسط ولی تاپیک باحالی بود)

[align=center]

خوش اومدیSmile

RE: تصاویر کنکوری (زحماتی که کشیدیم :( - Mansoureh - 30 بهمن ۱۳۹۰ ۰۷:۵۶ ب.ظ

(۳۰ بهمن ۱۳۹۰ ۰۷:۵۰ ب.ظ)na.farzane نوشته شده توسط:  اون که به دیواره برنامه کلاسیه منصوره ؟Tongue
اگه که آره آخره باحالا هستیHeart

برنامه ی کلاسی نیست! ولی برنامه ی ماهیانه ام هست! اینکه توی این ماه باید چکار کنم! مثلا چه روزهایی کوییز دارم یا اینکه چه روزهایی مهلت ارائه تمرین تموم میشه!!! آخه من خییییلیییییی فراموش کارم!!!

RE: تصاویر کنکوری (زحماتی که کشیدیم :( - goldoonehkhanoom - 30 بهمن ۱۳۹۰ ۰۹:۰۲ ب.ظ

آخی دلم میسوزه واسه خودم.چقدهروزاین جعبه لایتنرمومیذاشتم زیربغلم و راهش می بردم.مث بچه ام شده بود دیگه.حیفSadبهش عادت کرده بودم.اینم یه عکس از همه خلاصه هاموووووووفیشهامSadحالموگرفتن این طراحای قشنگ سوالای.......Sad

تصاویر کنکوری (زحماتی که کشیدیم :( - انرژی مثبت - ۳۰ بهمن ۱۳۹۰ ۰۹:۰۵ ب.ظ

واااااااااای خدای من چقدر خلاصه!!! کی وقت کردید این همه رو بنویسید!!!!

تصاویر کنکوری (زحماتی که کشیدیم :( - goldoonehkhanoom - 30 بهمن ۱۳۹۰ ۰۹:۱۳ ب.ظ

ای بابا.تازه اینا نصفشونهSadروزی۳ساعت فقط خلاصه میخوندم.Sadدلم بدجورخونهSad

RE: تصاویر کنکوری (زحماتی که کشیدیم :( - مازیار صفایی - ۳۰ بهمن ۱۳۹۰ ۰۹:۱۹ ب.ظ

(۳۰ بهمن ۱۳۹۰ ۰۹:۰۲ ب.ظ)goldoonehkhanoom نوشته شده توسط:  آخی دلم میسوزه واسه خودم.چقدهروزاین جعبه لایتنرمومیذاشتم زیربغلم و راهش می بردم.مث بچه ام شده بود دیگه.حیفSadبهش عادت کرده بودم.اینم یه عکس از همه خلاصه هاموووووووفیشهامSadحالموگرفتن این طراحای قشنگ سوالای.......Sad

با دیدن عکس یاد این عبارت افتادم:

یا ابوالفضل!

تصاویر کنکوری (زحماتی که کشیدیم :( - goldoonehkhanoom - 30 بهمن ۱۳۹۰ ۰۹:۲۷ ب.ظ

تازه شما فقط عکس و دیدیSadمنه طفلک که جلوچشممن و هی غم باد میگیرم و.........Sadهی یادم ازروزهای سخت ولوشدن روی این خلاصه ها و هفته های اخرووووووروزهای......میافتمSad

RE: تصاویر کنکوری (زحماتی که کشیدیم :( - zzsnowdrop - 30 بهمن ۱۳۹۰ ۰۹:۳۸ ب.ظ

(۳۰ بهمن ۱۳۹۰ ۰۹:۱۳ ب.ظ)goldoonehkhanoom نوشته شده توسط:  ای بابا.تازه اینا نصفشونهSadروزی۳ساعت فقط خلاصه میخوندم.Sadدلم بدجورخونهSad

راست میگه.تازه اینا یه بخشی ازین لیست سیاهشه.
یه چند تا بایگانی داره.اووووووووووووووووووووووووووووه
یادش بخیر.یه روز که در حال خوندن بودیم متوجه شدیم هر دومون داریم از خلاصه هامون داریم خلاصه برمیداریم!!!!! Big Grin
فهمیدیم زیادی درس خوندیم.:angel

جدی ها.هی.کاش لااقل یه نتیجه ی مثبتی میداد کمی دلمون خوش میشدConfusedSad
(۳۰ بهمن ۱۳۹۰ ۰۹:۲۷ ب.ظ)goldoonehkhanoom نوشته شده توسط:  تازه شما فقط عکس و دیدیSadمنه طفلک که جلوچشممن و هی غم باد میگیرم و.........Sadهی یادم ازروزهای سخت ولوشدن روی این خلاصه ها و هفته های اخرووووووروزهای......میافتمSad

ای بابا این حرفا رو فراموش کن دیگه.گذشت و رفت.تو فرشته ی خوبی مثل منو داری.Heart
چی ازین بهتر.Big GrinBig GrinBig Grin کی از تو خوشبخت تر BlushBlushBlush
خودم میام روی ماهمو به جای اونا ببینی.
البته فکر کنم لازم باشه دوستان کمک کنن، ازونجایی که این حاج خانم فکر کنم تا آخر عمرش هر روز ۲۵ ساعت به اینا نگاه کنه، بیاید و بریم همین کتاب و جزوه هاشو آتیش بزنیم خیالش راحت شه.Smile