تالار گفتمان مانشت
[بهبود] اعلان پیام خصوصی - نسخه‌ی قابل چاپ

[بهبود] اعلان پیام خصوصی - admin - 08 بهمن ۱۳۹۰ ۰۲:۰۰ ق.ظ

در راستای حرکت جدیدمون به سمت HTML5‌، JQuery و نیز مانشت۳ سیستم اعلانات پیام خصوصی به روزرسانی شد.
به زودی اعلانات جدیدی هم با رنگ‌های متفاوت به این سیستم اضافه خواهد شد.

RE: [بهبود] اعلان پیام خصوصی - ریحانه - ۰۹ بهمن ۱۳۹۰ ۰۳:۵۹ ق.ظ

دکتر من پیشنهاد میدم ابزارهای متنوعی هم برای سپاس تعبیه کنیدBig Grinآخه بعضی وقتا برای یه موضوعی نمیشه عمق سپاس رو نشون دادSmile

[بهبود] اعلان پیام خصوصی - admin - 09 بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۰۵ ب.ظ

گل‌هاش رو که قشنگ کردیم عمقش بیشتر شده Big Grin

[بهبود] اعلان پیام خصوصی - انرژی مثبت - ۰۹ بهمن ۱۳۹۰ ۰۷:۴۹ ب.ظ

این اعلان جدید خیلی باحاله. تنوع خیلی خوبی بود Smile
رنگشم که عوض شده.
ما از هر نوع تغییر دکوراسیون و خوشکل سازی استقبال می کنیم Smile (الان جنسیت اینجا دیگه تابلو شد Big Grin )
این فلش های کنار عنوان هم که به اخرین ارسال می بره کار جالبی بود در نوع خودش Smile
تشکر یادم رفت ممنون Smile

مثل این که پروفایلی که از کاربر تو ارسالها نشون داده می شه تغییر کرده و تعیین نشده‌ها و این چیزا حذف شده . این جوری خلوت‌تر شده و به نظرم خیلی بهتر شده ممنون

[بهبود] اعلان پیام خصوصی - Bache Mosbat - 10 بهمن ۱۳۹۰ ۰۵:۰۱ ب.ظ

من یه روز طول کشید فهمیدم این نوار قرمزه یعنی پیام خصوصی Big Grin هر می گفتم چرا کسی به من پیام خصوصی نمی ده که بفهمم چه شکلیه Big Grin واقعا باید آفرین گفت به آی کیو من .

RE: [بهبود] اعلان پیام خصوصی - Masoud05 - 10 بهمن ۱۳۹۰ ۰۵:۱۹ ب.ظ

(۱۰ بهمن ۱۳۹۰ ۰۵:۰۱ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  من یه روز طول کشید فهمیدم این نوار قرمزه یعنی پیام خصوصی Big Grin هر می گفتم چرا کسی به من پیام خصوصی نمی ده که بفهمم چه شکلیه Big Grin واقعا باید آفرین گفت به آی کیو من .
منم نمیدونستم شکل جدید چیه ،برا همین خودم به خودم پ.خ دادم!!! Big Grin

[بهبود] اعلان پیام خصوصی - انرژی مثبت - ۱۰ بهمن ۱۳۹۰ ۰۹:۰۷ ب.ظ

خب اینجاست که افراد کنجکاو شناسایی می شن (خودمو گفتماا Big Grin) فکر کنم واسه همین دکتر توضیح ندادند که چه تفاوتی کرده Big Grin
خانم بچه مثبت توضیحتون رو بردارید که بقیه هم یه کم کنجکاوی کنند خودشون کشف کنند خوشحال شند Smile

[بهبود] اعلان پیام خصوصی - انرژی مثبت - ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۴۸ ب.ظ

قضیه اینه که قبلا این نوار قرمز رو میزدیم می اومد پایین و می نوشت چند تا پیام خصوصی دارید و از چه کسانی Smile بعد بدلایلی به مشکل خورد ان شالله دکتر درستش می کنند.

[بهبود] اعلان پیام خصوصی - admin - 02 خرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۵۴ ب.ظ

اشکالش رفع شد.

[بهبود] اعلان پیام خصوصی - ashkan_d13 - 03 خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۴۹ ق.ظ

میگم اینکه هر پیامی ارسال کنی جلوش می‌نویسه «ارسال نشده»
برای من اینطوری میشه یا روتینه قضیه؟!

[بهبود] اعلان پیام خصوصی - SaMiRa.e - 03 خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۵۸ ق.ظ

(۰۳ خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۴۹ ق.ظ)ashkan_d13 نوشته شده توسط:  میگم اینکه هر پیامی ارسال کنی جلوش می‌نویسه «ارسال نشده»

فکرکنم برای همه همینطور هست ولی ارسال شده .