تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت بهمن ماه-ماه آخر(برای خواندن دسته جمعی) - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸
گروه درسی مانشت بهمن ماه-ماه آخر(برای خواندن دسته جمعی) - fatima1537 - 24 بهمن ۱۳۹۰ ۰۲:۴۱ ق.ظ

(۲۳ بهمن ۱۳۹۰ ۱۰:۲۴ ب.ظ)hadi_m نوشته شده توسط:  در عوض تنها به یک چیز فکر کنید
و اون اینه که
با توکل به خدا سر جلسه حاضر خواهید شد وتمام تلاشتان را خواهید کرد و بقیه را به خدا بسپارید .
ممنون از شما.من هم برای شما و همه دوستان مانشتی دیگه آرزوی بهترین نتیجه رو دارم.مخصوصا اونهایی که با وجود مشکلات بازهم ادامه دادند.انشاءالله کسانی که زحمت کشیدند به خاطر استرس زحماتشون هدر نره و بتونن بر اوضاع سر جلسه مسلط باشن
من که با وجود مسائلی کمتر تونستم بخونم و نتیجه رو به خدا سپردم.هر تست صحیحی که جواب بدم خوشحال میشم. التماس دعا

گروه درسی مانشت بهمن ماه-ماه آخر(برای خواندن دسته جمعی) - mosaferkuchulu - 24 بهمن ۱۳۹۰ ۰۱:۲۹ ب.ظ

بچه هااااااااااا ما می ریم حال کنکور و می گیریییییییم....هورااااااااااااBig Grin

RE: گروه درسی مانشت بهمن ماه-ماه آخر(برای خواندن دسته جمعی) - yarandish - 24 بهمن ۱۳۹۰ ۱۰:۳۰ ب.ظ

[تصویر:  collage2.jpg]

پروردگارا
سرنوشتم در دست توست و
آنچه تا واپسین دم حیاتم از من سرزند تو دانی
کاستی و سود زیانم تنها به دست توست نه دگری

گروه درسی مانشت بهمن ماه-ماه آخر(برای خواندن دسته جمعی) - atharrashno - 25 بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۰۱ ق.ظ

ما میریم کنکور حالمون را بگیره ............هورااااااااااااااااااااااااااا

گروه درسی مانشت بهمن ماه-ماه آخر(برای خواندن دسته جمعی) - fe_atash - 27 بهمن ۱۳۹۰ ۰۲:۲۸ ب.ظ

حاله منو که فک کنم گرفت......کاری که میگفتم نباید انجام بدم رو انجام دادم !!! سوالای شک دارمم زدم ...البته شک بین دو گزینه
شبکه و سیستم عاملش یکم فضایی بود به نظر من....
سیستم عامل اون سوالی که مربوط به زمان بندی بود بهره وری Cpu ش درنمیومد !!!
و شبکه سوالی که مربوط به fragmantation بسته بود....نمونه اش تو کتاب شبکه بود باورم نمیشه اشتباه زدم..
گزینه ۱ میشد اما من ۴ زدم...چون باید شماره آخرین بایت رو تقسیم به ۸ میکردیم اما من با این که دلم میگفت تقسیم کن نکردم!! Sad
و شبکه فک کنم فقط ۲ تا رو جواب دادم اگر اون یکیم غلط باشه منفی میشم....
سوال یک سیستم عاملم فقط ۶-۷ مینی خوندنش طول میکشید لعنتی !
سوال ۲شم اومده بود زمان دستیابی به حافظه رو با تبدیل آدرس منطقی به فیزیکی قاطی کرد بود و نوشته بود نزدیک به کدوم عدد میشه
یک سوالم از انحصارمتقابل داده بود که ترسیدم جواب بدم
یک سوال دیگشم راجب به این بود که تو صفحه بندی درخواستی بهتره از چه تکنیکی استفاده کنیم...خیلی سوالش ریسک داشت...چون ۶-۷ تا تکنیک داده بود و تو گزینه‌ها مناسب -نامناسب داده بود....
سوال اخرشم یادم نیست
ساختمان داده اش هم آسون بود...گیر داده بود به AVL
نرم افزارشم زیاد خوب نبود....
و ...و ...و
من که خیلی کلافم...نمیدونم تمام روزه و شبایی که پایه این آزمون گذاشتم در عرض ۱۸۰ مین خراب شد یا نه...

RE: گروه درسی مانشت بهمن ماه-ماه آخر(برای خواندن دسته جمعی) - farazin - 27 بهمن ۱۳۹۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۰ ۰۲:۲۸ ب.ظ)fe_atash نوشته شده توسط:  حاله منو که فک کنم گرفت......کاری که میگفتم نباید انجام بدم رو انجام دادم !!! سوالای شک دارمم زدم ..

انشالله قبول می شین و واسه همه بچه های مانشت ناهار می دین Tongue

RE: گروه درسی مانشت بهمن ماه-ماه آخر(برای خواندن دسته جمعی) - atharrashno - 27 بهمن ۱۳۹۰ ۰۴:۱۱ ب.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۰ ۰۲:۲۸ ب.ظ)fe_atash نوشته شده توسط:  حاله منو که فک کنم گرفت......کاری که میگفتم نباید انجام بدم رو انجام دادم !!! سوالای شک دارمم زدم ...البته شک بین دو گزینه
شبکه و سیستم عاملش یکم فضایی بود به نظر من....
سیستم عامل اون سوالی که مربوط به زمان بندی بود بهره وری Cpu ش درنمیومد !!!
و شبکه سوالی که مربوط به fragmantation بسته بود....نمونه اش تو کتاب شبکه بود باورم نمیشه اشتباه زدم..
گزینه ۱ میشد اما من ۴ زدم...چون باید شماره آخرین بایت رو تقسیم به ۸ میکردیم اما من با این که دلم میگفت تقسیم کن نکردم!! Sad
و شبکه فک کنم فقط ۲ تا رو جواب دادم اگر اون یکیم غلط باشه منفی میشم....
سوال یک سیستم عاملم فقط ۶-۷ مینی خوندنش طول میکشید لعنتی !
سوال ۲شم اومده بود زمان دستیابی به حافظه رو با تبدیل آدرس منطقی به فیزیکی قاطی کرد بود و نوشته بود نزدیک به کدوم عدد میشه
یک سوالم از انحصارمتقابل داده بود که ترسیدم جواب بدم
یک سوال دیگشم راجب به این بود که تو صفحه بندی درخواستی بهتره از چه تکنیکی استفاده کنیم...خیلی سوالش ریسک داشت...چون ۶-۷ تا تکنیک داده بود و تو گزینه‌ها مناسب -نامناسب داده بود....
سوال اخرشم یادم نیست
ساختمان داده اش هم آسون بود...گیر داده بود به AVL
نرم افزارشم زیاد خوب نبود....
و ...و ...و
من که خیلی کلافم...نمیدونم تمام روزه و شبایی که پایه این آزمون گذاشتم در عرض ۱۸۰ مین خراب شد یا نه...

بزار رتبه‌ها بیاد ....بعد .....خواهر سیستم عامل که کمتر کسی میزنه همون بهتر نزدی (حالا شیرینی میخوای بدی‌تر باشه گفته باشمTongue

گروه درسی مانشت بهمن ماه-ماه آخر(برای خواندن دسته جمعی) - narges_r - 27 بهمن ۱۳۹۰ ۰۶:۱۲ ب.ظ

خدا رحم کنهSad
فردا هم قراره حال ما گرفته بشهSad

گروه درسی مانشت بهمن ماه-ماه آخر(برای خواندن دسته جمعی) - natanz - 27 بهمن ۱۳۹۰ ۰۶:۱۸ ب.ظ

من کل خر باری در اوردم سرر سیستم
شک داشتم اما زدم او سواله:
که تو صفحه بندی درخواستی بهتره از چه تکنیکی استفاده کنیم...خیلی سوالش ریسک داشت.
نرمش خوب بود هرجند سوال اخرو نزدم ...ای ای ای
شبکش بد بود گسستشم....

RE: گروه درسی مانشت بهمن ماه-ماه آخر(برای خواندن دسته جمعی) - ida_isp - 27 بهمن ۱۳۹۰ ۰۶:۲۰ ب.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۰ ۰۶:۱۲ ب.ظ)narges_r نوشته شده توسط:  خدا رحم کنهSad

واییی من میتــــرسم Sad Sad(((

گروه درسی مانشت بهمن ماه-ماه آخر(برای خواندن دسته جمعی) - shervinrs - 27 بهمن ۱۳۹۰ ۰۶:۳۰ ب.ظ

به نظرم اگر فردا دیدید خیلی سخته، شانسی نزنین. حتی بین دو گزینه.
ضمنا برای سیستم عامل هم بهتره یک آمادگی ذهنی داشته باشید. چون احتمالا سخت خواهد بود.

البته اینا رو بیشتر به خودم میگم.

گروه درسی مانشت بهمن ماه-ماه آخر(برای خواندن دسته جمعی) - fe_atash - 27 بهمن ۱۳۹۰ ۰۶:۳۸ ب.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۰ ۰۴:۱۱ ب.ظ)atharrashno نوشته شده توسط:  بزار رتبه‌ها بیاد ....بعد .....خواهر سیستم عامل که کمتر کسی میزنه همون بهتر نزدی (حالا شیرینی میخوای بدی‌تر باشه گفته باشمTongue
اتفاقا سیستم دو تا زدم..
بخدا من رتبم خوب شه حاضر شیرینی بدم...لطفه بچه های مانشتی رو به نحوی جبران کنم و هرچی....فقط چیزی رو منفی نزده باشم..
فقط موقعی که داشتم پاسخ نامه رو میدادم..مراقبه گفت ظاهرا خیلی سخت بوده و بچه‌ها خیلی کم زدن...اون موقع اه از نهادم بلند شد که ای وای کاشکی تو‌ام نمیزدی !

natanz: نه بابا نرم چند تا سوال سخت داشت...اون محاسباتیه که سواله اقتصاد مهندسی بود....سوال اخرم من زدم اتصال کنترلی اما الان که تعریف اتصال رو خوندم فک میکنم اتصال خارجی میشد...
(۲۷ بهمن ۱۳۹۰ ۰۶:۳۰ ب.ظ)shervinrs نوشته شده توسط:  به نظرم اگر فردا دیدید خیلی سخته، شانسی نزنین. حتی بین دو گزینه.
ضمنا برای سیستم عامل هم بهتره یک آمادگی ذهنی داشته باشید. چون احتمالا سخت خواهد بود.
آییییی گفتی...من خنگم همه اینا رو میدونستم اما دلم نیوووومد...گفتم این همه درس خوندم...آخرش هیچی!؟

RE: گروه درسی مانشت بهمن ماه-ماه آخر(برای خواندن دسته جمعی) - narges_r - 27 بهمن ۱۳۹۰ ۰۶:۴۳ ب.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۰ ۰۶:۲۰ ب.ظ)ida_isp نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۰ ۰۶:۱۲ ب.ظ)narges_r نوشته شده توسط:  خدا رحم کنهSad

واییی من میتــــرسم Sad Sad(((
فکر کنم شما هم مثل من میخواید معماری شرکت کنید
من از تخصصیها خیلی میترسمSad

گروه درسی مانشت بهمن ماه-ماه آخر(برای خواندن دسته جمعی) - fe_atash - 27 بهمن ۱۳۹۰ ۰۶:۴۶ ب.ظ

نه نترسید...ایشالا کنکوره شما خیلی عالی خواهد بود
من که یه ذره‌ام استرس نداشتم

گروه درسی مانشت بهمن ماه-ماه آخر(برای خواندن دسته جمعی) - farazin - 27 بهمن ۱۳۹۰ ۱۱:۵۸ ب.ظ

فکر کنم این آخرین پستم تو این تاپیک باشه...امیدوارم همه کسایی که استحقاقشو دارن موفق بشن...شب بخیر دوستان خوب مانشتی...تو دعاهاتون مارو هم فراموش نکنین