تالار گفتمان مانشت
گروه ارشد ۱۳۹۲ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - phoenix.softeng - 29 مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۵۹ ب.ظ

(۲۹ مرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۱۱ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  این سیستم عامل حقیقت چقدر بزرگه!

به قول خودشون انجیل سیستم عامله!!!البته برای یه کنکوری یه کتاب حجیم اما کامل بهتر از ۱۰ تا منبع نصفه نیمه هستش!!!

گروه ارشد ۱۳۹۲ - nazanin_sh - 29 مرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۱۴ ب.ظ

دوستان مانشتی من دچاره مرض درس نخوندن شدم ...چیکار کنم؟!؟!؟!

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - Processor - 29 مرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۳۹ ب.ظ

(۲۴ مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۰۰ ق.ظ)white bird نوشته شده توسط:  
(23 مرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۱۲ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(23 مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۰۸ ب.ظ)daneshjo نوشته شده توسط:  
(23 مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۴۰ ب.ظ)pita نوشته شده توسط:  
(23 مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۰۰ ب.ظ)mammad_asir نوشته شده توسط:  فعلا که همه کتابا نیومده
من پرسیدم گفت شبکه چون عوض شده هنوز نیومده و سیستم هم همون چاپ پارساله قیمت هم ۱۲۵ هست

پس من کی برم کتاباشو بخرم . یعنی چاپ جدید کی می یاد؟Confusedجالبه خود نمایندگی به من نگفت که کتاباش مال سال پیشهUndecidedالبته من باید می پرسیدم!فکر می کنید اول مهر برای خرید برم چاپ جدیدو بهم می دم یا مجبورم می کنن تا تو ازمونا هم ثبت نام کنم؟
سلام دوست عزیز
من امروز ۹۱/۵/۲۳ با پارسه تماس گرفتم، گفتن چاپ جدید شبکه اومدوه!!ولی قیمتشو نمی دونم.IdeaRolleyes

شبکه چاپ جدید ۱۶ تومنه.
سیستم عامل چاپ جدید ۲۱ تومن که نسبت به نسخه قبلی هیچ تغییری نداشته حتی تست ها!! نمیدونم چرا گرون کردن!
شبکه خیلی تغییر داشته؟
کسی شبکه پوران خونده؟ به نظرتون در چه سطحیه؟

سلام
به کتاب شبکه پارسه حدود ۳۰ صفحه اضافه شده. البته هیچ فصل و عنوان جدیدی اضافه نشده و فقط همون مباحث قبلی بعضیا بیشتر توضیح داده شده و بعضیا خلاصه تر شدن.

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - Hermione - 29 مرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۴۱ ب.ظ

(۲۷ دى ۱۳۹۰ ۰۲:۴۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  چه زود!

سال ۹۱ منم همینو گفتم
اخراش فهمیدم
ناگهان چه زود دیر می شود ولی ...............

گروه ارشد ۱۳۹۲ - pita - 29 مرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۵۱ ب.ظ

دوستان کمک

یادمه زمان کنکور تو موسسه قلمچی به ما گفتن برای دروس غیر حفظی ۳ ساعت وقت بگزاریم. یعنی دوتا ۱/۵ ساعت. من می الان یک ماهیه اینجوری شروع کردم بخونم. اما احساس می کنم همه این ۳ ساعت مفید نمیشه . من درسا رو چند ساعت بخونم؟ هر روز چند تا درس؟مثلا هر رو ز ۴ تا درس رو ۲ ساعت بخونم یا نه؟ ممنون

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - forouzan - 29 مرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۲۶ ب.ظ

سلام
منم تازه دیروز رفتم کتاباما خریدم.ولی با شک زیاد.با وجود تحقیق زیاد بازم توی منابعی که خریدم شک دارم.
کتاب سیستم عامل حقیقت را نتونستم گیر بیارم کسی نمی دونه اصفهان این کتابا باید از کجا تهیه کنم؟
مرسی

گروه ارشد ۱۳۹۲ - SaMiRa.e - 29 مرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ

(۲۹ مرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۲۶ ب.ظ)forouzan نوشته شده توسط:  کتاب سیستم عامل حقیقت را نتونستم گیر بیارم کسی نمی دونه اصفهان این کتابا باید از کجا تهیه کنم؟
مرسی
اگه دست دوم میخواید پاساژ چهارباغ داره .

گروه ارشد ۱۳۹۲ - skygirl_00 - 29 مرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۵۹ ب.ظ

دیروز.. امروز... فردا، درس= نیمه تعطیل . اصلا دوست ندارم

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - CheKasamMan! - 29 مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۴۱ ب.ظ

بچه ها سلام

خوشحالم
بالاخره شد و اومدم...Rolleyes

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - daneshjo - 29 مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۰۸ ب.ظ

(۲۹ مرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۱۴ ب.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط:  دوستان مانشتی من دچاره مرض درس نخوندن شدم ...چیکار کنم؟!؟!؟!

یعنی تا حالا هیچی نخوندین؟؟؟ اگه اینجوریه باید هرچه زودتر شروع کنید که داره کم کم دیر میشه ها!!Blush

البته این مرض فک کنم کم کم داره منو هم میگیره !!Sad فکر پروژه پایانی نمیزاره درس خوند !!!

گروه ارشد ۱۳۹۲ - desatir7316 - 29 مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۰۹ ب.ظ

سلام به همه دوستان
خسته نباشید
عرض کنم من پارسال تا ۳ هفته قبل کنکور خوندم اما نمی دونم چی شد دیگه اصلا تمرکز نداشتم و نتونستم ادامه بدم
به همین خاطر نرفتم سر جلسه ، دوستای که با من خوندن یکیشون ۹۰۰ شد و یکیشونم ۵۰۰ حدودا

حالا اینو می خوام بگم
من پارسال کتابارو از روی منابع کنکوری خوندم
حالا به نظر شما امسال بازم همونارو بخونم یا از یه هفته دیگه که می خوام شروع کنم شروع کنم می رسم منابع اصلی رو بخونم، بعدش بیام سر کنکوریا و تست؟
البته تو روز می خوام یه حدودا ۳ ساعتی برای یه کار دیگه هم کنار بذارم(ولی هنوز مطمین نیستم- بستی به وضیت این کنکور داره)
ممنون می شم راهنمایی کنید؟
راستی پستمو که جای اشتباهی ندادم؟

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - Masoud05 - 30 مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۰۶ ق.ظ

(۲۹ مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۰۹ ب.ظ)desatir7316 نوشته شده توسط:  من پارسال کتابارو از روی منابع کنکوری خوندم
حالا به نظر شما امسال بازم همونارو بخونم یا از یه هفته دیگه که می خوام شروع کنم شروع کنم می رسم منابع اصلی رو بخونم، بعدش بیام سر کنکوریا و تست؟
البته تو روز می خوام یه حدودا ۳ ساعتی برای یه کار دیگه هم کنار بذارم(ولی هنوز مطمین نیستم- بستی به وضیت این کنکور داره)
ممنون می شم راهنمایی کنید؟
راستی پستمو که جای اشتباهی ندادم؟

اینکه پارسال از چی خونید خیلی مهم نیست ، مهم اینه چطور و با چه کیفیتی خوندید .

راستش باهنر شیراز از نظر عملی خوبه اما شما رو توی مسائل پایه ای تنها میزاره!! و باید خودتون جورش رو بکشید .
خواستی بری سر کار به چند مورد توجه کن :
-اگه سطح علمیت پایین هست ، نری بهتره
-اگه مجبور بودی بری ، سعی کن دیگه از نیمه دی دیگه نری

بنظرم مصاحبه های رتبه های برتر ، امسال وسال قبل که تو همین مانشت فراوان هست رو حتما یه نگاه کن ، بنظرم می تونه مفید باشه برات Smile

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - desatir7316 - 30 مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۱۷ ق.ظ

نقل قول: اینکه پارسال از چی خونید خیلی مهم نیست ، مهم اینه چطور و با چه کیفیتی خوندید .
ممنون که ج دادین
می گم که اگه خودمم می کشتم به ۵۰۰ می رسید
حالا منابع روبخونم؟
اگه برسیم منابع رو می خونم ولی نمی دونم که می رسیم یا نه آخه پارسال منبع نخوندم

RE: گروه ارشد ۱۳۹۲ - Masoud05 - 30 مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۲۱ ق.ظ

(۳۰ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۱۷ ق.ظ)desatir7316 نوشته شده توسط:  
نقل قول: اینکه پارسال از چی خونید خیلی مهم نیست ، مهم اینه چطور و با چه کیفیتی خوندید .
ممنون که ج دادین
می گم که اگه خودمم می کشتم به ۵۰۰ می رسید
حالا منابع روبخونم؟
اگه برسیم منابع رو می خونم ولی نمی دونم که می رسیم یا نه آخه پارسال منبع نخوندم

خب شما مصاحبه ها رو با دقت بررسی کن . در ضمن از وضعیت تحصیلی و سطح علمی ، رشته مورد علاقه ، سال فارغ التحصیلی و ... رو بنویس ، تو مانشت مشاورین خوبی هستن که میتونن بهتون مشاوره بدن Smile

گروه ارشد ۱۳۹۲ - desatir7316 - 30 مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۳۳ ق.ظ

(۳۰ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۲۱ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  خب شما مصاحبه ها رو با دقت بررسی کن . در ضمن از وضعیت تحصیلی و سطح علمی ، رشته مورد علاقه ، سال فارغ التحصیلی و ... رو بنویس ، تو مانشت مشاورین خوبی هستن که میتونن بهتون مشاوره بدن Smile
آقا مسعود ممنون
حتما ، ولی این چیزای که میگید رو بعد از خوندن مصاحبه و ... همین جا بذارم یا مشاوره تاپیک خاصی داره؟
یه کم با مانشت نا آشنا هستم
ببخش