تالار گفتمان مانشت
درخواست مقاله - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶ ۱۷ ۱۸ ۱۹ ۲۰ ۲۱ ۲۲ ۲۳ ۲۴ ۲۵ ۲۶ ۲۷ ۲۸ ۲۹ ۳۰ ۳۱ ۳۲ ۳۳ ۳۴ ۳۵ ۳۶ ۳۷ ۳۸ ۳۹ ۴۰ ۴۱ ۴۲ ۴۳ ۴۴ ۴۵ ۴۶ ۴۷ ۴۸ ۴۹ ۵۰ ۵۱ ۵۲ ۵۳ ۵۴ ۵۵ ۵۶ ۵۷ ۵۸ ۵۹ ۶۰ ۶۱ ۶۲ ۶۳ ۶۴ ۶۵ ۶۶ ۶۷ ۶۸ ۶۹ ۷۰ ۷۱ ۷۲ ۷۳ ۷۴ ۷۵ ۷۶ ۷۷ ۷۸ ۷۹ ۸۰ ۸۱ ۸۲ ۸۳ ۸۴ ۸۵ ۸۶ ۸۷ ۸۸ ۸۹ ۹۰ ۹۱ ۹۲ ۹۳ ۹۴ ۹۵ ۹۶ ۹۷ ۹۸ ۹۹ ۱۰۰ ۱۰۱ ۱۰۲ ۱۰۳ ۱۰۴ ۱۰۵ ۱۰۶ ۱۰۷ ۱۰۸ ۱۰۹ ۱۱۰ ۱۱۱ ۱۱۲ ۱۱۳ ۱۱۴ ۱۱۵ ۱۱۶ ۱۱۷ ۱۱۸ ۱۱۹ ۱۲۰ ۱۲۱ ۱۲۲ ۱۲۳ ۱۲۴ ۱۲۵ ۱۲۶ ۱۲۷ ۱۲۸ ۱۲۹ ۱۳۰ ۱۳۱ ۱۳۲ ۱۳۳ ۱۳۴ ۱۳۵ ۱۳۶ ۱۳۷ ۱۳۸ ۱۳۹ ۱۴۰ ۱۴۱ ۱۴۲ ۱۴۳ ۱۴۴ ۱۴۵ ۱۴۶ ۱۴۷ ۱۴۸ ۱۴۹ ۱۵۰ ۱۵۱ ۱۵۲ ۱۵۳ ۱۵۴ ۱۵۵ ۱۵۶ ۱۵۷ ۱۵۸ ۱۵۹ ۱۶۰ ۱۶۱ ۱۶۲ ۱۶۳ ۱۶۴ ۱۶۵ ۱۶۶ ۱۶۷ ۱۶۸ ۱۶۹ ۱۷۰ ۱۷۱ ۱۷۲ ۱۷۳ ۱۷۴ ۱۷۵ ۱۷۶ ۱۷۷ ۱۷۸ ۱۷۹ ۱۸۰ ۱۸۱ ۱۸۲ ۱۸۳ ۱۸۴ ۱۸۵ ۱۸۶ ۱۸۷ ۱۸۸ ۱۸۹ ۱۹۰ ۱۹۱ ۱۹۲ ۱۹۳ ۱۹۴ ۱۹۵ ۱۹۶ ۱۹۷ ۱۹۸ ۱۹۹ ۲۰۰ ۲۰۱ ۲۰۲ ۲۰۳ ۲۰۴ ۲۰۵ ۲۰۶ ۲۰۷ ۲۰۸ ۲۰۹ ۲۱۰ ۲۱۱ ۲۱۲ ۲۱۳ ۲۱۴ ۲۱۵ ۲۱۶ ۲۱۷ ۲۱۸ ۲۱۹ ۲۲۰ ۲۲۱ ۲۲۲ ۲۲۳ ۲۲۴ ۲۲۵ ۲۲۶ ۲۲۷ ۲۲۸ ۲۲۹ ۲۳۰ ۲۳۱ ۲۳۲ ۲۳۳ ۲۳۴ ۲۳۵ ۲۳۶ ۲۳۷ ۲۳۸ ۲۳۹ ۲۴۰ ۲۴۱ ۲۴۲ ۲۴۳ ۲۴۴ ۲۴۵ ۲۴۶ ۲۴۷ ۲۴۸ ۲۴۹ ۲۵۰ ۲۵۱ ۲۵۲ ۲۵۳ ۲۵۴ ۲۵۵ ۲۵۶ ۲۵۷ ۲۵۸ ۲۵۹ ۲۶۰ ۲۶۱ ۲۶۲ ۲۶۳ ۲۶۴ ۲۶۵ ۲۶۶ ۲۶۷ ۲۶۸ ۲۶۹ ۲۷۰ ۲۷۱ ۲۷۲ ۲۷۳ ۲۷۴ ۲۷۵ ۲۷۶ ۲۷۷ ۲۷۸ ۲۷۹ ۲۸۰ ۲۸۱ ۲۸۲ ۲۸۳ ۲۸۴ ۲۸۵ ۲۸۶ ۲۸۷ ۲۸۸ ۲۸۹ ۲۹۰ ۲۹۱ ۲۹۲ ۲۹۳ ۲۹۴ ۲۹۵ ۲۹۶ ۲۹۷ ۲۹۸ ۲۹۹ ۳۰۰ ۳۰۱ ۳۰۲ ۳۰۳ ۳۰۴ ۳۰۵ ۳۰۶ ۳۰۷ ۳۰۸ ۳۰۹ ۳۱۰ ۳۱۱ ۳۱۲ ۳۱۳ ۳۱۴ ۳۱۵ ۳۱۶ ۳۱۷ ۳۱۸ ۳۱۹ ۳۲۰ ۳۲۱ ۳۲۲ ۳۲۳ ۳۲۴ ۳۲۵ ۳۲۶ ۳۲۷ ۳۲۸ ۳۲۹ ۳۳۰ ۳۳۱ ۳۳۲ ۳۳۳ ۳۳۴ ۳۳۵ ۳۳۶ ۳۳۷ ۳۳۸ ۳۳۹ ۳۴۰ ۳۴۱ ۳۴۲ ۳۴۳ ۳۴۴ ۳۴۵ ۳۴۶ ۳۴۷
RE: درخواست مقاله - happy07 - 15 آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۱۷ ب.ظ

بودن یا نبودن نسخه الکترونیکی‌اش رو نمی‌دونم ولی کتابخونه‌ی آمازون فقط نسخه‌ی کاغذی‌اش رو برای فروش گذاشته!!
نمی‌دونم شاید جای دیگه‌ای باشه و بشه دانلودش کرد...
من این منابع رو می‌تونم دانلود کنم، یه نگاه به اسامی‌شون بندازید، هر کدوم رو خواستید بگید براتون دانلود کنم شاید تا پیدا کردن کتاب کارتون راه بیفته باهاش.

Fractional-order PID controllers in a mobile robot control
Fractional order PID controller for load frequency control
Tuning rules for optimal PID and fractional-order PID controllers
Design of a fractional order PID controller for an AVR using particle swarm optimization
Fractional-order PID controller optimization via improved electromagnetism-like algorithm
PID controller design for fractional-order systems with time delays
Performance analysis of fractional order fuzzy PID controllers applied to a robotic manipulator
Pareto Optimal Robust Design of Fuzzy Fractional-Order Pid Controllers
Fractional Order PID Controller Based on Particle Swarm Optimization Implemented with FPGA
Performance comparison of optimal fractional order hybrid fuzzy PID controllers for handling oscillatory fractional order processes with dead time
An Algorithm for Stabilization of Fractional-Order Time Delay Systems Using Fractional-Order PID Controllers
Studies in Computational Intelligence] Intelligent Fractional Order Systems and Control Volume 438 || Enhancement of Fuzzy PID Controller with Fractional Calculus
Fractional order PID controller design for LFC in electric power systems using imperialist competitive algorithm
Design of Optimal Fractional-Order PID Controllers Using Particle Swarm Optimization Algorithm for Automatic Voltage Regulator (AVR) System
IEEE 2013 14th International Carpathian Control Conference (ICCC) - Rytro, Poland (2013.05.26-2013.05.29)] Proceedings of the 14th International Carpathian Control Conference (ICCC) - Comparison of variable fractional order PID controller for different types of variable order derivatives
Design of a fractional order PID controller for hydraulic turbine regulating system using chaotic non-dominated sorting genetic algorithm II
IEEE Proceedings of 2005 International Conference on Machine Learning and Cybernetics - Guangzhou, China (2005.08.21-2005.08.21)] 2005 International Conference on Machine Learning and Cybernetics - Optimization of fractional order PID controllers based on genetic algorithms
(۱۵ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۱۴ ق.ظ)reza_rouhi نوشته شده توسط:  
(14 آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۵۵ ب.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  من نتونستم این دو تا رو دانلود کنم!!

(۱۴ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۱۰ ب.ظ)reza_rouhi نوشته شده توسط:  این کتاب رو هم میشه دانلود کنید؟
نوشته نسخه کاغذی. یعنی بصورت Ebook وجود نداره؟
Fractional order PID controller: Tuning and its application

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یعنی نسخه الکترونیکیش وجود نداره؟
به این کتاب خیلی نیاز دارم. از جای دیگه میشه گیر آورد؟

RE: درخواست مقاله - patrick - 15 آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۵۶ ب.ظ

سلام دوستان امکانش هست این مقاله رو دانلود کنید؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

درخواست مقاله - reza_rouhi - 15 آبان ۱۳۹۳ ۰۵:۱۰ ب.ظ

(۱۵ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۱۷ ب.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  بودن یا نبودن نسخه الکترونیکی‌اش رو نمی‌دونم ولی کتابخونه‌ی آمازون فقط نسخه‌ی کاغذی‌اش رو برای فروش گذاشته!!
نمی‌دونم شاید جای دیگه‌ای باشه و بشه دانلودش کرد...
من این منابع رو می‌تونم دانلود کنم، یه نگاه به اسامی‌شون بندازید، هر کدوم رو خواستید بگید براتون دانلود کنم شاید تا پیدا کردن کتاب کارتون راه بیفته باهاش.

Design of a fractional order PID controller for an AVR using particle swarm optimization
Fractional-order PID controller optimization via improved electromagnetism-like algorithm
Performance analysis of fractional order fuzzy PID controllers applied to a robotic manipulator
Fractional Order PID Controller Based on Particle Swarm Optimization Implemented with FPGA
Performance comparison of optimal fractional order hybrid fuzzy PID controllers for handling oscillatory fractional order processes with dead time
An Algorithm for Stabilization of Fractional-Order Time Delay Systems Using Fractional-Order PID Controllers
Studies in Computational Intelligence] Intelligent Fractional Order Systems and Control Volume 438 || Enhancement of Fuzzy PID Controller with Fractional Calculus
Fractional order PID controller design for LFC in electric power systems using imperialist competitive algorithm
Design of Optimal Fractional-Order PID Controllers Using Particle Swarm Optimization Algorithm for Automatic Voltage Regulator (AVR) System
IEEE 2013 14th International Carpathian Control Conference (ICCC) - Rytro, Poland (2013.05.26-2013.05.29)] Proceedings of the 14th International Carpathian Control Conference (ICCC) - Comparison of variable fractional order PID controller for different types of variable order derivatives
Design of a fractional order PID controller for hydraulic turbine regulating system using chaotic non-dominated sorting genetic algorithm II
IEEE Proceedings of 2005 International Conference on Machine Learning and Cybernetics - Guangzhou, China (2005.08.21-2005.08.21)] 2005 International Conference on Machine Learning and Cybernetics - Optimization of fractional order PID controllers based on genetic algorithms
(۱۵ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۱۴ ق.ظ)reza_rouhi نوشته شده توسط:  
(14 آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۵۵ ب.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  من نتونستم این دو تا رو دانلود کنم!!

(۱۴ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۱۰ ب.ظ)reza_rouhi نوشته شده توسط:  این کتاب رو هم میشه دانلود کنید؟
نوشته نسخه کاغذی. یعنی بصورت Ebook وجود نداره؟
Fractional order PID controller: Tuning and its application

یعنی نسخه الکترونیکیش وجود نداره؟
به این کتاب خیلی نیاز دارم. از جای دیگه میشه گیر آورد؟
ممنونم. واقعاً نمیدونم چطوری تشکر کنم.
اگه بگم بیشتر این مقالات رو میخوام که پررویی محسوب میشه. Smile چون پایان نامه ام در این مورد هست باید بیشترشون رو بخونم. ولی در حال حاضر بخاطر اینکه وقتتون گرفته نشه این سه تا رو برام آپ کنید لطفاً :

سپاسگزارم

RE: درخواست مقاله - mohaddeseh70 - 15 آبان ۱۳۹۳ ۰۵:۳۹ ب.ظ

[attachment=17177]
(15 آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۵۶ ب.ظ)patrick نوشته شده توسط:  سلام دوستان امکانش هست این مقاله رو دانلود کنید؟

RE: درخواست مقاله - happy07 - 15 آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۳۵ ب.ظ

نه خواهش می‌کنم، بنده که کاری نمی‌کنم، داریم کار علمی می‌کنیم همه، دیگه هر جور می‌تونیم باید به هم کمک کنیم، شما هم هر کدوم از این‌ها رو که لازم دارید بفرمایید پرورویی نیست!! من یا دوستم محدثه هر کدوم بتونیم براتون آپلود می‌کنیم. این تاپیک برای همینه دیگه که کسی خدایی نکرده به خاطر عدم دسترسی به منابع خللی توی روند کار علمی‌اش وارد نشه، شما و سایر دوستان، بازم می‌گم تعارف نکنید و فقط به خوب انجام شدن کارتون فکر کنید.
[attachment=17181]
[attachment=17182]
[attachment=17183]
(۱۵ آبان ۱۳۹۳ ۰۵:۱۰ ب.ظ)reza_rouhi نوشته شده توسط:  ممنونم. واقعاً نمیدونم چطوری تشکر کنم.
اگه بگم بیشتر این مقالات رو میخوام که پررویی محسوب میشه. Smile چون پایان نامه ام در این مورد هست باید بیشترشون رو بخونم. ولی در حال حاضر بخاطر اینکه وقتتون گرفته نشه این سه تا رو برام آپ کنید لطفاً :

سپاسگزارم

جناب پاتریک (patrick) مقاله‌تون رو فرستاده بودم برای دانلود که جوابش دیر شد، الان اومدم ببینم لینک دانلودش برام اومده یا نه که دیدم محدثه جان زحمت آپلودش رو کشیدن.

درخواست مقاله - reza_rouhi - 15 آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۳۲ ب.ظ

ممنونم از شما
اگه امکان داره این سه تا رو هم دانلود کنید :

RE: درخواست مقاله - happy07 - 15 آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۱۷ ب.ظ

خواهش می‌کنم، بفرمایید خدمت شما
یکی شون اینجا آپ نمی‌شد، از لینک زیر دان بفرمایید.

[attachment=17185]
[attachment=17186]

(۱۵ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۳۲ ب.ظ)reza_rouhi نوشته شده توسط:  ممنونم از شما

درخواست مقاله - reza_rouhi - 15 آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۴۵ ب.ظ

(۱۵ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۱۷ ب.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  خواهش می‌کنم، بفرمایید خدمت شما
یکی شون اینجا آپ نمی‌شد، از لینک زیر دان بفرمایید.

[attachment=17185]
[attachment=17186]

(۱۵ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۳۲ ب.ظ)reza_rouhi نوشته شده توسط:  ممنونم از شما

ببخشید. ظاهراً اولی و دومی رو شبیه هم آب کردین!

RE: درخواست مقاله - happy07 - 16 آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۵۵ ق.ظ

این هم لینک سومی خدمت شما

(۱۵ آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۴۵ ب.ظ)reza_rouhi نوشته شده توسط:  دستتون درد نکنه
ببخشید. ظاهراً اولی و دومی رو شبیه هم آب کردین!

درخواست مقاله - sarabahar - 16 آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۴۹ ب.ظ

سلام
کسی مقاله درباره زنجیره های مارکوف و پیاده سازی آن داره؟
اگر داشتید بفرستید
ممنون

RE: درخواست مقاله - kimiagar - 16 آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۵۱ ب.ظ

سلام دوستان ، خسته نباشید.
من هم مثل خیلی های دیگه مشکل دانلود مقالاتم رو داشتم . اما با این دو سایتی ک ِ براتون می ذارم مدت زیادی هستش ک دیگه مشکلی ندارم .
با عضویت در این سایت ها می تونید روزانه تعداد محدودی مقاله به صورت رایگان دانلود کنید . برای رشته های کامپیوتر اکثر پایگاه ها رو پوشش می ده.

RE: درخواست مقاله - AmiriManesh - 16 آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۲۱ ب.ظ

(۱۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۵۱ ب.ظ)kimiagar نوشته شده توسط:  سلام دوستان ، خسته نباشید.
من هم مثل خیلی های دیگه مشکل دانلود مقالاتم رو داشتم . اما با این دو سایتی ک ِ براتون می ذارم مدت زیادی هستش ک دیگه مشکلی ندارم .
با عضویت در این سایت ها می تونید روزانه تعداد محدودی مقاله به صورت رایگان دانلود کنید . برای رشته های کامپیوتر اکثر پایگاه ها رو پوشش می ده.

سلام؛
من هم خواستم این سایتها رو معرفی کنم، ولی شما پیش دستی کردیدBig Grin
ولی این سایتها اجازه ی دانلود تمامی مقالات رو نمیدن. بعضی از مقالات رو جزو مقالات ویژه حساب میکنند و اونوقت مجبور به دادن هزینه هستید، که در این گونه موارد، بهترین جا برای درخواست مقاله، همین جاست!!Tongue

درخواست مقاله - reza_rouhi - 17 آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۲۵ ق.ظ

سلام به دوستان گرامی
این سه تا مقاله رو میشه دانلود کنید :

مرسی

RE: درخواست مقاله - mohaddeseh70 - 17 آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۲۳ ب.ظ

[attachment=17200][attachment=17199][attachment=17197][attachment=17198]
(17 آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۲۵ ق.ظ)reza_rouhi نوشته شده توسط:  سلام به دوستان گرامی
این سه تا مقاله رو میشه دانلود کنید :[attachment=17199]

مرسی

درخواست مقاله - solaris_cs - 17 آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۳۸ ب.ظ

با سلام
اگه لطف کنید این سه تا مقاله رو دانلود کنید ممنون میشم :