تالار گفتمان مانشت
درخواست مقاله - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶ ۱۷ ۱۸ ۱۹ ۲۰ ۲۱ ۲۲ ۲۳ ۲۴ ۲۵ ۲۶ ۲۷ ۲۸ ۲۹ ۳۰ ۳۱ ۳۲ ۳۳ ۳۴ ۳۵ ۳۶ ۳۷ ۳۸ ۳۹ ۴۰ ۴۱ ۴۲ ۴۳ ۴۴ ۴۵ ۴۶ ۴۷ ۴۸ ۴۹ ۵۰ ۵۱ ۵۲ ۵۳ ۵۴ ۵۵ ۵۶ ۵۷ ۵۸ ۵۹ ۶۰ ۶۱ ۶۲ ۶۳ ۶۴ ۶۵ ۶۶ ۶۷ ۶۸ ۶۹ ۷۰ ۷۱ ۷۲ ۷۳ ۷۴ ۷۵ ۷۶ ۷۷ ۷۸ ۷۹ ۸۰ ۸۱ ۸۲ ۸۳ ۸۴ ۸۵ ۸۶ ۸۷ ۸۸ ۸۹ ۹۰ ۹۱ ۹۲ ۹۳ ۹۴ ۹۵ ۹۶ ۹۷ ۹۸ ۹۹ ۱۰۰ ۱۰۱ ۱۰۲ ۱۰۳ ۱۰۴ ۱۰۵ ۱۰۶ ۱۰۷ ۱۰۸ ۱۰۹ ۱۱۰ ۱۱۱ ۱۱۲ ۱۱۳ ۱۱۴ ۱۱۵ ۱۱۶ ۱۱۷ ۱۱۸ ۱۱۹ ۱۲۰ ۱۲۱ ۱۲۲ ۱۲۳ ۱۲۴ ۱۲۵ ۱۲۶ ۱۲۷ ۱۲۸ ۱۲۹ ۱۳۰ ۱۳۱ ۱۳۲ ۱۳۳ ۱۳۴ ۱۳۵ ۱۳۶ ۱۳۷ ۱۳۸ ۱۳۹ ۱۴۰ ۱۴۱ ۱۴۲ ۱۴۳ ۱۴۴ ۱۴۵ ۱۴۶ ۱۴۷ ۱۴۸ ۱۴۹ ۱۵۰ ۱۵۱ ۱۵۲ ۱۵۳ ۱۵۴ ۱۵۵ ۱۵۶ ۱۵۷ ۱۵۸ ۱۵۹ ۱۶۰ ۱۶۱ ۱۶۲ ۱۶۳ ۱۶۴ ۱۶۵ ۱۶۶ ۱۶۷ ۱۶۸ ۱۶۹ ۱۷۰ ۱۷۱ ۱۷۲ ۱۷۳ ۱۷۴ ۱۷۵ ۱۷۶ ۱۷۷ ۱۷۸ ۱۷۹ ۱۸۰ ۱۸۱ ۱۸۲ ۱۸۳ ۱۸۴ ۱۸۵ ۱۸۶ ۱۸۷ ۱۸۸ ۱۸۹ ۱۹۰ ۱۹۱ ۱۹۲ ۱۹۳ ۱۹۴ ۱۹۵ ۱۹۶ ۱۹۷ ۱۹۸ ۱۹۹ ۲۰۰ ۲۰۱ ۲۰۲ ۲۰۳ ۲۰۴ ۲۰۵ ۲۰۶ ۲۰۷ ۲۰۸ ۲۰۹ ۲۱۰ ۲۱۱ ۲۱۲ ۲۱۳ ۲۱۴ ۲۱۵ ۲۱۶ ۲۱۷ ۲۱۸ ۲۱۹ ۲۲۰ ۲۲۱ ۲۲۲ ۲۲۳ ۲۲۴ ۲۲۵ ۲۲۶ ۲۲۷ ۲۲۸ ۲۲۹ ۲۳۰ ۲۳۱ ۲۳۲ ۲۳۳ ۲۳۴ ۲۳۵ ۲۳۶ ۲۳۷ ۲۳۸ ۲۳۹ ۲۴۰ ۲۴۱ ۲۴۲ ۲۴۳ ۲۴۴ ۲۴۵ ۲۴۶ ۲۴۷ ۲۴۸ ۲۴۹ ۲۵۰ ۲۵۱ ۲۵۲ ۲۵۳ ۲۵۴ ۲۵۵ ۲۵۶ ۲۵۷ ۲۵۸ ۲۵۹ ۲۶۰ ۲۶۱ ۲۶۲ ۲۶۳ ۲۶۴ ۲۶۵ ۲۶۶ ۲۶۷ ۲۶۸ ۲۶۹ ۲۷۰ ۲۷۱ ۲۷۲ ۲۷۳ ۲۷۴ ۲۷۵ ۲۷۶ ۲۷۷ ۲۷۸ ۲۷۹ ۲۸۰ ۲۸۱ ۲۸۲ ۲۸۳ ۲۸۴ ۲۸۵ ۲۸۶ ۲۸۷ ۲۸۸ ۲۸۹ ۲۹۰ ۲۹۱ ۲۹۲ ۲۹۳ ۲۹۴ ۲۹۵ ۲۹۶ ۲۹۷ ۲۹۸ ۲۹۹ ۳۰۰ ۳۰۱ ۳۰۲ ۳۰۳ ۳۰۴ ۳۰۵ ۳۰۶ ۳۰۷ ۳۰۸ ۳۰۹ ۳۱۰ ۳۱۱ ۳۱۲ ۳۱۳ ۳۱۴ ۳۱۵ ۳۱۶ ۳۱۷ ۳۱۸ ۳۱۹ ۳۲۰ ۳۲۱ ۳۲۲ ۳۲۳ ۳۲۴ ۳۲۵ ۳۲۶ ۳۲۷ ۳۲۸ ۳۲۹ ۳۳۰ ۳۳۱ ۳۳۲ ۳۳۳ ۳۳۴ ۳۳۵ ۳۳۶ ۳۳۷ ۳۳۸ ۳۳۹ ۳۴۰ ۳۴۱ ۳۴۲ ۳۴۳ ۳۴۴ ۳۴۵ ۳۴۶ ۳۴۷
RE: درخواست مقاله - Dark Knight - 02 خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۱۹ ب.ظ

+
Fuzzy Entropy Clustering

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

Tnx

RE: درخواست مقاله - انرژی مثبت - ۰۲ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۵۰ ب.ظ

(۰۲ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۱۹ ب.ظ)Dark Knight نوشته شده توسط:  +
Fuzzy Entropy Clustering

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

Tnx
بفرمایید

درخواست مقاله - baran91 - 02 خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۱۲ ب.ظ

سلام
میشه این مقالات رو برای من بگیرید
ممنون

RE: درخواست مقاله - ریحانه - ۰۲ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۰۷ ب.ظ

(۰۲ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۱۲ ب.ظ)baran91 نوشته شده توسط:  سلام
ممنون

اسم مقالاتتون رو هم بنویسید لطفا. لینکش مثل اینکه مشکل داره

درخواست مقاله - uniquegirl - 02 خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۵۵ ب.ظ

من یه سوال برام پیش اومد! اینجا چه مقاله هایی رو می گیرید؟! فقط خارجی ها مثلا از IEEE یا Science direct و...
چرا به مقاله های من اصلا توجه نشد؟! Sad حتی کسی بهم نگفت: مقالم رو نمیتونن بگیرن!
من که لینک مستقیمش رو هم گذاشته بودم. از سیویلیکا بود. اما... Sad
یعنی دانشگاه های ما توی سایتهایی مثل Science direct عضون، اما توی سیویلیکا نه؟! (دانشگاه خودمون هم همینطوریه! Sad)
ممنون!...

RE: درخواست مقاله - ریحانه - ۰۲ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۰۹ ب.ظ

(۰۲ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۵۵ ب.ظ)uniquegirl نوشته شده توسط:  من یه سوال برام پیش اومد! اینجا چه مقاله هایی رو می گیرید؟! فقط خارجی ها مثلا از IEEE یا Science direct و...

یعنی دانشگاه های ما توی سایتهایی مثل Science direct عضون، اما توی سیویلیکا نه؟! (دانشگاه خودمون هم همینطوریه! Sad)
ممنون!...

دوست عزیز، سیویلیکا فرق میکنه. IEEE و ... اگر بهش دسترسی وجود داشته باشه، بدون محدودیت میشه از مقالاتش دانلود کرد.

ولی سیویلیکا کارش اینطوریه که هر مقاله رو جداگانه باید خرید! اگر به لینک مقالاتی که گذاشتید نگاه کنید، میبینید که زیرش به صورت این عکسی هست که پیوست کردم.

دو راه داری:
۱/ توی سایت عضو بشی، هر مقاله رو بگیری. با قیمت کمتر از ۲۰۰۰ تومان.
۲/ بدون عضویت در سایت، هر مقاله ۲۰۰۰ تومان.

RE: درخواست مقاله - baran91 - 02 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۲۱ ب.ظ

(۰۲ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۰۷ ب.ظ)ریحانه نوشته شده توسط:  
(02 خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۱۲ ب.ظ)baran91 نوشته شده توسط:  سلام
ممنون
A Case Study on Tailoring Software Process for Characteristics Based on RUP

Tailoring RUP to Small Software Development Teams

اسامی رو در بالای مقاله نوشتم . ممنون

RE: درخواست مقاله - انرژی مثبت - ۰۲ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۳۳ ب.ظ

(۰۲ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۲۱ ب.ظ)baran91 نوشته شده توسط:  
(02 خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۰۷ ب.ظ)ریحانه نوشته شده توسط:  
ممنون

RE: درخواست مقاله - ریحانه - ۰۲ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۳۹ ب.ظ

(۰۲ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۲۱ ب.ظ)baran91 نوشته شده توسط:  
(02 خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۰۷ ب.ظ)ریحانه نوشته شده توسط:  
ممنون

توی ارسال اولیتون، اسامی نیومده بودSmile
بفرمایید

درخواست مقاله - narges_r - 03 خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۱۹ ق.ظ

لطفا این دو مقاله رو برام دانلود کنید

Algorithmic problems in power management

Motivation for Green computer, methods used in computer science program

RE: درخواست مقاله - ریحانه - ۰۳ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۲۷ ق.ظ

(۰۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۱۹ ق.ظ)narges_r نوشته شده توسط:  

RE: درخواست مقاله - انرژی مثبت - ۰۳ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۴۲ ق.ظ

(۰۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۱۹ ق.ظ)narges_r نوشته شده توسط:  لطفا این دو مقاله رو برام دانلود کنید

Algorithmic problems in power management

بفرمایید Smile

RE: درخواست مقاله - uniquegirl - 03 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۴۱ ب.ظ

(۰۲ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۰۹ ب.ظ)ریحانه نوشته شده توسط:  
(02 خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۵۵ ب.ظ)uniquegirl نوشته شده توسط:  من یه سوال برام پیش اومد! ...

دوست عزیز، سیویلیکا فرق میکنه. IEEE و ... اگر بهش دسترسی وجود داشته باشه، بدون محدودیت میشه از مقالاتش دانلود کرد.
...

ممنون
اقلا کاش دفه اول که درخواست رو گذاشتم، یکی پیدا میشد، همینو بهم میگفت!Undecided
به هر حال ممنون که توضیح دادینAngel

RE: درخواست مقاله - Dark Knight - 04 خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۱۲ ب.ظ

(۰۳ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۴۱ ب.ظ)uniquegirl نوشته شده توسط:  
(02 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۰۹ ب.ظ)ریحانه نوشته شده توسط:  
(02 خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۵۵ ب.ظ)uniquegirl نوشته شده توسط:  من یه سوال برام پیش اومد! ...
...
ممنون
اقلا کاش دفه اول که درخواست رو گذاشتم، یکی پیدا میشد، همینو بهم میگفت!Undecided
به هر حال ممنون که توضیح دادینAngel
دوستان دسترسی ندارن(بقول ریحانه خانم سیویلیکا فرق داره)! منم قبل شما درخواست مقاله ای از سیویلیکا داده بودم اما دوستان دسترسی نداشتن
ولی خب شما دسترسی پیدا کردید ندایی بدید! Smile
یا مثلا من الان این مقاله رو میخوام(سیویلیکا نیست): استفاده از الگوریتم خوشه بندی k-means فازی تراکمی درتعیین تعدادواقعی خوشه ها
ولی نمیدونم کسی بتونه پیدا کنه یا نه!؟

RE: درخواست مقاله - ریحانه - ۰۴ خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۲۱ ب.ظ

(۰۴ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۱۲ ب.ظ)Dark Knight نوشته شده توسط:  [quote='uniquegirl' pid='90882' dateline='1337760687']

یا مثلا من الان این مقاله رو میخوام(سیویلیکا نیست): استفاده از الگوریتم خوشه بندی k-means فازی تراکمی درتعیین تعدادواقعی خوشه ها
ولی نمیدونم کسی بتونه پیدا کنه یا نه!؟
[/color]

این لینک رو ببینید: