تالار گفتمان مانشت
نظر سنجی ... دوستان خواهش میکنم شرکت کنید - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
نظر سنجی ... دوستان خواهش میکنم شرکت کنید - mosaferkuchulu - 17 آذر ۱۳۹۰ ۰۳:۴۳ ب.ظ

من الان این و دیدم!وقتی رای دادم دیدم نه بابا!ملت چه پولدارن!!!Big Grin
کاش یه گزینه می ذاشتین واسه من: به ازای تمام پول کتاب تصویر امنیتی تایپ می کنم!Big Grin

RE: نظر سنجی ... دوستان خواهش میکنم شرکت کنید - Potential - 17 آذر ۱۳۹۰ ۰۴:۵۲ ب.ظ

آفرین به مسافر کوچولو ... به شما میگن یه فرد اقتصادی ... نویسنده‌ها کلی فکر میکنن و وقت میذارن کتاب مینویسن این همه پول درنمیارن...
من هم به نتیجه‌ی شما رسیدم که مانشتی‌ها پولدارن Big Grin ،

البته نظر هر کسی محترمه .... ممکنه فردی وقت کافی نداشته باشه یا اصلا از تایپ کردن خوشش نیاد و ...

راستی همین گزینه ۴‌، اون چیزی که شما گفتید رو در برداره ... دیگه گزینه‌ی اضافی نذاشتم.

RE: نظر سنجی ... دوستان خواهش میکنم شرکت کنید - mosaferkuchulu - 17 آذر ۱۳۹۰ ۰۵:۲۸ ب.ظ

(۱۷ آذر ۱۳۹۰ ۰۴:۵۲ ب.ظ)Potential نوشته شده توسط:  .... ممکنه فردی وقت کافی نداشته باشه یا اصلا از تایپ کردن خوشش نیاد و ...
این حوصله نداشتن‌ها وقت نداشتن‌ها از سر پولداریه!!Big GrinBig Grin
ما که بی پولیم هم وقتشو داریم هم حوصله شو!Big GrinTongue

نظر سنجی ... دوستان خواهش میکنم شرکت کنید - Bache Mosbat - 17 آذر ۱۳۹۰ ۰۵:۴۵ ب.ظ

آخه ۳ دلار چه ارزشی داره! برای این همه اعصاب خوردی!

RE: نظر سنجی ... دوستان خواهش میکنم شرکت کنید - Potential - 17 آذر ۱۳۹۰ ۰۶:۰۰ ب.ظ

(۱۷ آذر ۱۳۹۰ ۰۵:۴۵ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  آخه ۳ دلار چه ارزشی داره! برای این همه اعصاب خوردی!

درسته ... برای یه خرید و یه بار ارزش زیادی نداره ...

نظر سنجی ... دوستان خواهش میکنم شرکت کنید - maryami - 17 آذر ۱۳۹۰ ۰۶:۰۵ ب.ظ

منم فکر می کنم به ازای ۱۰ خط اذیت شدن چشمام و فشار اومدن به اعصابم تخفیف یک دلاری نمی ارزه

RE: نظر سنجی ... دوستان خواهش میکنم شرکت کنید - Potential - 17 آذر ۱۳۹۰ ۰۶:۲۳ ب.ظ

(۱۷ آذر ۱۳۹۰ ۰۶:۰۵ ب.ظ)maryami نوشته شده توسط:  منم فکر می کنم به ازای ۱۰ خط اذیت شدن چشمام و فشار اومدن به اعصابم تخفیف یک دلاری نمی ارزه

خیلی ممنون از نظرتون ... هر چی باشه شما جمع تحصیل کرده جامعه هستید و با کارهای خیلی آسون میتونید خیلی پول دربیارید ...

خیلی خوبه که دلیل تون رو هم میارید ...مرسیSmile

RE: نظر سنجی ... دوستان خواهش میکنم شرکت کنید - mosaferkuchulu - 17 آذر ۱۳۹۰ ۰۸:۳۲ ب.ظ

(۱۷ آذر ۱۳۹۰ ۰۵:۴۵ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  آخه ۳ دلار چه ارزشی داره! برای این همه اعصاب خوردی!

لذت هم داره ها!Big GrinBig Grin
کلا من از کپچا وارد کردن خوشم می اد!البته اگر خیلی ناخوانا نباشه!ولی وقتی اون ۳ تومن و می دی بستنی می خوری چقدر حال می ده!امخصوصا اگر زمستون باشه!!Tongue

RE: نظر سنجی ... دوستان خواهش میکنم شرکت کنید - Potential - 17 آذر ۱۳۹۰ ۰۹:۳۹ ب.ظ

"Far and away the best prize that life offers is the chance to work hard at work worth doing"
Theodore Roosevelt
Smile

RE: نظر سنجی ... دوستان خواهش میکنم شرکت کنید - nfe89 - 17 آذر ۱۳۹۰ ۱۱:۲۱ ب.ظ

مانشتی های مایه دار: دی

نظر سنجی ... دوستان خواهش میکنم شرکت کنید - Potential - 18 آذر ۱۳۹۰ ۱۰:۰۱ ق.ظ

our fingerprints don't fade from the lives we touch

anonymous

نظر سنجی ... دوستان خواهش میکنم شرکت کنید - Potential - 18 آذر ۱۳۹۰ ۰۶:۳۲ ب.ظ

هورااااا ... ۶۰ رای .... مرسی دوستان

"مهربانی تزیین لحظه هاست، برای مهربانی تان جوابی به جز دوست داشتن تان فعلا نیست"

RE: نظر سنجی ... دوستان خواهش میکنم شرکت کنید - Potential - 19 آذر ۱۳۹۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ

بچه‌ها ببخشید از کجا میشه فهمید روزانه چند نفر از سایت آمازون خرید میکنن؟ من اینترنت رو گشتم چیزی نیافتم ... !Huh

RE: نظر سنجی ... دوستان خواهش میکنم شرکت کنید - Potential - 20 آذر ۱۳۹۰ ۱۱:۴۷ ب.ظ

Smile.....