تالار گفتمان مانشت
دروس وضرایب دروس آزمون کارشناسی ارشدناپیوسته سال۱۳۹۱دانشگاه آزاد - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
دروس وضرایب دروس آزمون کارشناسی ارشدناپیوسته سال۱۳۹۱دانشگاه آزاد - aatwo - 09 آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۰۱ ق.ظ

جدول مواد امتحانی و ضرایب دروس آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۱ دانشگاه آزاد
[تصویر:  56414_1_1379097241.jpg]

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ضرایب دروس آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۱ دانشگاه آزاد - aryaee - 09 آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۴۴ ب.ظ

یعنی آمار و ساختمان داده حذف شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ضرایب دروس آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۱ دانشگاه آزاد - maryami - 09 آذر ۱۳۹۰ ۰۸:۵۵ ب.ظ

اینا چرا اینجوری می کنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Huh
ساختمان داده و مدار الکتریکی جزو نقاط قوتمه. روشون سرمایه گذاری کردم و مسلطم. حذف شده؟؟؟ شبکه رو چرا جزو دروس مشترک گذاشتن؟؟؟؟؟ Confused
اون از سراسری که یه مرحله ایش کردن فشارم میاد پایین. گردن درد می شم و..... اینم از آزاد. خیلی ناراحت شدم. همه این تغییرات به ضررمه خدایا Sad

ضرایب دروس آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۱ دانشگاه آزاد - arshad91 - 09 آذر ۱۳۹۰ ۱۰:۵۱ ب.ظ

مگه دفترچه اومده؟

RE: ضرایب دروس آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۱ دانشگاه آزاد - maryami - 09 آذر ۱۳۹۰ ۱۱:۲۶ ب.ظ

(۰۹ آذر ۱۳۹۰ ۱۰:۵۱ ب.ظ)arshad91 نوشته شده توسط:  مگه دفترچه اومده؟

نه دفترچه نیومده. گفته بودن امسال می خوان یه تغییراتی تو دروس و نحوه گزینش دانشجوها بدن و آذر ماه قرار بوده تغییرات دروس رو اعلام کنن که این کار رو کردن Sad

مواد و ضرایب دروس دانشگاه آزاد ۸ آذر اعلام شد.... - مازیار صفایی - ۱۰ آذر ۱۳۹۰ ۰۱:۴۸ ق.ظ

فایل اصلی رو می تونید در این لینک ببینید ولی من مهندسی کامپیوتر و آی تی و علوم کامپیوتر رو عکس گرفته الکی pdf دانلود نکنیدSleepy

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ضرایب دروس آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۱ دانشگاه آزاد - aatwo - 10 آذر ۱۳۹۰ ۰۲:۴۱ ق.ظ

به گفته سجادی جاغرق، نظام انتخاب رشته در کنکور کارشناسی ارشد سال ۹۱ دانشگاه آزاد اسلامی هیچ تغییری نکرده است.

RE: دروس وضرایب دروس آزمون کارشناسی ارشدناپیوسته سال۱۳۹۱دانشگاه آزاد - پری - ۱۰ آذر ۱۳۹۰ ۱۱:۰۰ ق.ظ

HuhHuhHuhHuhHuh
بچه‌ها حقیقت که نداره
چرا اینکارا رو میکنن

دروس وضرایب دروس آزمون کارشناسی ارشدناپیوسته سال۱۳۹۱دانشگاه آزاد - مازیار صفایی - ۱۰ آذر ۱۳۹۰ ۱۱:۴۰ ق.ظ

آمار هم نیست!
توی ریاضی آمار خوندنش راحتتره که نیست!

یکی نیست بگه آخه آمار بیشتر به کامپیوتر ربط داره یا ریاضی مهندسی؟!

مواد و ضرایب دروس دانشگاه آزاد ۸ آذر اعلام شد.... - انرژی مثبت - ۱۰ آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۳۸ ب.ظ

مثل این که یکی از دوستان زودتر از شما این کار رو کرده Tongue ولی بازم ممنون
من دو تا تاپیک رو در هم ادغام می کنم

مواد و ضرایب دروس دانشگاه آزاد ۸ آذر اعلام شد.... - diligent - 10 آذر ۱۳۹۰ ۰۲:۵۷ ب.ظ

بچه‌ها امسال دانشگاه آزاد کدوم شهر‌ها تجارت الکترونیک آورده؟؟

RE: مواد و ضرایب دروس دانشگاه آزاد ۸ آذر اعلام شد.... - popp - 10 آذر ۱۳۹۰ ۰۲:۵۸ ب.ظ

(۱۰ آذر ۱۳۹۰ ۰۲:۵۷ ب.ظ)nafiseh1366 نوشته شده توسط:  بچه‌ها امسال دانشگاه آزاد کدوم شهر‌ها تجارت الکترونیک آورده؟؟

چیه میخوای بری استاد بشی؟Big Grin

مواد و ضرایب دروس دانشگاه آزاد ۸ آذر اعلام شد.... - diligent - 10 آذر ۱۳۹۰ ۰۳:۰۲ ب.ظ

نه باباTongue فضولیم گل کرده خوب Big Grin

دروس وضرایب دروس آزمون کارشناسی ارشدناپیوسته سال۱۳۹۱دانشگاه آزاد - aatwo - 13 آذر ۱۳۹۰ ۱۱:۲۲ ب.ظ

کسی راجع به افزایش پذیرش خبر داره که هست یا نه!

دروس وضرایب دروس آزمون کارشناسی ارشدناپیوسته سال۱۳۹۱دانشگاه آزاد - maryami - 16 آذر ۱۳۹۰ ۰۵:۲۶ ب.ظ

چقدر بده این کارا رو می کنن. بعد از کنکور سراسری قرار بود فقط هوش باشه که برام جدید باشه چون منبعش با هوش سراسری فرق می کنه. حالا شبکه هم باید بخونم. چند سال پیش پاسش کردم. هیچی ازش یادم نیست. Huh
مدار الکتریکی و ساختمان داده رو هم باید ببوسم بذارم کنار. حییییییییییفه. بلدمشون. چقدر ما رو اذیت می کنن. صدامونم به هیچ جا نمی رسه. Sad