تالار گفتمان مانشت
مشکل با خوندن مدار الکتریکی - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴
مشکل با خوندن مدار الکتریکی - Xilinx - 08 آذر ۱۳۹۰ ۰۱:۰۵ ب.ظ

سلام
بچه‌ها من با این درس خیلی مشکل دارم اصلا از دستم در رفته دیگه نمیخونمش.دوست ندارم حذف بشه چون توی کنکور کلی واسش وقت داریم.کسی از بچه هایی که امسال آزمون میده نیست منو راهنمایی کنه ؟ از روی چی میخونید ؟!

مشکل با خوندن مدار - mr_azad - 08 آذر ۱۳۹۰ ۰۵:۲۸ ب.ظ

منم همینطور. کتاب پوران رو دارم ولی خیلی برام سخته

مشکل با خوندن مدار - Xilinx - 08 آذر ۱۳۹۰ ۰۷:۴۴ ب.ظ

کتاب پوران که همون کتاب جبه دار و پارسه رو میکس کرده.کتاب پارسه هم فصل مدارهای مرتبه اول رو هرچی از روش خوندم نتونستم مسئله حل کنم.

مشکل با خوندن مدار - rezatotti - 08 آذر ۱۳۹۰ ۰۸:۴۲ ب.ظ

منم دقیقا مشکلم همینه .دروس تخصصی هوش رو تو پارسه میانگین ۴۰ زدم و همیشه وقت زیاد میارم و می دونم با حذف مدار ضرر می کنم .فصل یک و دو پارسه رو متوجه شدم ولی بقیش برام سنگین بود و دیگه ادامه ندادم . احساس می کنم زیاد کنکوری نیست!
پوران یه کتاب چاپ جدید زده مخصوص کامپیوتر بر خلاف کتاب قبلی که دو جلدی بود کسی نظری راجب این کتاب داره؟

مشکل با خوندن مدار - mat - 08 آذر ۱۳۹۰ ۰۹:۰۱ ب.ظ

من از جزوه کهن میخونم ...خوب پیش میره چون هر مبحثی که شروع میکنه بعدش چند تا مثال میزنه و زیاد طول نمیده وبدیهیات رو توضیح نمیده فکر کنم برای کسایی که مدار رو تو دانشگاه داشتن خوب باشه...
پارسه هم که اصلا جالب نبود به نظر من ...راستی کهن کتاب مدار الکتریکی مدرسان شریف برای کاردانی به کارشناسی رو معرفی کرد اون رو هم دیدم ....هم روون توضیح داده هم پر از مثال بود ...

مشکل با خوندن مدار - Xilinx - 08 آذر ۱۳۹۰ ۰۹:۰۸ ب.ظ

(۰۸ آذر ۱۳۹۰ ۰۹:۰۱ ب.ظ)mat نوشته شده توسط:  من از جزوه کهن میخونم ...خوب پیش میره چون هر مبحثی که شروع میکنه بعدش چند تا مثال میزنه و زیاد طول نمیده وبدیهیات رو توضیح نمیده فکر کنم برای کسایی که مدار رو تو دانشگاه داشتن خوب باشه...
پارسه هم که اصلا جالب نبود به نظر من ...راستی کهن کتاب مدار الکتریکی مدرسان شریف برای کاردانی به کارشناسی رو معرفی کرد اون رو هم دیدم ....هم روون توضیح داده هم پر از مثال بود ...
خیلی دنبال جزوه‌ی کهن بودم گیر نیووردمSad

RE: مشکل با خوندن مدار - mat - 08 آذر ۱۳۹۰ ۰۹:۵۸ ب.ظ

(۰۸ آذر ۱۳۹۰ ۰۹:۰۸ ب.ظ)mthsh نوشته شده توسط:  
(08 آذر ۱۳۹۰ ۰۹:۰۱ ب.ظ)mat نوشته شده توسط:  من از جزوه کهن میخونم ...خوب پیش میره چون هر مبحثی که شروع میکنه بعدش چند تا مثال میزنه و زیاد طول نمیده وبدیهیات رو توضیح نمیده فکر کنم برای کسایی که مدار رو تو دانشگاه داشتن خوب باشه...

جزوه اش مگه تو سایت نبود؟از بچه های که تابستون باهاش کلاس داشتن کسی اینجا نیست؟؟؟
من الان میرم اخرای اذر اگر اگر اگر خوب پیش بره تموم میکنه ...باز اگر میبینید دیر نیست بگید که هروقت تموم شد براتون اپ کنم...
بازم پیشنهاد میکنم کاردانی مدرسان رو اگر تونستید بگیرید به نظرم کارتون رو راه میندازه...

مشکل با خوندن مدار الکتریکی - *farnaz* - 09 آذر ۱۳۹۰ ۰۱:۴۱ ق.ظ

واسه منم پارسه هم وقت گیره هم مطالبش تو ذهنم نمی مونه، پوران و مدرسانو نخوندم ولی یکی از دوستام ارشد الکترونیک می خواست بده و کتاب مدرسان کاردانی به کارشناسی رو خیلی توصیه می کرد
بچه هایی که تو مدار موفق بودن لطفا نظر بدن

RE: مشکل با خوندن مدار - rend4rend - 09 آذر ۱۳۹۰ ۰۳:۴۵ ق.ظ

(۰۸ آذر ۱۳۹۰ ۰۹:۵۸ ب.ظ)mat نوشته شده توسط:  
(08 آذر ۱۳۹۰ ۰۹:۰۸ ب.ظ)mthsh نوشته شده توسط:  
(08 آذر ۱۳۹۰ ۰۹:۰۱ ب.ظ)mat نوشته شده توسط:  من از جزوه کهن میخونم ...خوب پیش میره چون هر مبحثی که شروع میکنه بعدش چند تا مثال میزنه و زیاد طول نمیده وبدیهیات رو توضیح نمیده فکر کنم برای کسایی که مدار رو تو دانشگاه داشتن خوب باشه...

جزوه اش مگه تو سایت نبود؟از بچه های که تابستون باهاش کلاس داشتن کسی اینجا نیست؟؟؟
من الان میرم اخرای اذر اگر اگر اگر خوب پیش بره تموم میکنه ...باز اگر میبینید دیر نیست بگید که هروقت تموم شد براتون اپ کنم...
بازم پیشنهاد میکنم کاردانی مدرسان رو اگر تونستید بگیرید به نظرم کارتون رو راه میندازه...

واسه بار دومه تایپ میکنم اگه نپره!
آقا منم با این کتاب پوران مشکل دارم. شده مثل کتاب گسسته ش که کل فرمولای عالم بشریتو جمع کرده بعد ملت میگن کتابش کامله! آخه منم میگم کامله ولی مرد میخواد کتابو کامل بخونه و بعدش فراموشش نشه! Dodgy
آقا بیزحمت شما زحمت آپشو بکش؛ من پیشنهاد میدم شما که میخوای زحمت بکشی نصفشو الان آپ کن مابقیشو آخر آذر. اینطوری چند تا مزیتم داره...
خوب بیان مزیتاش واسه بعد!

مشکل با خوندن مدار الکتریکی - مازیار صفایی - ۰۹ آذر ۱۳۹۰ ۰۹:۵۹ ق.ظ

می خواین مدار یاد بگیرید فقط و فقط کتاب دکتر عابدی استاد امیرکبیر
من با اینکه گرایشم نرم افزاره و ترم ۳ مدار پاس کردم ولی سر جلسه مدار الکتریکی می فهمم سوال چیه و چطوری باید حل بشه.
شاید به جواب نهایی نرسم جون براشون وقت نمی ذارم
کتابهاشون یکم قطور هست ولی اگه فقط مثالهاشو بخونید مطمئن باشید می تونید به همه سوالات پاسخ بدید.....

ایشان در نزد دانشجویان برق نیز بسیار محبوب هستند....

RE: مشکل با خوندن مدار الکتریکی - مازیار صفایی - ۰۹ آذر ۱۳۹۰ ۱۱:۱۵ ق.ظ

(۰۹ آذر ۱۳۹۰ ۱۰:۳۸ ق.ظ)mthsh نوشته شده توسط:  
(09 آذر ۱۳۹۰ ۰۹:۵۹ ق.ظ)باد نوشته شده توسط:  می خواین مدار یاد بگیرید فقط و فقط کتاب دکتر عابدی استاد امیرکبیر
من با اینکه گرایشم نرم افزاره و ترم ۳ مدار پاس کردم ولی سر جلسه مدار الکتریکی می فهمم سوال چیه و چطوری باید حل بشه.
کتابهاشون یکم قطور هست ولی اگه فقط مثالهاشو بخونید مطمئن باشید می تونید به همه سوالات پاسخ بدید.....

مهندس نیکوبین هم خیلی محبوب هستن‌!
من آقای عابدی رو از همون ترم ۳ که مدار داشتم میشناختم.چون فامیل استاد خودمم هم عابدی بود Big Grin
اگه جزوشو دارین آپلود کنید.استفاده کنیم.من سرچ کردم فقط نمونه سوالاشون بود !
نه. من ازشون جزوه ای ندارم. فقط کتابشونو خوندم. ۳ جلدشو.... اونقدر خوب درس داده که آدم رغبت می کنه ۳ جلدشو بخونه

آدرس جلد اول:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

آدرس جلد دوم:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مشکل با خوندن مدار الکتریکی - mat - 09 آذر ۱۳۹۰ ۰۱:۰۶ ب.ظ

جزوه رو باید از دوستان قرض بگیرم چون خودم کامل نمی نویسم...برای همین نمیتونم خورد خورد اپ کنم شرمنده ...
برای همین گفتم میره اخر اذر ...
در هر صورت چشم هروقت به دستم رسید براتون میذارم که شمام استفاده کنید ...Blush

مشکل با خوندن مدار الکتریکی - Xilinx - 09 آذر ۱۳۹۰ ۰۱:۳۹ ب.ظ

(۰۹ آذر ۱۳۹۰ ۱۱:۱۵ ق.ظ)باد نوشته شده توسط:  
(09 آذر ۱۳۹۰ ۱۰:۳۸ ق.ظ)mthsh نوشته شده توسط:  
(09 آذر ۱۳۹۰ ۰۹:۵۹ ق.ظ)باد نوشته شده توسط:  می خواین مدار یاد بگیرید فقط و فقط کتاب دکتر عابدی استاد امیرکبیر

مهندس نیکوبین هم خیلی محبوب هستن‌!
من آقای عابدی رو از همون ترم ۳ که مدار داشتم میشناختم.چون فامیل استاد خودمم هم عابدی بود Big Grin
اگه جزوشو دارین آپلود کنید.استفاده کنیم.من سرچ کردم فقط نمونه سوالاشون بود !
نه. من ازشون جزوه ای ندارم. فقط کتابشونو خوندم. ۳ جلدشو.... اونقدر خوب درس داده که آدم رغبت می کنه ۳ جلدشو بخونه

آدرس جلد اول:

آدرس جلد دوم:
مگه چند جلده ؟ اینا که دو جلد بیشتر نیست !
مشکل فقط توی جلد ۱ه.اونم نیمه‌ی دومش.بقیش خوبه

مشکل با خوندن مدار الکتریکی - *farnaz* - 11 آذر ۱۳۹۰ ۰۸:۳۳ ب.ظ

اگه میشه جزوه استاد کهن رو کم کم اپلود کنید

RE: مشکل با خوندن مدار الکتریکی - mat - 11 آذر ۱۳۹۰ ۱۰:۴۳ ب.ظ

(۱۱ آذر ۱۳۹۰ ۰۸:۳۳ ب.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  اگه میشه جزوه استاد کهن رو کم کم اپلود کنید

باشه دوست عزیز ...شاید روالی پیش بیاد که بتونم ولی قولی نمیدم...من سعی خودمو میکنم عزیزم