تالار گفتمان مانشت
طراحی سیستم های مطمئن - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳
طراحی سیستم های مطمئن - strongxxx - 05 آذر ۱۳۹۰ ۱۰:۲۶ ق.ظ

سلام
لطفا اگه کسی از دوستان جزوه‌، کتاب‌، مقاله و... در مورد طراحی سیستم های تحمل پذیر خطا داره بذاره اینجا . مرسی از لطفتون

RE: طراحی سیستم های مطمئن - انرژی مثبت - ۰۵ آذر ۱۳۹۰ ۱۰:۵۶ ق.ظ

در مورد مقاله به نظرم بهتره حوزه تون رو به صورت جزئی‌تر بیان کنید چون در تحمل پذیری اشکال در بسیاری از سیستم های کامپیوتری از پردازنده‌ها تا سیستم های نهفته و بی درنگ و شبکه و .. وجود داره.البته اگه منظورتون مقاله ای هست که کلیات رو بیان کنه یا survey باشجنبه اش فرق می کنه.

واسه کتاب هم می تونید به سایت gigapedia نگاهی بندازید.من یه کتاب و چند تا مقاله رو واستون میذارم ولی باز هم به زمینه کاری بستگی داره

RE: طراحی سیستم های مطمئن - strongxxx - 05 آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۲۶ ب.ظ

خیلی ممنون دوست عزیز
در مورد تحمل خطا در شبکه های حسگر بی سیم مقاله یا مطلب خاصی دارین

RE: طراحی سیستم های مطمئن - zari-omidi - 10 دى ۱۳۹۰ ۰۴:۲۳ ب.ظ

سلام ممنون از راهنمایی هاتون اگر ممکنه و فایلی در خصوص سیستم های مطمئن به زبان فارسی دارید و یا ترجمه کتاب و یا حل تمرین هایی از مسائل این کتاب ممنون میشم

طراحی سیستم های مطمئن - -Ali- - 10 دى ۱۳۹۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ

تو لینک پایین می تونید پاورپوینت‌ها درس "سیستم های مطمئن" دکتر دهقان رو دانلود کنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: طراحی سیستم های مطمئن - bahremand.ni - 22 فروردین ۱۳۹۱ ۰۳:۴۷ ق.ظ

(۱۰ دى ۱۳۹۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ)-Ali- نوشته شده توسط:  تو لینک پایین می تونید پاورپوینت‌ها درس "سیستم های مطمئن" دکتر دهقان رو دانلود کنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

لینکی که شما اینجا گذاشتین تغییر کرده و ایشون ظاهرا لکچرهای درس فالتشون رو برداشتن. میشه اگه خودتون اون فایل ها رو دارین برامون شیر کنین.

سوال برای vlsiپیشرفته و طراحی سیستم های مطمئن - m2m3m92 - 25 فروردین ۱۳۹۱ ۰۴:۵۹ ب.ظ

سلام دوستان چندتا ژورنال خوب و معتبر برای پیداکردن مقاله در رابطه با vlsiپیشرفته وطراحی سیستم های مطمئن شدیدا نیاز دارم و واقعا ممنون می شم کمکم کنید
پیشاپیش بسیار سپاسگزارمHeartHeart

طراحی سیستم های مطمئن - m2m3m92 - 25 فروردین ۱۳۹۱ ۰۷:۳۱ ب.ظ

سلام
من دنبال مقاله ای برای درس طراحی سیستم های مطمئن هستم که بتوانم شبیه سازی ان را هم انجام دهم اگر کسی سراغ دارد لطفا معرفی کند ، همچنین مقاله باید برای از سال ۲۰۰۸ به بعد باشد
با تشکر

آشنایی با طراحی سیستمهای مطمئن - strongxxx - 03 تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۵ ب.ظ

فایل زیر مربوط به بررسی سیستم های مطمئن هست که توسط آقای مهدی حیدری تهیه شده است.
اکثر مباحث رو به طور ساده توضیح دادن

RE: طراحی سیستم های مطمئن - strongxxx - 18 تیر ۱۳۹۱ ۰۴:۱۹ ب.ظ

برای دوستانی که دنبال اسلایدهای درس سیستم مطمئن دکتر مهدی دهقان می گشتن

RE: طراحی سیستم های مطمئن - Dark Knight - 28 تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۳۰ ب.ظ

طراحی سیستم های مطمئن مربوط با رشته ی سخت افزار هستش؟
یا طراحی نرم افزارهای مطمئن فرق داره اره؟

طراحی سیستم های مطمئن - strongxxx - 31 تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۱۹ ق.ظ

خیلی از سرفصل هاشون مثل هم هستن
طراحی سیستم مطمئن به مبحث تحمل پذیری خطا در سیستم ها به صورت کلی می پردازه
در حالیکه طراحی نرم افزار مطمئن پس از بررسی مبانی طراحی سیستم های مطمئن
تحمل پذیری خطا را در نرم افزار بررسی می کند

نمونه سوال [/php]طراحی سیستم های مطمئن - dayana - 26 مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۲۰ ق.ظ

(۰۳ تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۵ ب.ظ)strongxxx نوشته شده توسط:  شکلک ها

سلام به همه من تازه عضو شدم . لطفا اگه کسی نمونه سوال از دکتر مهدی فاضلی داره یا حل تمرین فصل ۲ کورن رو واسم ارسال کنه ممنونم

طراحی سیستم های مطمئن - davidjones - 14 مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۴۹ ب.ظ

مباحث پیشرفته در طراحی سیستمهای مطمئن کسی اطلاعات ازش داره؟

کسی جزوه برایش یا برای درس آزمون پذیری و طراحی آزمون پذیری دارد؟

جزوه خادم زاده برای درس طراحی سیسمتهای مطمئن ؟

ممنون از شما

طراحی سیستم های مطمئن - effat68 - 09 آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۰ ق.ظ

با سلام و خسته نباشید
من دنبال مطلب راجبه "تحمل پذیری خطا در تست نرم افزار" می گردد، کسی می تونه کمکم کنه
ممنون