تالار گفتمان مانشت
رتبه ۱ انتخاب آی تی یا نرم - نسخه‌ی قابل چاپ

رتبه ۱ انتخاب آی تی یا نرم - mammad_asir - 04 آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۱۵ ب.ظ

با سلام
اگه شما تو گرایش شبکه و نرم رتبه یک بیارید کدوم رو میرید؟
من رتبه اوردن و راحتی قبول شدن برام مسئله نیست و به شبکه علاقه دارم و لی فعلا چیزی نمیدونم؟
اصلا تو ارشد شبکه تو دانشگاههای بزرگ بحث کامپیوتری است یا مخابراتی شنیدم تو شریف شبکه تو دانشکده برق است اره؟ کلا خواستم مباحث ارشد بیشتر برام باز بشه.البته تحقیقاتی دشتم ولی ما که این دانشگاهها رو از نزدیکم ندیدیم.
منتظر راهنماییم

RE: رتبه ۱ انتخاب آی تی یا نرم - yarandish - 04 آذر ۱۳۹۰ ۰۷:۲۰ ب.ظ

من میرم IT ،چون علاقه دارم

رتبه ۱ انتخاب آی تی یا نرم - mosaferkuchulu - 04 آذر ۱۳۹۰ ۰۸:۵۴ ب.ظ

به نظر من کاملا به علاقه بستگی داره!من می رم شبکه!من و بکشن نمی رم نرم افزار چون از نرم متنفرم!ممکنه یکی هم بگه اگر من و بکشین ای تی نمی رم!
به هر حال به علاقتون توجه کنین!

رتبه ۱ انتخاب آی تی یا نرم - mammad_asir - 05 آذر ۱۳۹۰ ۱۰:۳۴ ق.ظ

از جواب همتون متشکرم
من بیان کردم علاقه من کارهای شبکه ای است حالا زیاد تو این مسئله وارد نیستم که بخوام در مورد یک قسمت خاص از شبکه نظر بدم.
حالا سوالم رو اینطور میگم که اگه به شبکه علاقه داشته باشم خود گرایش شبکه بهتره یا نرم . اخه من شنیدم گرایش شبکه تو دانشگاههای مختلف فرق میکنه و شاید وارد بحث مثلا مخابراتی بشن که من زیاد علاقه ندارم ؟ و اینکه با رتبه یک کدوم دانشگاه بهتره برای این گرایش من شریف رو دوست دارم ولی میگن شریف در این گرایش جنبه مخابراتی به قضیه داده‌! و اینکه مخصوصا از کسانی که میخوان انتخاب کنن و یا کسانی در مقطع ارشد در این گرایش‌ها یا در این دانشگاهها درس میخونن لطفا کمک کنن
متشکر