تالار گفتمان مانشت
تناقض یا اشتباه ؟! - نسخه‌ی قابل چاپ

تناقض یا اشتباه ؟! - Xilinx - 28 آبان ۱۳۹۰ ۱۰:۳۶ ب.ظ

سلام !

من یه مشکل ذهنی پیدا کردم Big Grin

میگم مگر هر هفته ۷ روز نیست ؟! حالا اگه ما روزی ۱۰ ساعت درس بخونیم میشه ۷۰ ساعت در هفته و اگه ضربدر ۴ کنیم میشه ۲۸۰ ساعت در ماه.
حالا اگه یه ماه رو ۳۰ روز در نظر بگیریم برای روزی ۱۰ ساعت درس‌، میشه ۳۰۰ ساعت در ماه Big GrinBig Grin
زرشک ک ک پس ۲ روز دیگه توی محاسبه‌ی اول کجاست نکنه ۳۰۰=۲۸۰ بوده Big GrinBig Grin

تازه اگه ماه ۳۱ روز بود میشد ۳۱۰ ساعت Big Grin

یکی این مشکل منو حل کنه لطفا !!!

تناقض یا اشتباه ؟! - pos - 28 آبان ۱۳۹۰ ۱۰:۴۰ ب.ظ

به این میگن آخر عاقبت روزی ۱۰ ساعت درس خواندن Big Grin

تناقض یا اشتباه ؟! - انرژی مثبت - ۲۸ آبان ۱۳۹۰ ۱۰:۵۶ ب.ظ

خیلی درس خوندید یه کم داغ کردید Big Grin
وقتی ۷ روز هغته و ۴ هفته در ماه در نظر می گیرید که می شه ۲۸ روز نه ۳۰ روزBig Grin
یه کم استراحت کنید بد نیستSmile
من نفهمیدم این چه ربطی به مشاوره ارشد داره !!!!!!!!! منتقلش می کنم ولی فکر کنم باید ببندیمش Smile

تناقض یا اشتباه ؟! - mamat - 28 آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۱۵ ب.ظ

میبینی من که درس نمیخونم همچین مشکلی هم پیدا نکردمBig GrinBig GrinBig Grin
واسه همینه که درس نمیخونم دیگه چون اگه من داغ کنم کارم از این حرفا میگذره و دیگه احتمالا تو محاسبه ساده ترین چیزها مشکل پیدا میکردمBig Grin

ولی اشکال نداره فکر کنم درس محاسباتو بیشتر میخونی از همینه، یکم بری احتمالات بخونی یا گسسته وضعت بهتر میشهBig Grin

تناقض یا اشتباه ؟! - Xilinx - 28 آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۴۲ ب.ظ

ها‌ها ها‌ها

آره درست میگید زیاد درس خوندم هفته‌ی پیش یه روز ۱۱/۵ ساعت مفید خوندم Big Grin

ولی باور کنید جمعه همش استراحت کردم و فقط ۱ ساعت سیستم عامل خوندم !!!

نقل قول: لی اشکال نداره فکر کنم درس محاسباتو بیشتر میخونی از همینه، یکم بری احتمالات بخونی یا گسسته وضعت بهتر میشه

نه اتفاقا از ریاضی‌ها همیشه گسسته رو به آزمون می رسونم .آمار و مهندسی هیچ وقت تا الان نرسیده و محاسبات اینقد واسم آسونه که همیشه دست کمش میگیرم و میذارمش واسه چند روز آخر‌، آخرشم نمیخونمBig Grin

نقل قول: وقتی ۷ روز هغته و ۴ هفته در ماه در نظر می گیرید که می شه ۲۸ روز نه ۳۰ روز

من از بچگی تا الان به نکته دقت نکرده بودم Big Grin فکر میکردم ۱ ماه ۴ هفتست Big Grin
هی‌ی ی‌ی

هفته‌ی پیش کلا ۴۲/۵ ساعت درس خوندم .تازه مشاورم میگه باید ۴۸ ساعت بخونی.فکر کنم اگه به حرفش گوش بدم یه تاپیک توی نظریه بزنم که چپ و راستمم یادم رفته Big GrinBig Grin

RE: تناقض یا اشتباه ؟! - Bache Mosbat - 30 آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۰۴ ق.ظ

(۲۸ آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۴۲ ب.ظ)mthsh نوشته شده توسط:  من از بچگی تا الان به نکته دقت نکرده بودم Big Grin فکر میکردم ۱ ماه ۴ هفتست Big Grin
هی‌ی ی‌ی

!!!!!!!!!!!!!!!! Big Grin

تناقض یا اشتباه ؟! - انرژی مثبت - ۳۰ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۴۹ ق.ظ

از نظر هفته خوب ۴ هفته نمی تونه بیشتر بشه ولی مثل این که اون دو یا سه روز اضافش رو در نظر نگرفتید !!!!

تناقض یا اشتباه ؟! - ملیکا - ۰۱ آذر ۱۳۹۰ ۱۲:۵۸ ق.ظ

از دست این کنکور ارشد‌، ببین جوونای مردم رو به چه روزی می اندازه !!!

تناقض یا اشتباه ؟! - Xilinx - 01 آذر ۱۳۹۰ ۰۷:۲۳ ب.ظ

نقل قول: !!!!!!!!!!!!!!!! Big Grin

ای بابا خب پیش میاد دیگه شما خودتون تا حالا قاطی نکردید مگه Big GrinTongue

نقل قول: از نظر هفته خوب ۴ هفته نمی تونه بیشتر بشه ولی مثل این که اون دو یا سه روز اضافش رو در نظر نگرفتید !!!!

جدی میگید ؟ TongueBig Grin
نقل قول: از دست این کنکور ارشد‌، ببین جوونای مردم رو به چه روزی می اندازه !!!

واقعا !

تناقض یا اشتباه ؟! - mosaferkuchulu - 03 آذر ۱۳۹۰ ۰۷:۱۳ ب.ظ

واییییی خدا شادتون کنه!مردم از خنده!Big Grin