تالار گفتمان مانشت
پول و سایت سنجش - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
پول و سایت سنجش - mosaferkuchulu - 21 آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۳۳ ب.ظ

سلام
بچه‌ها من یه بار واسه ارشد ثبت نام کردم تا اون جایی که بانک کد رهگیری می ده رو رفتن،تایید نهایی مونده بود دستم رفت رو دکمه‌ی بک!طبق اون چیزی که نوشته نباید که ازم پول کم می کرد!اما امروز که رفتم بانک کم کرده!حالا راهی واسه بر گردوندنش هست؟HuhHuhHuh

RE: پول و سایت سنجش - Fardad-A - 21 آبان ۱۳۹۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ

(۲۱ آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۳۳ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  سلام
بچه‌ها من یه بار واسه ارشد ثبت نام کردم تا اون جایی که بانک کد رهگیری می ده رو رفتن،تایید نهایی مونده بود دستم رفت رو دکمه‌ی بک!طبق اون چیزی که نوشته نباید که ازم پول کم می کرد!اما امروز که رفتم بانک کم کرده!حالا راهی واسه بر گردوندنش هست؟HuhHuhHuh
واسه دوستانی که این جور سوالات را بطرق مختلف میپرسند اگه کد رهگیری نگرفته‌اید با بانک تون یعنی بخش انفورماتیک مرکزیش تماس بگیرید. اگه کمتر از یک روز باشه راحت‌تر برمیگردونند.البته کار ساده ای نیست برگردوندنش چون طبق قانین جاری وقتی پول بحساب کسی میریزید یا حواله میکنید بدون اجازه ذینفع نمیتونید برگردونید.!!
اگه کد رهگیری گرفته‌اید که دیگه هیچ. ولی اگه نگرفتید به بانک بگید اینترنت وسط کار قطع شد.(بدآموزی)
البته من یک گاهی که در حین انتقال وجه ،پرداخت قبض و اینجور چیزا ،اینترنت قطع شده یا مشکلی پیش اومده و خود بانک فرداش پول را برگردونده، گاهی هم برنگردونده.

پول و سایت سنجش - mosaferkuchulu - 21 آبان ۱۳۹۰ ۰۴:۵۰ ب.ظ

بخش انفورماتیک مرکزیش دقیقا یعنی کجاش؟
من کد رهگیری نگرفتم!امروز هم ثبت نام نکردم!سه شنبه ثبت نام کردم اما فکر نمی کردم کم شده باشه اما امروز که چک کردم دیدم کم شده!
بعد منظور تز بانک همون بانکی هست که از طریق درگاهش ثبت نام کردیم یا بانکب کارتم مال اونجاست؟

پول و سایت سنجش - fatima1537 - 21 آبان ۱۳۹۰ ۰۸:۲۱ ب.ظ

(۲۱ آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۳۳ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  سلام
منظورتون از کد رهگیری چیه؟یعنی همون شماره کارت و شماره رمز؟
چون اگر کارت را خریدید و توی مراحل ثبت نام وارد شدید‌، و فقط مانده بود که کد رهگیری بگیرید‌، این مسئله ربطی به بانک نداره و میتونید با همون شماره کارت و رمز دوباره ثبت نام انجام بدید ولی اگر منظورتون شماره های رو کارت هست(کارتی که اینترنتی خریدید) باید اول با بانکی که از طریق درگاه اون وارد شدید اقدام کنید (پارسیان یا سامان) و اونها بهتون میگن چکار کنید . شماره تلفن هاشون هم توی همون صفحه های خرید کارت هست
برای من این مشکل پیش اومده و تماس گرفتم گفتند باید شماره سفارش رو داشته باشم.من هم که saveنکرده بودم . نهایتا با دادن شماره کارت و شماره حساب و تاریخ و ساعتی که خرید اینترنتی کرده بودم مشکل حل شد

پول و سایت سنجش - mosaferkuchulu - 21 آبان ۱۳۹۰ ۰۸:۴۷ ب.ظ

منم شماره سفارش ندارم
من تا اون مرحله ای که شماره کارت و اینا رو می دی رفتم.اون قسمتش هم که رسید تراکنش و شماره خرید می ده رو دیدم !اومدم سیوش کنم اما دستم رفت رو بک!امروز زنگ زدم اما ساعت ۱:۳۰ بود برنداشتن!حدود سه دقیقه داشت فقط واسم آهنگ پخش می کرد!فکر کنم می خواستن آرامش بهم برگردهBig Grin
به هر حال ممنون!فردا باز زنگ می زنم!امیدوارم درست شه!اگرم نشد که رفته تو جیب سنجش در راه علم و دانشگاه خرج شه دیگه!!(حرومشون)Big Grin

پول و سایت سنجش - هاتف - ۲۱ آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۰۶ ب.ظ

(۲۱ آبان ۱۳۹۰ ۰۸:۴۷ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  در راه علم و دانشگاه خرج شه دیگه!!(حرومشون) Big Grin
نه به این علم و دانش، نه به این حرومشون Big Grin
بابا عیب نداره، شاید با ۱۴ هزار تومان شما، بجای کلوچه ۵۰ تومانی، یه تی تاب بدند بما Big Grin ها؟

RE: پول و سایت سنجش - mosaferkuchulu - 22 آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۰۸ ق.ظ

(۲۱ آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۰۶ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  
(21 آبان ۱۳۹۰ ۰۸:۴۷ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  در راه علم و دانشگاه خرج شه دیگه!!(حرومشون) Big Grin
نه به این علم و دانش، نه به این حرومشون Big Grin
بابا عیب نداره، شاید با ۱۴ هزار تومان شما، بجای کلوچه ۵۰ تومانی، یه تی تاب بدند بما Big Grin ها؟

نه بابا!نمی دن!
اگر می دادن به خودمون که دلم نمی سوخت!شما تیتاب می خوردی که راه دوری نمی رفت ولی خوب می ره تو حلق خودشون!Big Grin

پول و سایت سنجش - fatima1537 - 22 آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۴۱ ق.ظ

پس شما کارت رو خریدید.ودیگه درگاه بانک سامان یا پاسارگاد نباید چیزی به شما بده و سنجش هست که باید پول شما رو پس بده . فقط بانک باید برای دادن شماره رسید کمکتون کنه چون با داشتن اون میتونید شماره کارت و رمز رو داشته باشید
شاید این لینک (سایت سنجش-سیستم فروش آنلاین)کمکتون کنه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: پول و سایت سنجش - ملیکا - ۲۲ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۴۵ ق.ظ

(۲۱ آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۰۶ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  بابا عیب نداره، شاید با ۱۴ هزار تومان شما، بجای کلوچه ۵۰ تومانی، یه تی تاب بدند بما Big Grin ها؟

شایدم سر کنکور بهتون پیتزا بدن !!

RE: پول و سایت سنجش - mosaferkuchulu - 22 آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۲۵ ق.ظ

من یه صفحه مثل این صفحه رو دیدم اما اومدم سیوش کنم دستم رفت رو بک!هیچ کدوم از اطلاعاتشو هم دیگه ندارم!
اون قسمتی که دورش خط قرمز کشیدم گفته تراکنش لغو می شه!یعنی طبق اون باید پولمو بر می گردوندن!
هنوز تکمیل فرایند و نزده بودم!

RE: پول و سایت سنجش - leilast - 22 آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۵۱ ب.ظ

(۲۲ آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۲۵ ق.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  من یه صفحه مثل این صفحه رو دیدم اما اومدم سیوش کنم دستم رفت رو بک!هیچ کدوم از اطلاعاتشو هم دیگه ندارم!
اون قسمتی که دورش خط قرمز کشیدم گفته تراکنش لغو می شه!یعنی طبق اون باید پولمو بر می گردوندن!

منم یه بار همین طوری شدم ولی تو خود سایت سازمان سنجش یه جایی بود که مشخصات اولیه ای که موقع خرید کارت داده بودیم + همین شماره خرید که توی عکس هست رو دادم کدرهگیری بهم داد
من پارسال که برای اعلام نتایج باید دوباره پول میریختیم بعد از این مرحله کلا دی سی شدم.
پیداش کردم اینجاس فک کنم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: پول و سایت سنجش - mosaferkuchulu - 22 آبان ۱۳۹۰ ۰۴:۱۵ ب.ظ

(۲۲ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۵۱ ب.ظ)leilast نوشته شده توسط:  
(22 آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۲۵ ق.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  من یه صفحه مثل این صفحه رو دیدم اما اومدم سیوش کنم دستم رفت رو بک!هیچ کدوم از اطلاعاتشو هم دیگه ندارم!

منم یه بار همین طوری شدم ولی تو خود سایت سازمان سنجش یه جایی بود که مشخصات اولیه ای که موقع خرید کارت داده بودیم + همین شماره خرید که توی عکس هست رو دادم کدرهگیری بهم داد
من پارسال که برای اعلام نتایج باید دوباره پول میریختیم بعد از این مرحله کلا دی سی شدم.
پیداش کردم اینجاس فک کنم

من که گفتم اومدم صفحه رو سیو کنم نشد!هیچ چیزی ندارم !نه شماره تراکنش.نه شماره سفارش و نه هیچ کد یا شماره‌ی دیگه!من که بیخیالش شدم!
فمر نکنم حتی اگر به بانک هم زنگ بزنم کاری کنن واسم!
به هر حال ممنون

پول و سایت سنجش - leilast - 22 آبان ۱۳۹۰ ۰۴:۲۰ ب.ظ

(۲۲ آبان ۱۳۹۰ ۰۴:۱۵ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  
(22 آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۵۱ ب.ظ)leilast نوشته شده توسط:  
(22 آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۲۵ ق.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  من یه صفحه مثل این صفحه رو دیدم اما اومدم سیوش کنم دستم رفت رو بک!هیچ کدوم از اطلاعاتشو هم دیگه ندارم!

پیداش کردم اینجاس فک کنم

من که گفتم اومدم صفحه رو سیو کنم نشد!هیچ چیزی ندارم !نه شماره تراکنش.نه شماره سفارش و نه هیچ کد یا شماره‌ی دیگه!من که بیخیالش شدم!
فمر نکنم حتی اگر به بانک هم زنگ بزنم کاری کنن واسم!
به هر حال ممنون

منم سیوش نکرده بودم از توی هیستوری مرورگرم دوباره پیداش کردم

پول و سایت سنجش - mosaferkuchulu - 22 آبان ۱۳۹۰ ۰۷:۰۳ ب.ظ

نیستش تو هیستوری هم!Sad
امروز که وقت نکردم!فردا زنگ می زنم!یا می شه یا نمیشه دیگه!اگر شد که هیچی اگر نشد هم باز هیچی!

پول و سایت سنجش - هاتف - ۲۲ آبان ۱۳۹۰ ۰۹:۵۳ ب.ظ

ببینید بخاطر ۱۴ هزار تومان توی یه سایتی که روزانه ۱۰ هزار بازدید داره چجوری آبروی سنجش رو بردید؟!
اگر بدونند که ۱۴۰ تومن میدن این تاپیکو حذف کنید Big Grin