تالار گفتمان مانشت
اونایی که به قولشون عمل می کنن بیان اینجا ! - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
RE: اونایی که به قولشون عمل می کنن بیان اینجا ! - f_a - 22 آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۲۴ ب.ظ

(۲۲ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۲۰ ق.ظ)hossein63 نوشته شده توسط:  منم کمک معنوی میکنم .
با یکی ازدوشیزگان نجیب مانشت ازدواج میکنم تا تبلیغی باشه برای مانشت !Tongue

خودتونو زیادی تحویل گرفتین!!!!!!!!!!آخه کی به شما زن میدهTongue بهتره برید به جای دیگه مراجعه کنید!!!!!!!

RE: اونایی که به قولشون عمل می کنن بیان اینجا ! - مازیار صفایی - ۲۲ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۲۱ ب.ظ

(۲۲ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۲۰ ق.ظ)hossein63 نوشته شده توسط:  منم کمک معنوی میکنم .
با یکی ازدوشیزگان نجیب مانشت ازدواج میکنم تا تبلیغی باشه برای مانشت !Tongue

متاسفم..... به خاطر نگاه به زندگی.... به از دواج.... حتی شوخی هم جایز نیست.....

اونایی که به قولشون عمل می کنن بیان اینجا ! - هاتف - ۲۲ آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ

عجب!!!
ببینید بحث از کجا به کجا رسید!!
واقعا بابت این شوخی نابجا، متاسفم!

اونایی که به قولشون عمل می کنن بیان اینجا ! - mamat - 22 آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۵۴ ب.ظ

به به چه کمک معنوی کردید به مانشت!!!
آقا مانشت اگه کمک نخواد باید به کی بگه!!!
چه تبلیغی هم بشه تبلیغ شما!!!Sad
فکر کنم میخوایین اینجا رو به عنوان یک فروم برای همسریابی تبلیغ کنید!!!Sad
واقعا من متاسفم که کسانی با این طرز فکر در یک جمع علمی هستن.Angry

اونایی که به قولشون عمل می کنن بیان اینجا ! - mammad_asir - 22 آبان ۱۳۹۰ ۰۴:۰۴ ب.ظ

سلام من اصلا تو رتبم اگر و اما نیست چون رتبه یک شبکه مال منه .
در ضمن حالا که این پولا رو جمع کردید بدید ما یه آزمون آزمایشی شرکت کنیم.
به نظر من همون بهتر اون که متعهد نشیم ولی در حد توانمون کمک کنیم هر کی هر جوری از دستش بر میاد یکی با پول یکی با تبلیغ و... ولی تنها تعهد ما این باشه که مثل بعضی از دوستان بعد از قبولی هم دوستان را کمک کنیم

RE: اونایی که به قولشون عمل می کنن بیان اینجا ! - nasogh - 22 آبان ۱۳۹۰ ۰۴:۱۵ ب.ظ

فکر میکنم هممون بر این عقیده باشیم که مانشت به اونایی که امسال میخوان کنکور بدن خیلی کمک کرده‌، بنا بر این فکر میکنم بهترین هدیه این باشه که خود آقای تنهایی بیان و بگن چه جوری میتونیم لطفشون رو جبران کنیم .

اونایی که به قولشون عمل می کنن بیان اینجا ! - موج - ۲۲ آبان ۱۳۹۰ ۰۴:۱۸ ب.ظ

دوست خوبمون آزاده خانوم تاپیک خوبی زده
دوستان توجه کنند که در هر صورت مانشت با این وسعت کاربر هزینه های مادی زیادی داره و فقط با این کمکهای معنوی که شما میگید نمیشه ادارش کرد
به نظرم واقعا بیاید سر کیسه رو شل کنید و همه با هم عهد ببندیم برای هدیه های مادی

این از عهد من
من در صورت قبولی در روزانه در حد توانم کمک مالی خواهم کرد
طبیعیه دانشگاه بهتر هدیه بیشتر

RE: اونایی که به قولشون عمل می کنن بیان اینجا ! - Azadeh69 - 22 آبان ۱۳۹۰ ۰۴:۲۹ ب.ظ

مرسی از دوستان بابت نظراتشون .
ولی من هدفم از ایجاد تاپیک این بود که حداقل بتونیم از مانشت بعد از قبولی تشکری کرده باشیم (چون آمار قبولی های مانشتی سال قبل بالا بوده)
حالا مز دوا ،یه هزار تومان بدید دیگه !

اونایی که به قولشون عمل می کنن بیان اینجا ! - mosaferkuchulu - 22 آبان ۱۳۹۰ ۰۶:۴۹ ب.ظ

به نظر من کمک به مانشت ارتباطی به قبول شدن یا نشدن نداره!چون اگر هر کسی هم قبول نشه (خدایی نکرده) تو کمک های مانشت هیچ شکی نیست باز!
کمک کنیم اما اگر قبول شدیم هم کمک+شیرینی قبولی!

RE: اونایی که به قولشون عمل می کنن بیان اینجا ! - hossein63 - 22 آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۱۷ ب.ظ

ای بابا چرا پست منو حذف میکیند ؟؟؟

خب یه توهینی کرده بذارید جواب این بچه رو بدم

RE: اونایی که به قولشون عمل می کنن بیان اینجا ! - Bache Mosbat - 22 آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۱۹ ب.ظ

(۲۲ آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۱۷ ب.ظ)hossein63 نوشته شده توسط:  ای بابا چرا پست منو حذف میکیند ؟؟؟

خب یه توهینی کرده بذارید جواب این بچه رو بدم

چون پست شما هم توهین متقابل بود دوست عزیز . Smile
خوب نیست سر یه شوخی کدورت پیش بیاد .

RE: اونایی که به قولشون عمل می کنن بیان اینجا ! - sasanlive - 22 آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۳۳ ب.ظ

دوستان به نظر منم خیلی به این دوستمون سخت گرفتین.
شاید دیشب که این دوستمون این مطالب رو ارسال کرد به نظرش شوخی جالبی میومد و میخواست جو جدی topic رو به نوعی عوض کنه. هر چند شاید از نظر خیلی از دوستان دیگه این شوخی جالب نباشه.
به نظر من اگه دوستان می خوان تذکر بدن میتونن خیلی با ملایمت بیشتری این کار را انجام بدن. یا حتی به خودش پیام خصوصی بدن. چون این جور برخورد کردن با یه شخص باعث میشه دید اعضای دیگه نسبت به اون عوض بشه.
خواهش میکنم هیچ وقت در مورد دیگران عجولانه تصمیم گیری نکنین.

اونایی که به قولشون عمل می کنن بیان اینجا ! - موج - ۲۲ آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۳۶ ب.ظ

(۲۲ آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۳۳ ب.ظ)sasanlive نوشته شده توسط:  دوستان به نظر منم خیلی به این دوستمون سخت گرفتین.
شاید دیشب که این دوستمون این مطالب رو ارسال کرد به نظرش شوخی جالبی میومد و میخواست جو جدی topic رو به نوعی عوض کنه. هر چند شاید از نظر خیلی از دوستان دیگه این شوخی جالب نباشه.
به نظر من اگه دوستان می خوان تذکر بدن میتونن خیلی با ملایمت بیشتری این کار را انجام بدن. یا حتی به خودش پیام خصوصی بدن. چون این جور برخورد کردن با یه شخص باعث میشه دید افراد دیگه نسبت به اون عوض بشه.

دقیقا موافقم
اونم از واژههایی که به کار برده به نظر من قصد طنزش مشخصه
و حتی میشه از غیر طنزش برداشت بد نکرد

و حتی برداشت بد کنیم هم نباید با لحن بد انتقاد کنیم(که جنجال بشه) در هرصورت تالار‌ها مدیرانی دارند که اگه متنی ناشایست هست میتونیم به اونها اطلاع بدیم تا حذفش کنند

اونایی که به قولشون عمل می کنن بیان اینجا ! - Bache Mosbat - 22 آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۴۵ ب.ظ

کسی به شوخی سخت نگرفت . به توهین متقابلشون سخت گرفته شد .
من دوبار پست دوستمونو ویرایش کردم و پیام خصوصی هم دادم خدمتشون . ولی گویا اصرار داشتن که جوابشونو بنویسن!
بچه‌ها هم به نظرم با لحن بدی از ایشون انتقاد کردن تا حدودی حق با ایشونه .

پ . ن‌: من که همون اول گفتم تو همین مانشت برای دخترم داماد پیدا می کنم Big Grin

RE: اونایی که به قولشون عمل می کنن بیان اینجا ! - mosaferkuchulu - 22 آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۵۰ ب.ظ

(۲۲ آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۳۶ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  
(22 آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۳۳ ب.ظ)sasanlive نوشته شده توسط:  دوستان به نظر منم خیلی به این دوستمون سخت گرفتین.
به نظر من اگه دوستان می خوان تذکر بدن میتونن خیلی با ملایمت بیشتری این کار را انجام بدن. یا حتی به خودش پیام خصوصی بدن. چون این جور برخورد کردن با یه شخص باعث میشه دید افراد دیگه نسبت به اون عوض بشه.

دقیقا موافقم
اونم از واژههایی که به کار برده به نظر من قصد طنزش مشخصه
و حتی میشه از غیر طنزش برداشت بد نکرد

و حتی برداشت بد کنیم هم نباید با لحن بد انتقاد کنیم(که جنجال بشه) در هرصورت تالار‌ها مدیرانی دارند که اگه متنی ناشایست هست میتونیم به اونها اطلاع بدیم تا حذفش کنند

کاش من می فهمیدم الان موضع شما چیه؟Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
کلا زیر همه رو سپاس رد کردین!چه اینوری،چه اونوریTongueTongue