تالار گفتمان مانشت
استعداد تحصیلی کنکور ۹۹ - نسخه‌ی قابل چاپ

استعداد تحصیلی کنکور ۹۹ - nilinili - 30 آذر ۱۳۹۸ ۰۱:۵۱ ق.ظ

سلام
از افرادی که چند سال اخیر کنکور دکترا دادند و استعداد تحصیلی رو پاسخ دادن خواهش میکنم بگن که برای استعداد تحصیلی چه منبعی خوندن؟ یه منبعی که هم حجمش کم باشه و بشه در مدت باقیمانده خوند و هم خوب درس داده باشه
ممنون از لطفتون

استعداد تحصیلی کنکور ۹۹ - marvelous - 30 آذر ۱۳۹۸ ۰۲:۴۸ ق.ظ

یه کتاب آبی رنگی هست که قطر زیادی هم داره ولی فوق العاده هست. اسم نویسندش از ذهنم رفته، ولی الان چک میکنم بهت میگم.
چون برای همه ی رشته ها هوش و استعداد تحصیلی یکیه، اتفاقا برای شما که نرم افزار بودی و ریاضی خوب میدونی خیلی ساده خواهند بود.

استعداد تحصیلی کنکور ۹۹ - marvelous - 30 آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۷ ب.ظ

کتاب نقره ای رنگ استعداد تحصیلی از انتشارات خانه ی فرهنگ

این کتاب کلیه و همه چی توش هست و کاملا مناسب هست برای استعداد تحصیلی در کنکور دکتری.
این انتشارات کتاب های نمونه تست هم منتشر کرده که بر اساس رشته ها تفکیک میشه و زرد رنگ یا همون طلایی رنگ هستن. میتونی یکی از اونا رو هم بر اساس رشته بگیری.

استعداد تحصیلی کنکور ۹۹ - The BesT - 30 آذر ۱۳۹۸ ۱۰:۱۳ ب.ظ

کتاب استعداد تحصیلی از هادی مسیح خواه جمعبندی سوالات کنکور هست و خیلی معروفتره

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: استعداد تحصیلی کنکور ۹۹ - nilinili - 30 آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۱۷ ب.ظ

(۳۰ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۷ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  کتاب نقره ای رنگ استعداد تحصیلی از انتشارات خانه ی فرهنگ

این کتاب کلیه و همه چی توش هست و کاملا مناسب هست برای استعداد تحصیلی در کنکور دکتری.
این انتشارات کتاب های نمونه تست هم منتشر کرده که بر اساس رشته ها تفکیک میشه و زرد رنگ یا همون طلایی رنگ هستن. میتونی یکی از اونا رو هم بر اساس رشته بگیری.

میشه لطفا عکسش رو بذارید؟ ممنون میشم

(۳۰ آذر ۱۳۹۸ ۱۰:۱۳ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  کتاب استعداد تحصیلی از هادی مسیح خواه جمعبندی سوالات کنکور هست و خیلی معروفتره

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ممنون از پاسختون
آقای مسیح خواه طراح سوالات کنکور ند؟
لینکتون باز نشد

RE: استعداد تحصیلی کنکور ۹۹ - marvelous - 01 دى ۱۳۹۸ ۰۴:۰۶ ق.ظ

(۳۰ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۱۷ ب.ظ)nilinili نوشته شده توسط:  
(30 آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۷ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  کتاب نقره ای رنگ استعداد تحصیلی از انتشارات خانه ی فرهنگ

میشه لطفا عکسش رو بذارید؟ ممنون میشم

(۳۰ آذر ۱۳۹۸ ۱۰:۱۳ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  کتاب استعداد تحصیلی از هادی مسیح خواه جمعبندی سوالات کنکور هست و خیلی معروفتره

ممنون از پاسختون
لینکتون باز نشد
[attachment=22795]

این عکس کتابها، من صبح از مشاورم پرسیدم چون میدونستم اونم امسال کنکور دکتری برای نرم افزار رو شرکت میکنه و داره میخونه. خودش این کتاب رو میخونه.
این کتاب رو هم پیدا کردم به نظرم بد نیومد. میزارم اینجا شاید به دردت بخوره.

[attachment=22796]

این کتابه که من میگم همون مال استاد مسیح خواه هست

استعداد تحصیلی کنکور ۹۹ - The BesT - 01 دى ۱۳۹۸ ۱۰:۲۸ ب.ظ

(۳۰ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۱۷ ب.ظ)nilinili نوشته شده توسط:  ممنون از پاسختون
لینکتون باز نشد
خواهش میکنم
نمیدونم.ولی فکر میکنم باشن. مطمعن نیستم
لینک اگر باز نشد همون عکس کتاب طوسی هست که خانم marvelousگذاشتن.یا توی نت سرچ کنید استعدادتحصیلی مسیح خواه براتون میاره. یکسری سوالاتش مربوط به علوم انسانی هست و یکسری سوالات هوش مربوط به رشته های فنی مهندسی هست. بخشهای تجسمی و ... برای مهندسی هاست.

استعداد تحصیلی کنکور ۹۹ - marvelous - 01 دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۷ ب.ظ

این کتابهای طلایی که پایین این کتاب نقره ای رنگ هست اینا سوالات تفکیک شده هستن و یه جلدش به درد فنی مهندسی میخوره. میتونین کتاب نقره ای رو با یکی از این کتابهای طلایی که مختص فنی مهندسیه رو باهم بخونین.

RE: استعداد تحصیلی کنکور ۹۹ - nilinili - 02 دى ۱۳۹۸ ۰۵:۲۶ ب.ظ

این کتابه که من میگم همون مال استاد مسیح خواه هست
[/quote]

لینک آقای مسیح خواه برام باز نمیشه. مال من مشکل داره فقط یا شماهم نمی‌تونید باز کنید؟

استعداد تحصیلی کنکور ۹۹ - The BesT - 02 دى ۱۳۹۸ ۱۰:۳۷ ب.ظ

(۰۲ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۲۶ ب.ظ)nilinili نوشته شده توسط:  لینک آقای مسیح خواه برام باز نمیشه. مال من مشکل داره فقط یا شماهم نمی‌تونید باز کنید؟

برای من باز میشه. با مرورگر دیگه تست کنید. با گوشی تست کنید. با فیلترشکن و بدون فیلترشکن تست کنید. بالاخره یکی جواب میده Big Grin

استعداد تحصیلی کنکور ۹۹ - marvelous - 03 دى ۱۳۹۸ ۰۳:۰۹ ق.ظ

این خود لینک دانلود جزوه هست. میتونی راحت استفاده کنی Smile

استعداد تحصیلی کنکور ۹۹ - Hosienhokm - 07 دى ۱۳۹۸ ۰۷:۴۹ ب.ظ

سلام.این جزوه وقتی دانلود میشه پسورد میخواهد. باید چیکار کنم

استعداد تحصیلی کنکور ۹۹ - marvelous - 07 دى ۱۳۹۸ ۰۹:۱۱ ب.ظ

جهت دریافت کد فایل فوق، عدد ۵ را به سامانه ۳۰۰۰۱۶۰۸۳۰۰۰۶۶ ارسال نموده یا با شماره ۶۶۴۰۸۰۰۰ تماس بگیرید.

اینو پایین این لینک نوشته بود