تالار گفتمان مانشت
گام به گام تا ارشد ۹۹ - نسخه‌ی قابل چاپ

گام به گام تا ارشد ۹۹ - amir95 - 13 مهر ۱۳۹۸ ۰۶:۳۷ ب.ظ

بچه ها این لینک گروه تلگرام برای زمانی که سوالی بود یا جزوه ای میخواستیم تبادل کنیم فقط یه مورد اونم اینکه لطفا برای چت و گفتگو تو گروه عضو نشین.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گام به گام تا ارشد ۹۹ - marvelous - 13 مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۳۵ ب.ظ

ببین من فیلمهاشو میخوام، میفروشی؟

RE: گام به گام تا ارشد ۹۹ - amir95 - 13 مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۴۷ ب.ظ

(۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۳۵ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  ببین من فیلمهاشو میخوام، میفروشی؟

بنظرم برای ساختمان داده صبر کن تا فیلم های استاد طورانی بیاد اگه عجله نداری

RE: گام به گام تا ارشد ۹۹ - marvelous - 14 مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۹ ق.ظ

(۱۳ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۴۷ ب.ظ)amir95 نوشته شده توسط:  
(13 مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۳۵ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  ببین من فیلمهاشو میخوام، میفروشی؟

چشم، فقط بهم بگو وقتی اومد

RE: گام به گام تا ارشد ۹۹ - amir95 - 14 مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۲ ق.ظ

(۱۴ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۹ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  
(13 مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۴۷ ب.ظ)amir95 نوشته شده توسط:  
(13 مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۳۵ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  ببین من فیلمهاشو میخوام، میفروشی؟

چشم حتما اعلام میکنم

بچه ها یه سوال ، منبع شما برای سیستم عامل و پایگاه داده چیه؟

RE: گام به گام تا ارشد ۹۹ - marvelous - 14 مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۵۲ ق.ظ

(۱۴ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۲ ق.ظ)amir95 نوشته شده توسط:  
(14 مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۹ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  

چشم حتما اعلام میکنم

ببین من برای سیستم عامل حقیقت از انتشارات پر رو میخونم، خیلی عالی و جامعه. ولی چون برای هوش پایگاه داده لازم ندارم نمیخونم و اطلاعی در موردش ندارم.

دوستان یه مشکلی برام پیش اومده که احساس کردم اینجا باید مطرحش کنم. احتمالا اطلاع دارید کمابیش که هفته پیش من تشنج سختی کردم و بعد از مراجعه به بیمارستان مشخص شد که یه سکته مغزی رو هم رد کردم. الان تقریبا ده روزه خیلی دست و پا شکسته دارم درس میخونم. امروز عکسها و نوارها و همه آزمایشهامو بردم پیش دکترم و میدونین چی شد؟ دکترم شروع کرد دعوا کردن با من که برای چی دوباره دست گرفتی بری دانشگاه و از این حرفا. ولی بعد که شوق و علاقه من رو دید گفت بخون ولی به خودت فشار نیار و استرس نداشته باش. خودتو خسته نکن.
حالا من یه مشکلی پیدا کردم، قبول دارم من بد شرایطی رو گذروندم و باید یه کمی هم بیخیال باشم و هم استراحت کنم، ولی من نمیتونم درس نخونم. میخوام امسال هر طور شده دست و پا شکسته درس بخونم و حتما هم شریف هوش مصنوعی میخوام. از خودم متشکر نیستم ولی همیشه توانش رو داشتم و تونستم و خودمو رسوندم. ولی الان از شما یه کمک میخوام و اون اینه که برای من یه برنامه ریزی ملایم بکنین اینجا که من بتونم بر اساس اون پیش برم و هم زیاد خسته نشم و هم درسمو خونده باشم.
امشب که با دکتر این بحث ها شد خیلی حالم گرفت. واقعا احتیاج به مشاوره شما دوستان، خصوصا دوستانی که این تجربه رو در رشته کامپیوتر داشتن دارم. من باید قبول بشم و باید به این آرزوی کودکیم برسم. پس بیاین نظراتمونو بزاریم رو هم یه راهی براش پیدا کنیم.
HeartHeartHeartSmile

گام به گام تا ارشد ۹۹ - m.vaisi - 14 مهر ۱۳۹۸ ۰۴:۳۶ ب.ظ

سلام به دوستان گرامی بنده محمد هستم برای کنکور ۹۹ میخوام شرکت کنم رشته اصلیم فناوری اطلاعاته و بیشتر هدفم ارشد شبکه هستش اومیدوارم مسیر رو بخوبی و با کمک هم طی کنیم. البته من چون سرکار میرم تایم زیادی برای خوندن ندارم. اکثر کتابای مقسمی رو دارم ولی قدیمی هستن (سال۹۲) بقول دوستمون کهنه کارم؟!!! کتاب هوش و الگوریتم پوران رو دارم. شبکه پارسه استاد حقیقت. خوشحالم که باهم هستیم. و دوست عزیز این رو بدونید که سلامتی جسم و روان شما از همه چیز مهم تره (حتی از ارشد شریف) خیلی از دوستان بنده ارشد رو تموم کردن در بهترین دانشگاههای ایران و الان پشیمون هستن از این اتفاق ولی بهر جهت شما در مسیری قرار دارید که در حد و توان خود تلاش میکنید و نقش خود را بدرستی بازی میکنید(زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست. خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد...) نیاز نیست با استرس و اضطراب کار رو پیش ببرید. مطمئنا موفق خواهید شد.و خدایی که ما را دوست دارد....

RE: گام به گام تا ارشد ۹۹ - amir95 - 14 مهر ۱۳۹۸ ۰۴:۴۱ ب.ظ

(۱۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۴:۳۶ ب.ظ)m.vaisi نوشته شده توسط:  سلام به دوستان گرامی بنده محمد هستم برای کنکور ۹۹ میخوام شرکت کنم رشته اصلیم فناوری اطلاعاته و بیشتر هدفم ارشد شبکه هستش اومیدوارم مسیر رو بخوبی و با کمک هم طی کنیم. البته من چون سرکار میرم تایم زیادی برای خوندن ندارم. اکثر کتابای مقسمی رو دارم ولی قدیمی هستن (سال۹۲) بقول دوستمون کهنه کارم؟!!! کتاب هوش و الگوریتم پوران رو دارم. شبکه پارسه استاد حقیقت. خوشحالم که باهم هستیم. و دوست عزیز این رو بدونید که سلامتی جسم و روان شما از همه چیز مهم تره (حتی از ارشد شریف) خیلی از دوستان بنده ارشد رو تموم کردن در بهترین دانشگاههای ایران و الان پشیمون هستن از این اتفاق ولی بهر جهت شما در مسیری قرار دارید که در حد و توان خود تلاش میکنید و نقش خود را بدرستی بازی میکنید(زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست. خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد...) نیاز نیست با استرس و اضطراب کار رو پیش ببرید. مطمئنا موفق خواهید شد.و خدایی که ما را دوست دارد....

سلام محمد جان خوش اومدی به جمع ما امیدوارم که سال دیگه همینجا خبر قبولیت رو بشنویم .

RE: گام به گام تا ارشد ۹۹ - milo - 14 مهر ۱۳۹۸ ۰۴:۴۱ ب.ظ

(۱۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۵۲ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  
(14 مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۲ ق.ظ)amir95 نوشته شده توسط:  
(14 مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۹ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  

چشم حتما اعلام میکنم

ببین من برای سیستم عامل حقیقت از انتشارات پر رو میخونم، خیلی عالی و جامعه. ولی چون برای هوش پایگاه داده لازم ندارم نمیخونم و اطلاعی در موردش ندارم.

دوستان یه مشکلی برام پیش اومده که احساس کردم اینجا باید مطرحش کنم. احتمالا اطلاع دارید کمابیش که هفته پیش من تشنج سختی کردم و بعد از مراجعه به بیمارستان مشخص شد که یه سکته مغزی رو هم رد کردم. الان تقریبا ده روزه خیلی دست و پا شکسته دارم درس میخونم. امروز عکسها و نوارها و همه آزمایشهامو بردم پیش دکترم و میدونین چی شد؟ دکترم شروع کرد دعوا کردن با من که برای چی دوباره دست گرفتی بری دانشگاه و از این حرفا. ولی بعد که شوق و علاقه من رو دید گفت بخون ولی به خودت فشار نیار و استرس نداشته باش. خودتو خسته نکن.
حالا من یه مشکلی پیدا کردم، قبول دارم من بد شرایطی رو گذروندم و باید یه کمی هم بیخیال باشم و هم استراحت کنم، ولی من نمیتونم درس نخونم. میخوام امسال هر طور شده دست و پا شکسته درس بخونم و حتما هم شریف هوش مصنوعی میخوام. از خودم متشکر نیستم ولی همیشه توانش رو داشتم و تونستم و خودمو رسوندم. ولی الان از شما یه کمک میخوام و اون اینه که برای من یه برنامه ریزی ملایم بکنین اینجا که من بتونم بر اساس اون پیش برم و هم زیاد خسته نشم و هم درسمو خونده باشم.
امشب که با دکتر این بحث ها شد خیلی حالم گرفت. واقعا احتیاج به مشاوره شما دوستان، خصوصا دوستانی که این تجربه رو در رشته کامپیوتر داشتن دارم. من باید قبول بشم و باید به این آرزوی کودکیم برسم. پس بیاین نظراتمونو بزاریم رو هم یه راهی براش پیدا کنیم.
HeartHeartHeartSmile

سلام خیلی متاسف شدم بابت خبری که گفتین نمیدونستم انشالله سریع تر حالتون خوب بشه و به حالت نرمال برگردین.به نظر من شما فعلا ی چند روزی رو استراحت کنید به ی حالت استیبل برسین وقت زیاد دارین اول باید سلامتی باشه تا شما بتونید تحصیل کنید.به نظر من شما روزهای زوج و برای دو تا درس بذارین و فردو رو هم برای دو تا درس تقریبا روزی بین شیش تا هشت ساعت بخونید اگه بهتون فشار نمیاد اگه میاد کمتر بخونید خودتونم خسته نکنید حتما بین خوندنتون ب خودتون استراحت بدین که خسته نشین.من اگه باشم مثلا ساختمان الگوریتم و منطقی رو میذارم برای یه روز و نظریه و هوش و میذارم برای روز بعدش اینو ادامه بدین تا درسا تموم بشن بین یک ماه تا دو ماه براش وقت بذارین که فکر نمیکنم تو این زمان فشار بیاد بعد برای دو ماه دوم مثلا درسای معماری سیستم عامل و بذارید یه روز درسای سیگنال و الکتریکی ام بذارید یه روز،ریاضی و زبانم ک گفتین فک کنم مشکل ندارین خیلی اروم اونا هم مرور کنید من برنامه خودمم همینطوریه ولی یه کم فشرده تر چون من مشکل شما و ندارم امیدوارم برنامه خوبی باشه باز اگه دوستان نظری بهتری داشتن میتونید اونو ببرید جلو،بازم میگم به خودتون زیاد فشار نیارین اصلا برای شما خوب نیست امیدوارم همیشه سالم باشین.

گام به گام تا ارشد ۹۹ - marvelous - 14 مهر ۱۳۹۸ ۰۴:۴۹ ب.ظ

ممنون از همه شما

آقا محمد به جمع ما خوش اومدی. درست میگی سلامتی خیلی مهم تره، من دو تا ارشد دیگه هم از دانشگاه تهران دارم و دقیقا میدونم دوستای شما که ارشد خوندن و به قول شما الان ممکنه پشیمون باشن چطوریه، ولی خب این رویای کودکی من بوده و باید بهش برسم.

میلو راست میگه باید روزی هشت ساعت و دو درس دو درس بخونم و به خودم خیلی استراحت بدم برای اینکه واقعا الان که دارم اینا رو مینویسم اختلال حواس بدی پیدا کردم. امروز یه مترو اشتباهی سوار شدم رفتم اونور شهر دوباره برگشتم. خدا به دادم برسه با این اوضاع. ولی من نا امید نیستم و دست از تلاش هم بر نمیدارم.

آقا محمد یه چیزی هم به شما بگم، من بهم ثابت شده که قدیمی بودن کتاب اصلا مهم نیست، مهم اینه که باهاش ارتباط بگیری و راحت ازش یاد بگیری. پس نگران قدیمی بودن کتابات نباش. هر چقدر هم قدیمی باشی از من که پیرتر نیستی که داداش من. بنابراین دیر اقدام نکردی و به قولی ماهی رو هر وقت از آب بگیرن تازس.

با آرزوی موفقیت برای هممون Smile

گام به گام تا ارشد ۹۹ - m.vaisi - 14 مهر ۱۳۹۸ ۰۴:۵۸ ب.ظ

ممنون از امیر آقای گل ایشالله قبولی همه مانشتی ها

مدیران محترم سایت خواهشا تایم سایت رو اصلاح بفرمایید

RE: گام به گام تا ارشد ۹۹ - متینا۲۰۲۰ - ۱۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۲۰ ق.ظ

(۱۱ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۰۷ ق.ظ)milo نوشته شده توسط:  
(10 مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۷ ب.ظ)متینا۲۰۲۰ نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان گرامی انشاالله که همه تون جزء رتبه های برتر۹۹باشین.
می خواستم ببینم کسی از دوستان فیلم آموزشی یوسفی برای ساختمان و طراجی را داره، بهش نیاز دارم اگر دارید لطفا بهم بدید.

سلام من هم گیلکو دارم هم یوسفی اگه خواستین بگین یه جوری تو قیمت با هم کنار میایم ولی نظر خودمو میخوای گیلکو بگیر از یوسفی آبی گرم نمیشه.
با سلام
از همه دوستان ممنون. من برای کنکور نمیخوام.برای برطرف کردن یکسری اشکالات خودم میخوام. از کجا باید تهیه اش کنم؟

RE: گام به گام تا ارشد ۹۹ - milo - 15 مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۱ ب.ظ

(۱۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۲۰ ق.ظ)متینا۲۰۲۰ نوشته شده توسط:  
(11 مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۰۷ ق.ظ)milo نوشته شده توسط:  
(10 مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۷ ب.ظ)متینا۲۰۲۰ نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان گرامی انشاالله که همه تون جزء رتبه های برتر۹۹باشین.
می خواستم ببینم کسی از دوستان فیلم آموزشی یوسفی برای ساختمان و طراجی را داره، بهش نیاز دارم اگر دارید لطفا بهم بدید.

سلام من هم گیلکو دارم هم یوسفی اگه خواستین بگین یه جوری تو قیمت با هم کنار میایم ولی نظر خودمو میخوای گیلکو بگیر از یوسفی آبی گرم نمیشه.
با سلام
از همه دوستان ممنون. من برای کنکور نمیخوام.برای برطرف کردن یکسری اشکالات خودم میخوام. از کجا باید تهیه اش کنم؟

سلام دوستان من فیلم ها رو دارم اگه تمایل داشتین به این ایدی پبام بدین:
BABAYAGA5_5@

RE: گام به گام تا ارشد ۹۹ - عزیز دادخواه - ۱۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۳۴ ب.ظ

(۱۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۴:۵۸ ب.ظ)m.vaisi نوشته شده توسط:  ممنون از امیر آقای گل ایشالله قبولی همه مانشتی ها

مدیران محترم سایت خواهشا تایم سایت رو اصلاح بفرمایید

بسان ارواح سرگشتگانیم، فروخفته به خرابه های خویش!
چشم بر ما فرو بسته زمان که نه پسی هست وِ را و نه دیگر پیش

گام به گام تا ارشد ۹۹ - Who cares - 15 مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۲ ب.ظ

سلام به همگی ،از دوستان کسی از نرم افزار forest برای track استفاده میکنه ؟ پی ام بدید اد کنیم هم دیگه رو
واقعا عالیه هم برای دوری از حواس پرتی و هم track ،به دوستانی هم که ندارن پیشنهاد میکنم امتحان کنن