تالار گفتمان مانشت
پردازش تصویر در متلب - نسخه‌ی قابل چاپ

پردازش تصویر در متلب - Raziyeh.sh - 16 تیر ۱۳۹۷ ۰۳:۱۰ ب.ظ

سلام. من برای پایان نامه ام نیاز دارم که تصویری که نویز فلفل نمکی دارد رو با فیلتر میانه وزندار جهتدار و فیلتر میانه سوییچ نویززدایی کنم . هرچی گشتم چیزی درباره این دو تا فیلتر پیدا نکردم. کسی میتونه راهنمایی تو کدهای این فیلترها بکنه یا کتاب یا سایتی میشناسید؟لطفا معرفی کنید.

پردازش تصویر در متلب - The BesT - 16 تیر ۱۳۹۷ ۰۹:۰۳ ب.ظ

سلام.
فیلمهایی که مربوط به این درس هست در فرادرس هستن را ببینید. برای من که پیش زمینه از این درس نداشتم خیلی مفید بود. توی فیلمها توضیح میده و کدها هم توی فایلهای دانلود هست و میتونید کدها را همزمان اجرا کنید درس براتون تفهیم بشه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اگر میخواهید مطمئن بشید که برای رفع سوالتون این فیلمها میتونه پاسخگوتون باشه یا نه و بعد هزینه پرداخت کنید به مدرسش یه ایمیل بزنید بد نیست. سایت شخصی مدرس این درس:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: پردازش تصویر در متلب - Raziyeh.sh - 17 تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۱۵ ب.ظ

(۱۶ تیر ۱۳۹۷ ۰۹:۰۳ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  سلام.
فیلمهایی که مربوط به این درس هست در فرادرس هستن را ببینید. برای من که پیش زمینه از این درس نداشتم خیلی مفید بود. توی فیلمها توضیح میده و کدها هم توی فایلهای دانلود هست و میتونید کدها را همزمان اجرا کنید درس براتون تفهیم بشه.

اگر میخواهید مطمئن بشید که برای رفع سوالتون این فیلمها میتونه پاسخگوتون باشه یا نه و بعد هزینه پرداخت کنید به مدرسش یه ایمیل بزنید بد نیست. سایت شخصی مدرس این درس:

خیلی ممنون از راهنمایی تون.