تالار گفتمان مانشت
تشکیل گروه هایی از دوستان شرکت کننده در آزمونهای مختلف - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
تشکیل گروه هایی از دوستان شرکت کننده در آزمونهای مختلف - SarahArshad - 14 مهر ۱۳۸۹ ۰۴:۱۳ ق.ظ

آقای مدیر اگه لطف کنید با این نظر م.افقت کنید.
به نظر مبد نیست دوستانی که در آزمونهای مختلف شرکت می کنن بعد از هر آزمون با هم به بررسی آزمونهاشون بپردازن و بچه های گروههای مختلف سوالاشونو با هم رد وبدل کنن . من اگه اجازه بدین یه کامنت میزنم در بخش مباحث تکمیلی که دوستانی که پارسه شرکت کردن با هم آشنا بشیم وبعد از هر آزمون به رفع اشکال بپردازیم اگه موافق بودید این بحش رو بالا ببرید که پایین نره ممنون .

تشکیل گروه هایی از دوستان شرکت کننده در آزمونهای مختلف - hanif - 14 مهر ۱۳۸۹ ۰۱:۳۷ ب.ظ

من موافقم من بعد از هر امتحان سوالات رو اپ لود می کنم.

تشکیل گروه هایی از دوستان شرکت کننده در آزمونهای مختلف - rezvan_m - 14 مهر ۱۳۸۹ ۰۶:۱۵ ب.ظ

منم ازمون های تسلط سنجش را شرکت کردم و موافقم که گروه تشکیل بدیم و سوالارو ردوبدل کنیم.

RE: تشکیل گروه هایی از دوستان شرکت کننده در آزمونهای مختلف - SarahArshad - 14 مهر ۱۳۸۹ ۰۷:۰۳ ب.ظ

(۱۴ مهر ۱۳۸۹ ۰۶:۱۵ ب.ظ)rezvan_m نوشته شده توسط:  منم ازمون های تسلط سنجش را شرکت کردم و موافقم که گروه تشکیل بدیم و سوالارو ردوبدل کنیم.

اگه می تونی یه کامنت تو قسمت مباحث تکمیلی بزن برای تسلط مثل اون چیزی که من برای پارسه زدم
در همون قسمت مباحث تکمیلی. ممنون ازت میدونم کاربرjavadjj نیز تسلط شرکت کرده باهاش هماهنگ کن ممنون از توجه ات.
(۱۴ مهر ۱۳۸۹ ۰۱:۳۷ ب.ظ)roya نوشته شده توسط:  من موافقم من بعد از هر امتحان سوالات رو اپ لود می کنم.
رویا جون میشه اگه پارسه ای هستی بری تو قسمت مباحث ویژه و یه کامنت زدم به نام قابل توجه متقاضیان پارسه اونجا نظرت رو بگی خواهر جان .ممنون از کمکت .

تشکیل گروه هایی از دوستان شرکت کننده در آزمونهای مختلف - yasemi - 15 مهر ۱۳۸۹ ۱۲:۱۶ ق.ظ

منم تسلط شرکت کردم البته فقط یکی شونو امتحان بدم میزارم روی سایت

RE: تشکیل گروه هایی از دوستان شرکت کننده در آزمونهای مختلف - SarahArshad - 15 مهر ۱۳۸۹ ۰۴:۲۶ ق.ظ

(۱۵ مهر ۱۳۸۹ ۰۲:۱۷ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  رویا جون میشه اگه پارسه ای هستی بری تو قسمت مباحث ویژه و یه کامنت زدم به نام قابل توجه متقاضیان پارسه اونجا نظرت رو بگی خواهر جان .ممنون از کمکت .

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
البته ببخشید شاید دخالتم در گفتگوی بین شما بیجاست ولی
ایشان آقای رویا هستند!!
[/quote]
ممنون از دخالت با جای شما راستش اسم ایشان ایهام دارد BlushBlushBlush

تشکیل گروه هایی از دوستان شرکت کننده در آزمونهای مختلف - hanif - 15 مهر ۱۳۸۹ ۰۱:۲۵ ب.ظ

من این اسم به خاطر یه دوست انتخاب کردم
البته من این اسم رو به یه دلیل دگه هم انتخاب کردم چون می خوام با این کار نشان بدم تو دنیا اینترنت برخلاف دنیا واقعی هیچ اختلاف بین زن و مرد نیست اگه بخواین اسمم رو عوض می کنم ولی من با این اسم کلا حال میکنم در ضمن به من یه مذکر هستم.

RE: تشکیل گروه هایی از دوستان شرکت کننده در آزمونهای مختلف - ۵۴m4n3h - 15 مهر ۱۳۸۹ ۰۳:۲۹ ب.ظ

منم تسلط سنجش رو ثبت نام کردم و با این ایده موافقم!

تشکیل گروه هایی از دوستان شرکت کننده در آزمونهای مختلف - admin - 15 مهر ۱۳۸۹ ۰۳:۵۴ ب.ظ

ایده خوبیه. فکر کنم بتونیم فایل‌ها رو روی سایت قرار بدیم( البته به شرطی که تعداد دانلودهاش زیاد نباشه!!) چون مشکل پهنای باند پیدا می کنیم. ولی خوب به هر حال هر کسی که تصمیم داره چیزی رو قرار بده یه نسخه رو هم برای من بفرسته تا در صورت امکان بگذارم روی سایت.

RE: تشکیل گروه هایی از دوستان شرکت کننده در آزمونهای مختلف - SarahArshad - 15 مهر ۱۳۸۹ ۰۴:۴۱ ب.ظ

(۱۵ مهر ۱۳۸۹ ۰۳:۵۴ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  ایده خوبیه. فکر کنم بتونیم فایل‌ها رو روی سایت قرار بدیم( البته به شرطی که تعداد دانلودهاش زیاد نباشه!!) چون مشکل پهنای باند پیدا می کنیم. ولی خوب به هر حال هر کسی که تصمیم داره چیزی رو قرار بده یه نسخه رو هم برای من بفرسته تا در صورت امکان بگذارم روی سایت.
دکتر جان لطفا بزارش بالا گم نشه این کامنتون البته این نه اون یکی رو که قابل توجه بچه های پارسه هست

تشکیل گروه هایی از دوستان شرکت کننده در آزمونهای مختلف - admin - 15 مهر ۱۳۸۹ ۰۵:۰۱ ب.ظ

اگه سرور دانلود ایجاد بشه می شه این آزمون‌ها رو به صورت منظم توی سایت قرار داد.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

لطفاً نظرتون رو در مورد سرور دانلود بیان کنید.

RE: تشکیل گروه هایی از دوستان شرکت کننده در آزمونهای مختلف - rezvan_m - 15 مهر ۱۳۸۹ ۱۰:۲۰ ب.ظ

(۱۴ مهر ۱۳۸۹ ۰۷:۰۳ ب.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  [quote='rezvan_m' pid='3893' dateline='1286372723']
منم ازمون های تسلط سنجش را شرکت کردم و موافقم که گروه تشکیل بدیم و سوالارو ردوبدل کنیم.

اگه می تونی یه کامنت تو قسمت مباحث تکمیلی بزن برای تسلط مثل اون چیزی که من برای پارسه زدم
در همون قسمت مباحث تکمیلی. ممنون ازت میدونم کاربرjavadjj نیز تسلط شرکت کرده باهاش هماهنگ کن ممنون از توجه ات.
یه موضوع جدید باز کردم.

تشکیل گروه هایی از دوستان شرکت کننده در آزمونهای مختلف - sadr - 29 مهر ۱۳۸۹ ۱۲:۴۴ ق.ظ

من هم سنجش شرکت کردم
خوب ماهان و پارسه آزمون هاشو خیلی تعریف میکنند
با این حساب دوستانی که پارسه شرکت کردند آزمونهاشو آپلود کنند
راستی من آزمونهای پارسال پارسه رو دارم..لازم شد آپ کنم.

-----------
یه پیشنهادم برای تشکیل گروه درسی مثل وبلاگ محمد که پارسال تشکیل داد دارم
مثلا با سرفصل های پارسه ۲۵ درصد اول رو بخونیم تازمان معین اونوقت برنامه هفتگی بدیم
آزمون هاش هم جواب بدیم و بروش بحث کنیم
نظرتون چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!

RE: تشکیل گروه هایی از دوستان شرکت کننده در آزمونهای مختلف - yasemi - 29 مهر ۱۳۸۹ ۰۱:۲۸ ق.ظ

(۲۹ مهر ۱۳۸۹ ۱۲:۴۴ ق.ظ)sadr نوشته شده توسط:  راستی من آزمونهای پارسال پارسه رو دارم..لازم شد آپ کنم.

نیکی و پرسش Big GrinBig GrinBig Grin

RE: تشکیل گروه هایی از دوستان شرکت کننده در آزمونهای مختلف - sadr - 29 مهر ۱۳۸۹ ۰۲:۴۵ ق.ظ

(۲۹ مهر ۱۳۸۹ ۰۱:۲۸ ق.ظ)yasemi نوشته شده توسط:  
(29 مهر ۱۳۸۹ ۱۲:۴۴ ق.ظ)sadr نوشته شده توسط:  راستی من آزمونهای پارسال پارسه رو دارم..لازم شد آپ کنم.

نیکی و پرسش Big GrinBig GrinBig Grin
قطعا همین طوره
اما اسکن کردن ۲۰۰ صفحه کاغذ پشت و رو انگیزه میخواد...Tongue