تالار گفتمان مانشت
۲۵% اول پارسه چطور بود ؟؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳
RE: 25% اول پارسه چطور بود ؟؟ - fateme66 - 29 مهر ۱۳۹۰ ۰۶:۱۸ ب.ظ

(۲۹ مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۳۹ ب.ظ)rezatotti نوشته شده توسط:  
نقل قول: به نظرتون سوال ۴۹ غلط نبود؟؟؟؟؟
(داخل حل تشریحیش قسمت حکم رو با چیزی که تو صورت سوال بود یکی نگرفته)
صد در صد غلطه!کلی از وقت منو همین سوال گرفت
گفته p =false و s = true بعد p and s = false~
دیروز قوانین جدیدی تو منطق بنام پارسه ثبت شدSmile
ولی اونطور که تو پاسخ نامه اومده اشتباه تایپی داره سوال و باید به جاش p and s می اومد

من هم کلی وقت رو این سوال گذاشتم.خوبی سوالای غلط اینه که برای سر جلسه کنکور آماده دیدن سوالات اشتباه هستیم و حداقل کمتر آتیش می گیریمBig Grin
(۲۹ مهر ۱۳۹۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ)f_a نوشته شده توسط:  بچه‌ها میخواستم ببینم شما هم کارنامه هاتون رو نگرفتین یا فقط کارنامه‌ی زیبا و جهانی من نیومده؟!Big Grin

من درصدهام و رتبه‌ام تو هر درس اومده اما کارنامه کامل نیست درصدای امروز رو نداره.

RE: 25% اول پارسه چطور بود ؟؟ - mat - 29 مهر ۱۳۹۰ ۰۷:۰۶ ب.ظ

شبیه این سوال تو دفترچه کار نصیر بود اونم فقط به این بسنده کرده بود برای نا معتبر بودن باید حکم false بشه و فرضیات true باشند که در این صورت میشه (F T T F)
ولی بازم نمیدونم ... Undecided

۲۵% اول پارسه چطور بود ؟؟ - farazin - 29 مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۵۱ ب.ظ

بچه‌ها سوال ۳۲ الگوریتم چطور حل می شد؟ من هرچی تلاش کردم ۵بتوان ۸۹ می شدSad

۲۵% اول پارسه چطور بود ؟؟ - pos - 29 مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۵۸ ب.ظ

من هم همان عدد را در آوردم. گزینه درست نشد. عین همان سوال توی الگوریتم هوش هم بود منتهی جوا درست داشت. اونجا جوابش می شد دو بتوان فکر کنم ۹۸۷ بود.

RE: 25% اول پارسه چطور بود ؟؟ - fateme66 - 29 مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۴۸ ب.ظ

(۲۹ مهر ۱۳۹۰ ۰۷:۰۶ ب.ظ)mat نوشته شده توسط:  

شبیه این سوال تو دفترچه کار نصیر بود اونم فقط به این بسنده کرده بود برای نا معتبر بودن باید حکم false بشه و فرضیات true باشند که در این صورت میشه (F T T F)
ولی بازم نمیدونم ... Undecided
ممنون.دلیلش که درسته.اینکه تمام فرضها درست و حکم غلط باشه اما با تست کردن گزینه ای که به عنوان جواب در نظر گرفتن این اتفاق نمی افته.
جواب درست،اگه اشتباه نکنم میشه (T F T F)

RE: 25% اول پارسه چطور بود ؟؟ - ida_isp - 01 آبان ۱۳۹۰ ۰۶:۳۱ ب.ظ

سوال یکی مونده به آخر گسسته بود فکر میکنم، که تو صورت سوال سمت راست گزاره p~ بود اما تو جواب تشریحی P حساب کرده بود که حاصل F بشه! من سر این خیلی وقت گذاشتم، نمیدونم آخر حذفش کردن یا نه!
بچه های معماری تخصصی چطور زدید؟ من چون کارشناسی نرم بودم و الان میخوام معماری بدم توی دروس تخصصی ضعف دارمSad ۸% زدم که اونم همش مدار بودSad انتقال داده هم خونده بودم اما ۱ سوال غلط زدمSad((

۲۵% اول پارسه چطور بود ؟؟ - Xilinx - 01 آبان ۱۳۹۰ ۰۷:۵۳ ب.ظ

(۰۱ آبان ۱۳۹۰ ۰۶:۳۱ ب.ظ)ida_isp نوشته شده توسط:  سوال یکی مونده به آخر گسسته بود فکر میکنم، که تو صورت سوال سمت راست گزاره p~ بود اما تو جواب تشریحی P حساب کرده بود که حاصل F بشه! من سر این خیلی وقت گذاشتم، نمیدونم آخر حذفش کردن یا نه!
بچه های معماری تخصصی چطور زدید؟ من چون کارشناسی نرم بودم و الان میخوام معماری بدم توی دروس تخصصی ضعف دارمSad ۸% زدم که اونم همش مدار بودSad انتقال داده هم خونده بودم اما ۱ سوال غلط زدمSad((
من روز دوم رو خواب موندم Big Grin وگرنه تخصصیم بد نیست.اینکه نرم بودین خیلی با یه سخت افزاری فرقی ندارین چون جزوه های پارسه توی دروس تخصصی معماری خیلی خوب هستن(به جز VLSI)
انشاالله از ۲۵% دوم با هم کری میخونیم ببینیم کی بیشتر میزنه: پی

۲۵% اول پارسه چطور بود ؟؟ - MIT - 02 آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۴۱ ق.ظ

سلام
کسی از بچه‌ها میتونه آزمون ۲۵% اول امسال پارسه رشته کامپیوتر با حل تشریحی اون رو توی سایت بزاره
ممنون میشم

۲۵% اول پارسه چطور بود ؟؟ - Xilinx - 02 آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۵۳ ب.ظ

(۰۲ آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۴۱ ق.ظ)MIT نوشته شده توسط:  سلام
کسی از بچه‌ها میتونه آزمون ۲۵% اول امسال پارسه رشته کامپیوتر با حل تشریحی اون رو توی سایت بزاره
ممنون میشم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: 25% اول پارسه چطور بود ؟؟ - omd123 - 02 آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۵۷ ب.ظ

سلام
دوستان لطف کنند رتبه هاشون رو تو ۲۵ دزصد اول پارسه بگن اگه ممکنه

۲۵% اول پارسه چطور بود ؟؟ - Xilinx - 02 آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۰۰ ب.ظ

خب من که کلا رتبه نیووردم Big Grin
اونایی که درصداشون خوبه بگن !

RE: 25% اول پارسه چطور بود ؟؟ - f_a - 02 آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۴۸ ب.ظ

(۰۲ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۰۰ ب.ظ)mthsh نوشته شده توسط:  خب من که کلا رتبه نیووردم Big Grin
اونایی که درصداشون خوبه بگن !

بچه‌ها من ۶۰۰ نرم افزار و ۸۰۰ هوش شدم !!!!!این چند روز خیلی دپرس بودم واسم دعا کنین!!!!سعی میکنم جبران کنم!!!یعنی این دفعه زیر ۱۰۰ میشم؟!
لطفا رتبه هاتون رو بذارین!!

RE: 25% اول پارسه چطور بود ؟؟ - farazin - 02 آبان ۱۳۹۰ ۰۹:۱۸ ب.ظ

بچه‌ها الان داشتم کارنامه رتبه های برتر پارسه رو نگاه می کردم جالب بود نفر ۳ نرم افزار‌، دروس تخصصی نرم افزار و صفر زده

RE: 25% اول پارسه چطور بود ؟؟ - f_a - 03 آبان ۱۳۹۰ ۰۳:۳۳ ب.ظ

(۰۲ آبان ۱۳۹۰ ۰۹:۱۸ ب.ظ)farazin نوشته شده توسط:  بچه‌ها الان داشتم کارنامه رتبه های برتر پارسه رو نگاه می کردم جالب بود نفر ۳ نرم افزار‌، دروس تخصصی نرم افزار و صفر زده

واقعا؟!!!!!!!!!
پس آفرین به خودم که تخصصی رو ۳۰% زدم با اینکه زیاد نخونده بودم!!!!!!
Big Grin

۲۵% اول پارسه چطور بود ؟؟ - variant20002000 - 06 آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۳۱ ب.ظ

بچه امروز من امتحان۲۵% ماهان رو دادم. برین اونو بخونین بعد بگین پارسه سخت بود....! واقعاً پارسه جلوش لنگ میندازه....! Big Grin
پیشنهاد میکنم حتماً دانلودش کنید.....!!!