تالار گفتمان مانشت
دانلود جزوه سیستم عامل پارسه "دکتر حقیقت" - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
دانلود جزوه سیستم عامل پارسه "دکتر حقیقت" - tahan - 26 مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۱۳ ق.ظ

سلام دوستان
من شدیدا به جزوه سیستم عامل پارسه نیاز دارم
کسی داره؟

جزوه سیستم عامل - aatwo - 27 مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۰۸ ق.ظ

سلام من گشتم یه لینک پیدا کردم می تونید دانلود کنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[درخواست]جزوه سیستم عامل پارسه - هاتف - ۲۹ مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۲۷ ب.ظ

اگر این خود کتابه که هیچ
اگر نه، جزوه دستی از کلاسه، وقتتون رو هدر ندید، همون کتاب رو بخونید.
چیزی توی کلاس خارج از مطالب کتاب گفته نمیشه

خلاصه کتاب حقیقت - LORD0098 - 15 مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۴۵ ب.ظ

من هردوتا رو دارم . اگه تونستی حتما بخر . حدودا ۲۵ درصد کتابش از جزوه اش کاملتره .
دانلود خلاصه کتاب پارسه حقیقت .

جزوه سیستم عامل پارسه - fereshteh JI - 16 شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۳۶ ب.ظ

سلام دانشجوی کارشناسی دانشگاه تبریز هستم می خام بدونم کتاب پارسه سیستم عامل منبع خوبیه؟چون استاد ما آخر ترم موقع اتحان هم تستی میگیره هم تشریحی اگه ممکنه یه منبع خوب معرفی کنین ممنون میشم

RE: جزوه سیستم عامل پارسه - Sunshine Off - 16 شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۲۰ ب.ظ

(۱۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۳۶ ب.ظ)fereshteh JI نوشته شده توسط:  سلام دانشجوی کارشناسی دانشگاه تبریز هستم می خام بدونم کتاب پارسه سیستم عامل منبع خوبیه؟چون استاد ما آخر ترم موقع اتحان هم تستی میگیره هم تشریحی اگه ممکنه یه منبع خوب معرفی کنین ممنون میشم
به نظر من کتاب جامع وخوبیه وتمام فصول مرتبط به کارشناسی را خوب پوشش میده.

RE: دانلود جزوه سیستم عامل پارسه "دکتر حقیقت" - gordafarid - 29 شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۱۱ ب.ظ

سلام به همه مرسی بابت جزوه هایی که گذاشتین

RE: دانلود جزوه سیستم عامل پارسه "دکتر حقیقت" - arshadbanoo - 04 آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۴۴ ق.ظ

سلام دوستان ،شما از کجا کتاب سیستم عامل دکتر حقیقت رو خریدین؟!من زنگ زدم نمایندگی پارسه تو شهرمون گفت تک فروشی نمی کنیم از طرف دفتر تهران اجازه اینکار رو نداریم! با این اوصاف این کتاب رو از کجا باید گیر آورد؟؟Undecided

دانلود جزوه سیستم عامل پارسه "دکتر حقیقت" - csharpisatechnology - 04 آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۴۳ ب.ظ

(۱۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۳۶ ب.ظ)fereshteh JI نوشته شده توسط:  سلام دانشجوی کارشناسی دانشگاه تبریز هستم می خام بدونم کتاب پارسه سیستم عامل منبع خوبیه؟چون استاد ما آخر ترم موقع اتحان هم تستی میگیره هم تشریحی اگه ممکنه یه منبع خوب معرفی کنین ممنون میشم
جزوه استادتون را بخونید سپس :
اول حقیقت
بعدا استالینگ و ...
==
در کل به یه کتاب اکتفا نکنید
کتب رو داشته باشید و ببینید کدوم بهتره
ولی اول جزوه ی دستنویس حقیقت و استالینگ رو پیدا کنید. بعدش تست های پوران یا بقیه رو بزنید.

دانلود جزوه سیستم عامل پارسه "دکتر حقیقت" - arshadbanoo - 04 آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۱۴ ب.ظ

امروز یکی از دوستام رو فرستادم خیابون انقلاب واسه سیستم عامل پارسه گفتن :گشتیم نبود نگرد نیست!!!
کسی هست که بخواد کتاب سال پیشش رو بفروشه یا کلا سراغ داشته باشه کجا دارن؟

RE: دانلود جزوه سیستم عامل پارسه "دکتر حقیقت" - Pegasus - 04 آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۲۰ ب.ظ

(۰۴ آبان ۱۳۹۱ ۰۹:۱۴ ب.ظ)arshadbanoo نوشته شده توسط:  امروز یکی از دوستام رو فرستادم خیابون انقلاب واسه سیستم عامل پارسه گفتن :گشتیم نبود نگرد نیست!!!

سلام دوست عزیز
فقط خواستم بگم تو اصفهان کپی کتاب سیستم عامل حقیقت رو دارن
اگه آشنا دارین از اونجا تهیه کنین

RE: دانلود جزوه سیستم عامل پارسه "دکتر حقیقت" - Sunshine Off - 04 آبان ۱۳۹۱ ۱۰:۴۹ ب.ظ

دوست گرامی به جای اینکه منتظر این کتاب باشید ووقت خودتان را هدر دهید از همین کتاب پوران بگیرید بخونید وتستای ارشد را تحلیل کنید.
موفق باشید.

RE: دانلود جزوه سیستم عامل پارسه "دکتر حقیقت" - tsm_sajedi - 09 مهر ۱۳۹۲ ۰۶:۰۴ ب.ظ

[quote='arshadbanoo' pid='139548' dateline='1351183452']
امروز یکی از دوستام رو فرستادم خیابون انقلاب واسه سیستم عامل پارسه گفتن :گشتیم نبود نگرد نیست!!!

خود موسسه پارسه میفروشه من ۲-۳ روز پیش خریدم ۲۹ هزار تومن Sad

RE: دانلود جزوه سیستم عامل پارسه "دکتر حقیقت" - tsm_sajedi - 23 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۲۴ ب.ظ

(۰۹ مهر ۱۳۹۲ ۰۶:۰۴ ب.ظ)tsm_sajedi نوشته شده توسط:  [quote='arshadbanoo' pid='139548' dateline='1351183452']

سلام من کتاب حقیقت دارم نو هم هست میفروشمش

RE: دانلود جزوه سیستم عامل پارسه "دکتر حقیقت" - 2صدفی - ۲۱ مهر ۱۳۹۳ ۱۱:۵۶ ق.ظ

(۲۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۲۴ ب.ظ)tsm_sajedi نوشته شده توسط:  
(09 مهر ۱۳۹۲ ۰۶:۰۴ ب.ظ)tsm_sajedi نوشته شده توسط:  [quote='arshadbanoo' pid='139548' dateline='1351183452']

سلام من کتاب حقیقت دارم نو هم هست میفروشمش

سلام کسی کتاب سیستم عامل حقیقت چاپ ششم یا پنجم رو داره؟؟؟
ممن خیلی لازم دارم