تالار گفتمان مانشت
۸۲نرم افزار+شاگرداول-روزانه دانشگاه تهران - نسخه‌ی قابل چاپ

۸۲نرم افزار+شاگرداول-روزانه دانشگاه تهران - saeid.dehnavi73 - 08 شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۴۳ ب.ظ

سلام منم روزانه تهران قبول شدم و انتخاب هام هم به صورت زیر بود:
شریف
تهران
امیرکبیر
علم و صنعت
شهید بهشتی
تربیت مدرس

۸۲نرم افزار+شاگرداول-روزانه دانشگاه تهران - SepidehP - 08 شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۲۰ ب.ظ

تبریک میگم Smile
شاد و سلامت و موفق باشید Angel

RE: 82نرم افزار+شاگرداول-روزانه دانشگاه تهران - saeid.dehnavi73 - 08 شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۳۲ ب.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۲۰ ب.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  تبریک میگم Smile
شاد و سلامت و موفق باشید Angel
خیلی ممنون لطف دارین
انشالله شما هم موفق و پیروز سربلند باشید

RE: 82نرم افزار+شاگرداول-روزانه دانشگاه تهران - Morteza05 - 09 شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۵۱ ب.ظ

سلام تبریک میگم اقای دهنوی خوشحال شدم. پرچم بچه های شمسی پور رو بالا بردی.به امید خدا به زودی میبینمتون.

RE: 82نرم افزار+شاگرداول-روزانه دانشگاه تهران - saeid.dehnavi73 - 09 شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۰۴ ب.ظ

(۰۹ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۵۱ ب.ظ)Morteza05 نوشته شده توسط:  سلام تبریک میگم اقای دهنوی خوشحال شدم. پرچم بچه های شمسی پور رو بالا بردی.به امید خدا به زودی میبینمتون.
سلام آقا مرتضی عزیز
ممنون شما لطف دارین
شما هم تهران قبول شدین؟

RE: 82نرم افزار+شاگرداول-روزانه دانشگاه تهران - Morteza05 - 09 شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۴۵ ب.ظ

(۰۹ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۰۴ ب.ظ)saeid.dehnavi73 نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۵۱ ب.ظ)Morteza05 نوشته شده توسط:  سلام تبریک میگم اقای دهنوی خوشحال شدم. پرچم بچه های شمسی پور رو بالا بردی.به امید خدا به زودی میبینمتون.
سلام آقا مرتضی عزیز
ممنون شما لطف دارین
شما هم تهران قبول شدین؟
بله

RE: 82نرم افزار+شاگرداول-روزانه دانشگاه تهران - saeid.dehnavi73 - 09 شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۱۵ ب.ظ

(۰۹ شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۴۵ ب.ظ)Morteza05 نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۰۴ ب.ظ)saeid.dehnavi73 نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۵۱ ب.ظ)Morteza05 نوشته شده توسط:  سلام تبریک میگم اقای دهنوی خوشحال شدم. پرچم بچه های شمسی پور رو بالا بردی.به امید خدا به زودی میبینمتون.
سلام آقا مرتضی عزیز
ممنون شما لطف دارین
شما هم تهران قبول شدین؟
بله

آقا پس منم بهتون تبریک میگم
شما هم شمسی پور بودین؟ورودی چه سالی؟

RE: 82نرم افزار+شاگرداول-روزانه دانشگاه تهران - Morteza05 - 09 شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۳۱ ب.ظ

(۰۹ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۱۵ ب.ظ)saeid.dehnavi73 نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۴۵ ب.ظ)Morteza05 نوشته شده توسط:  
(09 شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۰۴ ب.ظ)saeid.dehnavi73 نوشته شده توسط:  
سلام آقا مرتضی عزیز
ممنون شما لطف دارین
شما هم تهران قبول شدین؟
بله

آقا پس منم بهتون تبریک میگم
شما هم شمسی پور بودین؟ورودی چه سالی؟
بله ورودی۹۳

RE: 82نرم افزار+شاگرداول-روزانه دانشگاه تهران - darush12 - 09 شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۳۵ ب.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۴۳ ب.ظ)saeid.dehnavi73 نوشته شده توسط:  سلام منم روزانه تهران قبول شدم و انتخاب هام هم به صورت زیر بود:
شریف
تهران
امیرکبیر
علم و صنعت
شهید بهشتی
تربیت مدرس

موفق باشید

RE: 82نرم افزار+شاگرداول-روزانه دانشگاه تهران - saeid.dehnavi73 - 09 شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۰۵ ب.ظ

(۰۹ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۳۵ ب.ظ)darush12 نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۴۳ ب.ظ)saeid.dehnavi73 نوشته شده توسط:  سلام منم روزانه تهران قبول شدم و انتخاب هام هم به صورت زیر بود:
شریف
تهران
امیرکبیر
علم و صنعت
شهید بهشتی
تربیت مدرس

موفق باشید

ممنون
انشاءالله شما هم موفق و پیروز باشید

۸۲نرم افزار+شاگرداول-روزانه دانشگاه تهران - ali mohammadi - 10 شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۰۳ ب.ظ

سلام. تبریک عرض می کنم. لطفا منابع مطالعاتی تان را بیان کنید.
با سپاس فراوان

RE: 82نرم افزار+شاگرداول-روزانه دانشگاه تهران - saeid.dehnavi73 - 10 شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۱۳ ب.ظ

(۱۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۰۳ ب.ظ)ali mohammadi نوشته شده توسط:  سلام. تبریک عرض می کنم. لطفا منابع مطالعاتی تان را بیان کنید.
با سپاس فراوان
سلام
ممنون انشالله موفقیت شما
تمام منابع رو توی مصاحبه مانشت معرفی کردم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۸۲نرم افزار+شاگرداول-روزانه دانشگاه تهران - alma1998 - 10 شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۱۴ ب.ظ

تبریک میگم آقای دهنوی...ان شا الله همیشه موفق وپیروز باشید

RE: 82نرم افزار+شاگرداول-روزانه دانشگاه تهران - saeid.dehnavi73 - 10 شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۱۰ ب.ظ

(۱۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۱۴ ب.ظ)alma1998 نوشته شده توسط:  تبریک میگم آقای دهنوی...ان شا الله همیشه موفق وپیروز باشید
خیلی خیلی ممنونم alma1998
انشاءالله شما موفق باشید و به هدف دلخواهتون برسین

RE: 82نرم افزار+شاگرداول-روزانه دانشگاه تهران - alma1998 - 10 شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۳۳ ب.ظ

(۱۰ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۱۰ ب.ظ)saeid.dehnavi73 نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۱۴ ب.ظ)alma1998 نوشته شده توسط:  تبریک میگم آقای دهنوی...ان شا الله همیشه موفق وپیروز باشید
خیلی خیلی ممنونم alma1998
انشاءالله شما موفق باشید و به هدف دلخواهتون برسین

ممنونم...ان شا الله