تالار گفتمان مانشت
رتبه ۶۰ دانشگاه تهران - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
رتبه ۶۰ دانشگاه تهران - m.eskandarian - 08 شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۵۲ ب.ظ

اقا به من گفته بودن شبانه تهران هم نمیارم گیج گیجم

رتبه ۶۰ دانشگاه تهران - newwink - 08 شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۰۵ ب.ظ

مبارک باشهههههه

رتبه ۶۰ دانشگاه تهران - Leoeuler - 08 شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۰۶ ب.ظ

روزانه قبول شدی دیگه؟

رتبه ۶۰ دانشگاه تهران - gaslakh - 08 شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۳۸ ب.ظ

بسیار عالی تبریک فراوان

رتبه ۶۰ دانشگاه تهران - m.eskandarian - 08 شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۵۹ ب.ظ

اره روزانه من چون گفته بودن قبول نمیشم همینجوری انتخاب دوم زده بودم بعدش امیرکبیر و شهید بهشتی بود بین این دو تا دو به شک بودم . یعنی متقاضی امیر کبیر امسال از تهران بیشتر بوده؟

(۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۳۸ ب.ظ)gaslakh نوشته شده توسط:  بسیار عالی تبریک فراوان

خیلی خیلی ممنون

(۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۰۵ ب.ظ)newwink نوشته شده توسط:  مبارک باشهههههه

خیلییییی ممنون

RE: رتبه ۶۰ دانشگاه تهران - RezaTaheri - 08 شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۴۵ ب.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۵۲ ب.ظ)m.eskandarian نوشته شده توسط:  اقا به من گفته بودن شبانه تهران هم نمیارم گیج گیجم

تبریک
پارسال ۶۱ شبانه تهران آورد

(۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۵۹ ب.ظ)m.eskandarian نوشته شده توسط:  اره روزانه من چون گفته بودن قبول نمیشم همینجوری انتخاب دوم زده بودم بعدش امیرکبیر و شهید بهشتی بود بین این دو تا دو به شک بودم . یعنی متقاضی امیر کبیر امسال از تهران بیشتر بوده؟

امسال به خاطر گرایش های پرطرفدار امیرکبیر (سیستم های هوشمند و کامپیوتری)، داوطلب ها امیرکبیر رو بلاتر از شریف و تهران زدن

RE: رتبه ۶۰ دانشگاه تهران - saba6000 - 08 شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۲۱ ب.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۴۵ ب.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۵۲ ب.ظ)m.eskandarian نوشته شده توسط:  اقا به من گفته بودن شبانه تهران هم نمیارم گیج گیجم

تبریک

(۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۵۹ ب.ظ)m.eskandarian نوشته شده توسط:  اره روزانه من چون گفته بودن قبول نمیشم همینجوری انتخاب دوم زده بودم بعدش امیرکبیر و شهید بهشتی بود بین این دو تا دو به شک بودم . یعنی متقاضی امیر کبیر امسال از تهران بیشتر بوده؟

امسال به خاطر گرایش های پرطرفدار امیرکبیر (سیستم های هوشمند و کامپیوتری)، داوطلب ها امیرکبیر رو بلاتر از شریف و تهران زدن
سلام.بله درسته.امسال امیر کبیر رو بچه ها بالاتر زدن.چون گرایش شریف واقعاً ریاضی واره و به درد همه نمی خوره.نسبت به تهران هم امیر کبیر چون صنعتی هست طرفداراش بیشترن. البته گرایش های پرطرفدار امیر کبیر رو سال های قبل هم رتبه های برتر میگرفتن و این فقط مخصوص امسال نیسن.رنکینگ های جدید جهانی هم بی تاثیر نبوده در اولویت انتخاب ها.به همه اونایی که قبول شدن تبریک میگم.

رتبه ۶۰ دانشگاه تهران - RezaTaheri - 08 شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۳۷ ب.ظ

البته پارسال امیرکبیر فقط ۶ تا بدون گرایش برمیداشت و سال های قبلش با گرایش برمیداشت
صبا تو امیرکبیر قبول شدی؟ (کدوم گرایش)
اگه خودت یک تاپیک بزنی بهتره

RE: رتبه ۶۰ دانشگاه تهران - MLMSecurity - 08 شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۴۲ ب.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۵۲ ب.ظ)m.eskandarian نوشته شده توسط:  اقا به من گفته بودن شبانه تهران هم نمیارم گیج گیجم

تبریک
موفق باشید

RE: رتبه ۶۰ دانشگاه تهران - m.eskandarian - 09 شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۱۹ ب.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۲۱ ب.ظ)saba6000 نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۴۵ ب.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۵۲ ب.ظ)m.eskandarian نوشته شده توسط:  اقا به من گفته بودن شبانه تهران هم نمیارم گیج گیجم

تبریک

سلام.بله درسته.امسال امیر کبیر رو بچه ها بالاتر زدن.چون گرایش شریف واقعاً ریاضی واره و به درد همه نمی خوره.نسبت به تهران هم امیر کبیر چون صنعتی هست طرفداراش بیشترن. البته گرایش های پرطرفدار امیر کبیر رو سال های قبل هم رتبه های برتر میگرفتن و این فقط مخصوص امسال نیسن.رنکینگ های جدید جهانی هم بی تاثیر نبوده در اولویت انتخاب ها.به همه اونایی که قبول شدن تبریک میگم.

ممنون لطف کردین

(۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۳۷ ب.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط:  البته پارسال امیرکبیر فقط ۶ تا بدون گرایش برمیداشت و سال های قبلش با گرایش برمیداشت
صبا تو امیرکبیر قبول شدی؟ (کدوم گرایش)
اگه خودت یک تاپیک بزنی بهتره

خیلییی خیلییییی ممنون من الان تهرانو بالاتر از امیرکبیر زدم پس با این حساب فکر کنم اشتباه کردم

(۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۴۲ ب.ظ)MLMSecurity نوشته شده توسط:  

تبریک
موفق باشید

خیلی خیلی ممنونننن

RE: رتبه ۶۰ دانشگاه تهران - darush12 - 09 شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۲۴ ب.ظ

موفق باشید

رتبه ۶۰ دانشگاه تهران - RezaTaheri - 13 شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۳۳ ب.ظ

میشه لطف کنید از کدهای کارنامه نهایی تون عکس بگیرید و قرار بدید (اگر چندین نفر قرار بدن به راحتی کف قبولی مشخص میشه)
دارم یک pdf آماده میکنم به اسم "کف قبولی ها" که شاید از pdf قبولی ها مهمتر باشه

RE: رتبه ۶۰ دانشگاه تهران - m.eskandarian - 19 شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۱۴ ق.ظ

(۱۳ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۳۳ ب.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط:  میشه لطف کنید از کدهای کارنامه نهایی تون عکس بگیرید و قرار بدید (اگر چندین نفر قرار بدن به راحتی کف قبولی مشخص میشه)
دارم یک pdf آماده میکنم به اسم "کف قبولی ها" که شاید از pdf قبولی ها مهمتر باشه

کسی اطلاعاتی راجبه گرایش بیو انفورماتیک داره؟

RE: رتبه ۶۰ دانشگاه تهران - MLMSecurity - 19 شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۳۲ ق.ظ

تا بـاشـه از ایـن گــیـجــیـــا باشه!

SmileSmileSmileSmileSmileSmile

RE: رتبه ۶۰ دانشگاه تهران - m.eskandarian - 19 شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۴۲ ب.ظ

(۱۹ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۳۲ ق.ظ)MLMSecurity نوشته شده توسط:  

تا بـاشـه از ایـن گــیـجــیـــا باشه!

SmileSmileSmileSmileSmileSmile

Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin نمیدونم انتخاب هام درست بود یا نه امیر کبیر گرایش سیستم کامپیوتریش واسم خیلی جالبه Sad

دوستان کسی اطلاعاتی راجبه گرایش پردازش موازی و بیو انفورماتیک تهرانو داره و اینکه ترم دوم بر چه اساس گرایش هارو میدن؟